Астма

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні капсули і таблетки від бронхіальної астми на травах

Аюрведа від бронхіальної астми: основні рекомендації

Астма – це хронічне захворювання, яке характеризується інтенсивними нападами задушливого кашлю та утрудненням дихання. Причиною хвороби можуть бути стреси, алергія, ускладнення після тяжких захворювань дихальної системи, спадковість. У більшості випадків астма – це захворювання капха доші, тобто надмірної кількості слизу в організмі. Однак, залученими до захворювання можуть бути й інші доші, часом з`ясувати, яка саме доша знаходиться в дисбалансі непросто. Важливо спостерігати за станом організму, характером кашлю та його змінами разом із фахівцями, які зможуть визначити доцільність прийому того чи іншого аюрведичного препарату на травах.

Ознаками астми властиво періодично змінюватися, важливо правильно підбирати засоби, що відповідають певному ступеню хвороби. Аюрведа від бронхіальної астми (при сильному кашлі, що супроводжується хрипами) рекомендує бронхорозширювальні засоби – любелії та бала.

Прийом аюрведичних препаратів для дихальної системи помітно полегшують стан людини та покращують якість її життя. Важливо узгодити прийом засобів із лікарем.

Кращі аюрведичні препарати

Спеціалізований магазин у Києві пропонує широкий асортимент найкращих засобів від астми та алергії:

Аюрведичні препарати від астми на травах виводять слиз, знімають спазм, відновлюють поверхню легень.

Всі препарати, представлені в аюрдведичному інтернет-магазині, не є ліками, є дієтичною добавкою. Незважаючи на це, перед застосуванням засобів та таблеток від задухи необхідно проконсультуватися з фахівцем, який зможе визначити доцільність застосування препаратів для лікування бронхіальної астми залежно від індивідуальних особливостей організму та характеру перебігу захворювання.

Харчування та лікування бронхіальної астми

Дієта грає одну з ключових ролей у лікуванні алергічної астми та інших її видів. Вивести зайву слиз і запобігти її новій появі допоможе дієта анти-доша.

Цей раціон допомагає видалити слиз, що утворився в організмі, і запобігти її новому утворенню. Якийсь час добре б бути на строгій анти-доша дієті.

Важливо зменшити або зовсім виключити продукти, що сприяють утворенню слизу: вівсяну кашу, рис, цукор, білий хліб та ін. Віддати перевагу варто свіжим і приготованим на пару овочам, соковитим фруктам.

Важливо харчуватися правильно: їжа має бути свіжою, порції невеликими – не варто переїдати.

Ефективними помічниками у боротьбі з астмою стануть спеції, які ви можете купити в будь-якому місті України, особливо – ndash; куркума та довгий перець.

У комплексі з кращими аюрвердичними препаратами також важливо пити достатню кількість води та цілющих напоїв, приготувати які зовсім нескладно, ось кілька рецептів:

  1. Зробити відвар із 0.5 ч.л. свіжонатертого імбиру та 0.25 ч.л. куркуми.
  2. Заварити чай з тертим імбиром і давленим часником.
  3. Додати в теплу воду 0.5 ч.л. соку імбиру, 0.5 ч.л. меду та 0.25 ч.л. чорного меленого перцю.

Поради

Величезне значення при лікуванні відіграє психологічний стан людини. Особливу увагу потрібно приділити душевному стану, прибрати з життя фактори, що спричиняють стресові стани та емоційний дисбаланс. Займатися йогою, більше часу проводити на свіжому повітрі, приймати сонячні ванни. Зберігати тіло в теплі, захищати себе від простудних захворювань, які створюють додаткове навантаження на органи дихання.