Сертифікат на 40 або 100 грн за відгук

 

Для отримання 40 грн за відгук необхідно:

  1. Мати позитивний досвід прийому/використання продукції, придбаної на сайті SvitoveDerevo.com.ua, на яку буде написано відгук.
  2. Якщо вам сподобалася якість та лікувальна дія нашої продукції, у вас є можливість допомогти іншим покупцям з їх вибором. Поділіться з ними власним досвідом, напишіть відгук про цей товар на сайті svitovederevo.com.ua, розповівши про його переваги та недоліки (якщо такі є).
  3. Додайте до відгуку щонайменше одну чітку фотографію з товаром.
  4. За бажанням можете розповісти враження про сервіс та доставку інтернет-магазину SVITOVE DEREVO.
  5. Далі протягом 7 діб вам потрібно надіслати на нашу електронну пошту [email protected] або Viber, Telegram лист з темою "40 грн за відгук" та вказати у листі ваш e-mail який ви заповнили при написанні відгуку або скріншот ваших відгуків.

Автор кожного відгуку отримає заохочувальний сертифікат номіналом 40 грн на покупку товарів в інтернет-магазині SvitoveDerevo.com.ua

Для одного товару можна залишити лише один відгук. Кількість відгуків для різних товарів не обмежена.

Приклад хорошого відгуку: "Ашваганда Органік Індія допомагає мені швидко заснути, добре спати всю ніч і відчувати себе дуже спокійною і водночас бадьорою на роботі. Раніше спала погано, а якщо спала то часто були дивні сни, зараз це в минулому. Приймаю по 2 капсули двічі на день, перші результати відчула уже після декількох днів прийому."

Винагороди не буде за відгук, який не несе користі іншим покупцям, приклад: "Цей препарат буду використовувати для боротьби з подагрою. Поки про результати говорити рано." або "Тільки почав пити, тому сказати про дію сьогодні не готовий, можливо пізніше."

 


Google My Business Reviews

 

Для отримання 100 грн за відгук необхідно:

  1. Якщо вам сподобалася якість роботи, швидкість доставки, асортимент інтернет-магазину SvitoveDerevo.com.ua, у вас є можливість допомогти іншим покупцям з їх вибором. Поділіться з ними власним досвідом, напишіть відгук на сервісі «Google My Business» докладно розповівши про всі переваги та недоліки (якщо такі є) інтернет-магазину SVITOVE DEREVO.
  2. Для написання відгуку натисніть тут.
  3. Далі протягом 3 діб вам потрібно надіслати на нашу пошту [email protected] або Viber, Telegram лист з темою "100 грн за відгук" та вказати в листі ваше прізвище та ім`я (або псевдонім) які ви заповнили при написанні відгуку.

Автор кожного відгуку отримає заохочувальний сертифікат номіналом 100 грн на покупку товарів в інтернет-магазині SvitoveDerevo.com.ua.

Переглядів: 2304

Дата: Середа, 16 Січня 2019