Аюрведична косметика з Індії

Натуральна аюрведична косметика з Індії

Завдяки своїй якості, натуральна індійська косметика має величезний попит на міжнародному ринку, який стрімко збільшується в останні роки, оскільки все більше людей уникають хімічної косметики на користь натуральної. Індійська косметика виготовлена у відповідність до рецептів стародавньої медицини Аюрведа з впровадженням сучасних технологічних процесів виробництва. Всі продукти проходять суворі випробування та перевірки на багатьох рівнях, і тому споживачі можуть бути впевнені, що аюрведична косметика відповідає найвищим стандартам якості.

Одним із перших індійських брендів, який почав випускати аюрведичну косметику та представив її усьому світу, був експерт краси Shahnaz Husain, у 1970 році ця компанія запустила свою першу лінію аюрведичної косметики. Сьогодні косметична промисловість Індії має безліч всесвітньо відомих брендів із випуску натуральної косметики, таких як Biotique, Himalaya Herbals, Blossom Kochhar, Khadi, Dabur, Lotus та багато інших. Ці компанії можуть запропонувати широкий асортимент натуральних косметичних продуктів по догляду за шкірою обличчя і тіла, за волоссям і порожниною рота.

Найкраще в натуральній аюрведичній косметиці є те, що вона виготовлена на основі лікувальних рослин (екстрактів трав, листя, плодів, коренів, глини, кори дерев…), які є безцінним даром природи та використовуються для підтримки та підвищення краси людини з незапам`ятних часів.

Індія - це країна, яка казково багата на різноманітність рослинного світу. Натуральний склад індійської косметики практично не має жодних побічних ефектів на організм людини, а навпаки натуральна косметика з Індії збагачує організм поживними речовинами та вітамінами.

Переваги аюрведичної косметики з Індії:

натуральна основа без шкідливих хімічних речовин

- сучасний процес виробництва та найновіше обладнання

- низька ціна продукції

«Натуральна косметика»

Бальзам для губ, лосьйон для тіла, крем, шампунь... список можна продовжити! Більшість жінок щодня використовують різні косметичні продукти для того, щоб їх шкіра і волосся були здоровими і красивими. А чи запитували ви коли-небудь питання з чого виготовлена ваша косметика і що вона може принести вашому здоров`ю у довгостроковій перспективі?

Більшість світових брендів косметики, роблячи напис на товарі натурально, ховає під цим словом склад, що складається майже на 100% речовин хімічного походження! Подивіться склад свого крему чи шампуню, скільки у ньому безпечних, натуральних інгредієнтів?


Часті питання про аюрведичну косметику з Індії: