Легені

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні препарати і вітаміни для легень

Легені є одними із найважливіших органів дихальної системи, які відповідають за надходження кисню в організм та виведення вуглекислого газу з нього. Коли легені не функціонують належним чином, це може призвести до різних захворювань: астми, хронічного бронхіту, хронічної обструктивної хвороби легень, пневмонії, туберкульозу та раку легень. Причинами їхнього розвитку можуть бути: вплив шкідливих факторів навколишнього середовища, куріння, генетичні схильності, ослаблений імунітет, інфекційні захворювання.

Аюрведична медицина, яка входить до найдавніших і найефективніших систем лікування, розглядає легені як частину системи прана (життєвого дихання). Відповідно до аюрведе, причиною захворювань легень є порушення рівноваги трьох дош (Вата, Пітта та Капха), що визначають стан здоров`я організму. Аюрведичні препарати для легень спрямовані на відновлення рівноваги дош та покращення функціонування дихальної системи.

Переваги продукції Аюрведа у лікуванні захворювань легень

Аюрведичні препарати мають безліч переваг перед традиційними методами лікування:

  • Засоби містять лише натуральні компоненти. Вони є безпечними для організму і не містять шкідливих хімічних речовин.
  • Препарати забезпечують комплексне лікування захворювань легень, покращуючи не тільки функцію легень, але й імунну систему, систему травлення та інші системи організму.
  • Засоби аюрведи не мають побічних ефектів, які часто спостерігаються при використанні хімічно синтезованих лікарських препаратів.
  • Ліки для легенів та бронхів не тільки забезпечують швидке одужання, а й мають тривалий ефект. Вони допомагають зміцнити організм і запобігти повторній появі захворювання.

Форма випуску та основні компоненти препаратів

Аюрведичні препарати для легенів представлені в різних формах: таблетки, порошки, капсули, олії та бальзами. Кожен препарат має свій унікальний склад, який зазвичай включає комбінацію натуральних трав, рослинних екстрактів, олій та спецій, наприклад:

  • аюрведа від астми містить шафран, муміє, куркуму, босвелію та ін;
  • засоби аюрведи від бронхіту включають туласі, піпалі, лакрицю;
  • до складу олій для легень входять екстракти евкаліпта, м`яти та камфори, які мають муколітичні властивості та сприяють розслабленню бронхів;
  • аюрведа таблетки від кашлю можуть містити екстракти солодки, піппали, імбиру в різних пропорціях. Ці інгредієнти відомі своїми антибактеріальними, протизапальними та антиалергічними властивостями.

Обмеження та протипоказання до прийому препаратів

Аюрведичні препарати є одним із найефективніших способів лікування легеневих захворювань, однак вони мають свої обмеження та протипоказання. Добавки можуть взаємодіяти з іншими лікарськими засобами, що може призвести до небажаних побічних ефектів.

Крім того, аюрведичні препарати можуть мати протипоказання для окремих категорій людей. Наприклад, вагітним і жінкам, що годують, слід уникати прийому деяких засобів, оскільки вони можуть завдати шкоди як матері, так і дитині. Також препарати можуть бути протипоказані для людей, які страждають від певних захворювань: виразкову хворобу шлунка, гепатиту та ін.

Прийом аюрведичних препаратів має здійснюватися тільки після консультації з кваліфікованим лікарем, який зможе оцінити пацієнта загалом та призначити найбільш ефективний та безпечний курс лікування.

Де в Україні купити аюрведичні препарати з Індії

Якщо ви шукаєте кращі аюрведичні препарати, то аюрведичний інтернет-магазин "Світове дерево" пропонує широкий вибір продукції аюрведа з Індії, виготовлена з натуральних інгредієнтів. На сайті ви можете ознайомитися з асортиментом препаратів для лікування захворювань легень, а також вибрати найбільш вдалий варіант для вашого випадку. Купити аюрведичні препарати для легенів у інтернет-магазині "Світове дерево" дуже просто. Для цього потрібно оформити замовлення на сайті, після чого наш менеджер зв`яжеться з вами для уточнення деталей доставки. Ми здійснюємо доставку по Києву та Україні, а також пропонуємо вигідні ціни на всі наші товари.


Часті питання про аюрведичні препарати для легенів: