Аюрведа для чоловіків

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні препарати і вітаміни для чоловічого здоров`я

Дефіцит поживних речовин, постійні стреси, хронічна втома, неправильне харчування та інші негативні впливи навколишнього середовища можуть призвести до проблем із чоловічим здоров`ям та значно погіршити якість життя. Одними з головних наслідків, у цьому випадку, стають простатит, зниження потенції та безплідність. Компенсувати недостатні макро - та мікроелементи, посилити сексуальну витривалість, підвищити лібідо та ефективно впоратися з недугами сечостатевої системи допомагають аюрведичні препарати для чоловіків, до складу яких входять унікальні лікарські рослини, що використовуються у багатовіковій індійській медицині. Аюрведичні препарати для чоловічого здоров`я надають комплексну дію на організм та сприяють багаторівневому відновленню чоловічої статевої функції, життєвої енергії та омолодження тіла.

Індійські препарати для чоловіків виготовляються із натуральних компонентів та абсолютно безпечні для здоров`я. Вони не викликають побічних ефектів завдяки вмісту у складі цілющих рослин, ефективність яких доведена лабораторним шляхом. Вся продукція проходить офіційну сертифікацію та дозволена до вживання.

Аюрведа харчування - асортимент аюрведичних препаратів для чоловіків

Аюрведична аптека містить великий асортимент аюрведичних засобів, призначених для профілактики та лікування різноманітних чоловічих захворювань. В аюрведичному магазині "Світове дерево" у Києві можна знайти та купити препарати, що покращують чоловіче лібідо, добавки, що впливають на відновлення потенції, а також аюрведичні вітаміни для чоловіків. В онлайн-каталозі представлені склади для терапії наступних порушень в організмі:

  • Безпліддя чоловіче - існують різні причини чоловічої безплідності, серед яких низька кількість сперматозоїдів, їх погана якість, збій у гормональній системі, пахова або мошонкова хірургія тощо. Прийом спеціальних аюрведичних препаратів для лікування чоловічої функціональної безплідності сприяє збільшенню кількості сперматозоїдів та їх активності, підвищенню в`язкості сперми. Найбільш дієвими вважаються препарати Капікачху та Спеман.
  • Доброякісна гіперплазія передміхурової залози - є причиною розвитку простатиту і є не злоякісним зростанням простати. Зупинити процес можна, використовуючи аюрведичні препарати, які підтримують оптимальне здоров`я простати, урогенітальні та репродуктивні функції.
  • Порушення сім`явиверження (еякуляції) - одна з найпоширеніших проблем у чоловіків, яка посилюється з віком. Вживання добавок дозволяє збільшити вироблення дофаміну, який впливає на репродуктивне здоров`я, координацію рухів під час статевого акту та підвищення настрою.
  • Проблеми з потенцією - еректильна дисфункція є результатом складних процесів, що відбуваються в організмі. Основні симптоми захворювання - труднощі у підтримці ерекції, проблеми у її отриманні та зниження сексуального бажання. Натуральні препарати для підвищення потенції забезпечують природну терапію цієї сексуальної проблеми за рахунок вмісту у складі цілющих трав, що впливають на посилення ерекції, кровопостачання органів малого тазу та підвищення тестостерону.
  • Простатит - ускладнення чоловічого репродуктивного здоров`я, спричинене інфекцією та запаленням передміхурової залози. Для лікування захворювання використовують індійські засоби на основі трав Гокшура, Харітаки, Маріч та ін., які знімають запалення та симптоми патології.
  • Знижене лібідо у чоловіків - регулярний прийом спеціальних біологічно активних добавок дозволяє відновити сексуальний потяг, підвищити витривалість та тривалість статевого акту.

Аюрведичний інтернет-магазин "Cвітове дерево" пропонує покупцям широкий вибір аюрведичних продуктів для чоловіків високої якості за доступною ціною. Вибрати та замовити індійські препарати для підвищення потенції, аюрведа харчування для чоловіків та інші засоби для чоловічого здоров`я можна онлайн з доставкою по всій території України.


Часті питання про аюрведичні препарати і вітаміни для чоловіків: