Носова порожнина

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні препарати для носової порожнини

Помірне вироблення слизу з носової порожнини – природний процес, спрямований на природне очищення дихальних шляхів, який не повинен завдавати людині незручностей і не вимагає втручання. Поява слизу в надмірній кількості ускладнює дихання та суттєво порушує якість життя. Ці прояви можуть свідчити про наявність алергії, інфекційного чи вірусного захворювання. Наслідком риніту можуть стати серйозніші недуги, наприклад, синусит (гайморит, фронтит, етмоїдит, сфеноідіт). Тривалий риніт також може сприяти розвитку запального процесу в інших органах дихальної системи.

Аюрведа під час лікування застуди враховує тип людини. У людей вата-типу цей стан часто супроводжується частими головними болями, люди капха-типу відзначають часткову або повну втрату нюху, а пітта-тип часто в поєднанні з нежиттю відзначає біль у горлі, загальну слабкість і підвищення температури тіла.

Аюверда при закладеності носа розглядає як причину не лише знижений імунітет та інфекційні захворювання, а й емоційний дисбаланс, пригнічений психологічний стан, спричинений почуттям страху, розгубленості, невпевненості в собі. Пророблення негативних емоцій та стабілізація душевного стану – запорука успішної боротьби з недугою.

Інгаляції в Аюрведі від нежиті

Одним із найефективніших методів в Аюрведі від нежиті є інгаляції. Процедуру можна виконувати за допомогою спеціального приладу або над ємністю з гарячою водою з додаванням морської солі, евкаліпту, м`яти, базиліку або камфори. Для того, щоб ефект від інгаляцій був максимальним, рекомендується накрити голову рушником – це запобігає розсіюванню пари. Виконувати процедуру варто акуратно, щоб не допустити опіку шкірних та слизових покривів.

Аюведа від нежитю: цілющі напої

Розмір пиття дозволяє підтримувати водний баланс в організмі і перешкоджає пересиханню тканин носоглотки. Аюрведа при лікуванні нежиті рекомендує пити не лише багато води, а й вживати лікувальний чай на основі цілющих рослин. 

Аюрведа лікування нежитю краплями

Аюрведичні препарати для дихальної системи створені на основі олій з додаванням цілого комплексу цілющих рослин. Найкращі аюрведичні препарати:

Показаннями до застосування аюрведичних крапель від нежиті є: риніт, синусит та інші захворювання дихальних шляхів. Унікальний склад препаратів, представлених аюрведичним інтернет-магазином "Світове Дерево", допомагає позбутися не лише надмірного виділення слизу, але й головного болю, неприємних відчуттів в області вух, щелепи та шиї.

Аюрведичне харчування при нежиті

Під час лікування нежиті варто і не забувати про роль харчування. По Аюрведі від слизу в носоглотці рекомендується відмовитися від деяких продуктів: молока, вівсяної каші, білого хліба, рису, цукру та ін. Очистити організм від зайвого слизу допоможуть свіжі овочі та зелень. Принесуть користь цибуля, імбир, шипшина, базилік, індійський перець піппалі, аюрведичний склад трікату, пажитник.

Профілактика нежиті по Аюрведі

Зберегти здоров`я та запобігти застудним захворюванням допоможуть регулярні заняття йогою та масажі. Також варто виключити холодні напої, надмірне споживання молочних продуктів. Важливо не перемерзати.

Корисний ефект має аромотерапія. Для загального зміцнення організму та підняття імунітету рекомендується вживати «Чаванпраш», який можна придбати у Києві та інших містах України в магазині аюрведичних товарів.