Аюрведа для жінок

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні препарати і вітаміни для жінок

Жіноче здоров`я дуже вразливе і схильне до впливу різних чинників: від несприятливого довкілля до емоційного стану жінки. Відновити фізичне та психологічне здоров`я можна завдяки використанню спеціальних аюрведичних препаратів для жінок, виготовлених за давніми рецептами індійської медицини. Натуральні склади застосовуються для профілактики та лікування захворювань протягом багатьох сотень років та зарекомендували себе як ефективні засоби, які не лише підтримують та зміцнюють здоров`я, а й допомагають надовго зберегти красу та молодість.

Традиційні індійські препарати комплексно омолоджують та очищають організм, відновлюють гормональний баланс, допомагають впоратися з розладами репродуктивної системи та налагодити менструальний цикл, борються із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, сприяють оздоровленню серцево-судинної системи, активізують захисні функції імунітету. Терапія жіночих захворювань аюрведичними методами наповнює енергією, підвищує життєвий тонус та дарує квітучий зовнішній вигляд.

Переваги та асортимент аюрведичних препаратів для жінок

Усі аюрведа вітаміни для жінок та інші дієтичні добавки виготовляються з натуральних, екологічно чистих компонентів та абсолютно безпечні для вживання. При виробництві препаратів для жінок аюрведа використовує лікарські трави, екстракти рослин, продукти тваринного походження, вітаміни, мінерали та інші інгредієнти та їх комбінації, які мають позитивний вплив на організм..

Спектр дії продуктів надзвичайно великий та охоплює всі галузі жіночого здоров`я. В аюрведичному магазині "Світове дерево" в Україні представлені найкращі аюрведичні препарати, призначені для профілактики та лікування різних жіночих недуг. У каталозі ви знайдете засоби, які сприяють ефективному лікуванню наступних розладів та захворювань:

  • Белі (лейкоррея) - поширена патологія серед жінок, спричинена запаленням сечостатевої системи. Вона проявляється подразненням статевих органів, білими слизовими виділеннями, свербінням та болями. Прийом аюрведичних препаратів від лейкореї допомагає боротися із збудниками захворювання та усунути неприємні симптоми.
  • Безпліддя жіноче - піддається лікуванню за допомогою аюрведа для жінок шатаварі. Капсули шатавари покращують роботу репродуктивної системи та рекомендовані для прийому жінками з діагнозом міома матки та кіста яєчника. Шатаварі також використовують для терапії хворобливих місячних та анемії.
  • Вагінальні розлади (вагініт, вульвіт) - захворювання, які спровоковані надмірним зростанням патогенних бактерій у піхву та супроводжуються виділеннями, неприємним запахом, печінням та свербежем. Індійські аюрведичні препарати допомагають нормалізувати кислотність піхвового середовища та відновити мікробіоценоз піхви.
  • Грудне вигодовування (лактація) - щоб налагодити грудне вигодовування або збільшити кількість молока, а також підтримати здоров`я молочних залоз, застосовуються аюрведичні препарати лактогінної дії.
  • Менопауза - аюрведичні препарати при клімаксі допомагають усунути дискомфорт та неприємні менопаузні симптоми, компенсувати низький рівень естрогенів. Разом із правильним харчуванням по аюрведі для жінок, препаратами аюрведа при клімаксі та заняттями йогою можна нівелювати наслідки менопаузи та повернути собі гарне самопочуття та настрій..
  • Порушення менструального циклу (дисменорея, олігоменорея, менорагія, поліменорея, аменорея) - може бути викликано різними причинами, у тому числі наслідком стресу та гормонального розладу. Для налагодження менструального циклу в аюрведе жіночі гормони приводять у баланс за допомогою препаратів на основі таких лікарських трав, як куркума, шафран та ін.
  • Знижене лібідо у жінок - при зниженні статевого потягу добре допомагають відновити сексуальну енергію спеціальні індійські вітаміни та добавки, спрямовані на зміцнення репродуктивної системи та зменшення стресу.
  • Ендометрій - патологія, яка вражає яєчники і є розростання ендометріальної тканини поза порожниною матки. Ознаками ендометрію є дисменорея, біль під час статевого акту, сечовипускання та дефекація, безпліддя. Прийом аюрведичних гінекологічних препаратів тонізує тканини ендометрію та матки, стимулює кровообіг в органах малого тазу та знижує ризик розвитку ендометріозу..
  • Яєчники. Серйозне ускладнення жіночого здоров`я викликають кісти, що утворюються на яєчниках. Для збалансування жіночих гормонів, які провокують розвиток кіст, та кращого функціонування секреторних залоз організму, в аюрведе використовуються трави з лікарською дією: Шатаварі, Алое Віра, Арджуна та ін. Добавки на основі цих трав покращують роботу репродуктивної системи та перешкоджають виникненню кіст.

Вибрати та купити якісні аюрведичні препарати в Україні ви можете у аюрведичному інтернет-магазині "Світове дерево" за вигідною ціною. У каталозі представлені аюрведичні препарати для очищення організму, продукти аюрведа для жіночого здоров`я, харчування для жінок та інша продукція, регулярне використання якої приведе ваш організм у норму та допоможе відновити здоров`я та красу тіла. Замовити потрібний засіб можна з доставкою по Києву та іншим містам країни.


Часті питання про аюрведичні препарати і вітаміни для жінок: