Мигдалини (гланди)

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні препарати для мигдалини (гланд)

Яким способом вам може допомогти Аюрведа від застуди та захворювань горла? Аюрведичний інтернет магазин пропонує широкий вибір натуральних засобів, у складі яких є виключно рослинні компоненти.

Популярні та довели на практиці свою ефективність аюрведичні препарати для дихальної системи та горла, замовити та купити які можна у Києві та інших містах України, включають:

Аюрведична аптека в Києві та її фахівці завжди залишаються на зв`язку, відповідаючи на ваші запитання та консультуючи за необхідності щодо застосування тих чи інших натуральних природних препаратів.

Аюрведа від горла - природні способи зменшити мигдалики

Природні способи зменшення мигдаликів можуть бути корисними при різних захворюваннях, які призводять до збільшення цих тканин. Збільшення мигдаликів саме собою не недуга, а симптом патології, тому завжди варто знайти причину цього явища. Якщо проблема не усувається, незважаючи на використання природних методів, проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Ми пропонуємо найкращі аюрведичні препарати, які можуть допомогти при збільшенні мигдаликів. Саме мигдалики є частиною першої лінії захисту організму. Вони складаються зі скупчень лімфатичної тканини та захищають організм від проникнення хвороботворних мікроорганізмів через горлянку в організм.

Якщо вони збільшилися, можна запідозрити, що мигдалики на даний момент активні та працюють з подвійною силою, що спричиняє розмноження клітин імунної системи і, таким чином, збільшення обсягу мигдаликів. Після усунення інфекції вони зазвичай повертаються до свого природного розміру.

Аюрведичні препарати здатні допомогти посилити ваш імунітет, але сама наука Аюрведа передбачає використання і простих «домашніх» засобів, які можуть допомогти зменшити мигдалики.

Аюрведа та лікування горла - полоскання

Основне полоскання, що найчастіше використовується для зменшення мигдалин – це суміш води та кухонної солі у співвідношенні 1:0,5 – половина чайної ложки солі на 1 склянку теплої води. Ретельно розчинивши сіль у воді, промивають горло, відкинувши голову назад. Пам`ятайте, що розчин не слід ковтати, а потрібно випльовувати.

Харчова сода може заспокоїти біль у горлі, а зменшення мигдаликів часто є додатковою перевагою. Просто розчиніть 1 чайну ложку харчової соди в кип`яченій теплій воді. Полощемо горло по 3-4 рази на день.

Вітамін С

При будь-яких інфекціях, що викликають збільшення мигдаликів, ми маємо справу з тимчасовим зниженням імунітету. Організму потрібна підвищена доза вітаміну С, який:

 • ущільнює судини;
 • стимулює імунну систему;
 • зменшує запалення;
 • надає легкий знеболюючий ефект.

Доведено, що Аюрведа БАДи з високим вмістом вітаміну С не лише допомагають боротися з інфекціями, але й заспокоюють подразнення слизової оболонки горла.

Потреба організму дорослої людини у вітаміні С становить 90 мг для чоловіків та 75 мг для жінок. Однак 2000 мг вважається терапевтичною дозою. Перевищувати його не слід, оскільки надлишок не буде використаний організмом, а виводиться із сечею, і може спричинити низку неприємних недуг, наприклад, діарею.

Природні антибіотики

Існує низка харчових продуктів, які вважаються природними антибіотиками. Вони надзвичайно ефективні у ситуаціях, коли збільшення мигдаликів є наслідком бактеріальної інфекції. Тим не менш, вживати їх при вірусних інфекціях варто, оскільки вони містять низку цінних інгредієнтів, які покращують імунітет та загальний стан здоров`я.

До таких продуктів належать:

 • нім;
 • куркума;
 • імбир;
 • цибуля;
 • часник;
 • хрін;
 • кориця;
 • мед;
 • прополіс.

Вищевказані продукти можна вживати самостійно, додавати в страви або додавати в чаї та трав`яні настої (злегка охолодивши). Їх зазвичай використовують на лікування різних типів інфекцій. Вони мають бактерицидні або бактеріостатичні властивості, що дозволяє знищувати патогенні мікроорганізми, пригнічувати їх розмноження в організмі, не завдаючи шкоди тканинам організму.