Пухлини доброякісні

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні ліки від доброякісних пухлин

Доброякісні пухлини, міоми та рак – всі ці хвороби раніше лікувалися виключно хірургічними методами та хіміотерапією. При цьому людина часто змушена все життя боротися зі слабким імунітетом і приймати синтетичні лікарські препарати, що сильно діють.

Аюрведична медицина передбачає використання протипухлинних препаратів рослинного походження, які на практиці довели свою ефективність.

Наш аюрведичний інтернет магазин у Києві пропонує оригінальні протипухлинні препарати з Індії з доставкою по всій Україні. Ми відповімо на будь-які ваші запитання, проконсультуємо за необхідності та допоможемо визначитися з відповідним продуктом для кожного клієнта.

Аюрведичні ліки від доброякісних пухлин та раку

Що таке рак згідно з Аюрведою і як ця наука підходить до його лікування? Рак – це не що інше, як небажані, несподівані та критичні зміни в організмі, пов`язані зі швидким зростанням патологічних клітин у різних органах тіла.

Як наука Аюрведа це пояснює? Наша клітинна пам`ять — один із найсильніших спогадів організму. Таким чином кожна клітина має деяку пам`ять, і коли ця пам`ять послаблюється і порушується, запускаються небажані механізми. Це не що інше, як рак.

Насправді в Аюрведі немає такого поняття, як «рак», але є схожа назва – Арбуда. Арбуда – це скупчення небажаних та патологічних клітин. Багато в чому вони виникають через неправильний спосіб життя, харчування, рівень стресу та інші фактори.

Аюрведа вчить нас, як жити нормальним, здоровим і природним життям, але багато хто про це забуває. Через технології, штучні речі ми виробляємо в атмосферу багато токсинів, які відповідальні за рак.

Основне, що дає енергію організму – це їжа. При цьому оброблені харчові продукти, продукти з низьким вмістом прани та кисню також часто стають причиною появи доброякісних пухлин і раку.

Аюрведа від доброякісних пухлин – причини

Наскільки висока енергія вашої чакри, настільки висока і ваша прана. Скільки кисню у ваших клітинах, стільки у вас і прани – життєвої енергії. Вам необхідно постійно збільшувати свою життєву енергію. чим більше ви дихаєте, наприклад, тим більше у вас кисню і тим більше у вас рівень прани.

Але з іншого боку, ми часто вживаємо продукти з низьким вмістом прани:

  • оброблені харчові продукти;
  • штучні продукти;
  • холодні напої та їжа;
  • консерви тощо.

Чи потрібно говорити про те, що при цьому енергія чакри знижується, рівень прани в організмі падає, і ви стаєте вразливими для різних захворювань. Це найпростіше пояснення причин виникнення пухлин.

Те, як розвивається рак у нашому організмі, згідно з Аюрведою, це дуже складна теорія. Ракові клітини – це насамперед біоенергетичний дисбаланс у клітинах, адже жодних фізичних видимих змін у тілі не відбувається.

Поява раку – це тривалий процес, який не приходить одразу. Перш за все, має бути порушено ваш енергетичний рівень, а потім будуть порушені ваші фізичні клітини. Щоб цьому перешкоджати Аюрведа радить використовувати музичну терапію, завжди їсти здорову їжу і завжди вести здоровий та щасливий спосіб життя.

Аюрведичні трави та препарати для імунної системи

Які натуральні засоби пропонує Аюрведа для імунітету та профілактики ракових захворювань? Насамперед це:

У нас є різні види лікування травами, які зменшують енергію фізичного раку або фізичних ракових клітин. Одним із відомих ліків та знаменитих трав є Канчнар Гуггулу. Цей препарат дуже добре діє на організм дітей та дорослих, він зменшує жирову тканину та виводить токсини з організму. Дуже ефективний при діабеті, ожирінні та підвищеному рівні холестерину.

При поєднанні Канчнар з краплями Шакті, які є одним із найпотужніших засобів для підвищення імунітету, організм починає природно скорочувати ракові клітини. При цьому багато пухлин починають зменшуватися.

Якщо ви хочете дізнатися більше про нетрадиційні методи профілактики або лікування раку по Аюрведі та підібрати відповідні добавки, записуйтесь на прийом до аюрведичного лікаря та отримайте індивідуальні поради.