Знижене лібідо у жінок

Фільтр ☰ Сортування:


Індійські рослинні препарати для підсилення збудження в жінок

Лібідо — це бажання сексуальної близькості. У кожної жінки — різний темперамент, що впливає на періодичність інтересу до інтимної близькості.

Пересичення партнером може негативно позначитися на сексуальних відносинах, саме тому представниця прекрасної статі має давати собі достатньо особистого простору, щоб підвищити лібідо. Також допоможуть найкращі препарати для підвищення лібідо у жінок.

У Києві та Україні така продукція сьогодні дуже популярна завдяки натуральному складу та відсутності шкідливих речовин. У нас можна підібрати найефективнішу рецептуру у вигляді капсул, таблеток, порошків та паст.

Аюрведа для балансу гормонів

І все ж, як повідомляє давнє вчення Індії, аюрведа, гормони — найважливіші компоненти ідеальних статевих відносин, адже вони відповідають за рівень сексуальної енергії.

Наш аюрведичний інтернет-магазин Svitove Derevo пропонує широкий спектр аюрведа-препаратів, дія яких сприяє нормалізації гормонального фону.

Кращі препарати для підвищення лібідо у жінок

Якщо гормональний фон дівчини в порядку, то й сексуальний потяг характеризується достатньою силою. Але нерідко при незбалансованому харчуванні, недосипанні та стресі гормональний фон порушується, а лібідо знижується. Виручає за таких обставин наступна продукція аюрведи:

  1. Шатаварі Хімалая. Активує синтез пролактину. Саме через дефіцит цього гомону жіноче лібідо може бути знижено. Таблетки для підвищення лібідо у жінок сприяють родючості, підтримують життєву силу, стимулюють вироблення природних естрогенів, які, згідно з аюрведою та науковими дослідженнями, підвищують показник пролактину.
  2. Ашваганда Шрінгар. Цей порошок в аюрведі для жіночого лібідо вважається джерелом енергії та піклується про підтримку лібідо. Засіб виготовлений з рослини під назвою Вітанія снодійна.
  3. Сафед Муслі Кудос. У кожній капсулі препарату для підвищення лібідо у жінок міститься порошок з кореневого бульби Хлорофітум боривіліанум. Воно є потужним афродизіаком природного походження, тобто речовиною, яка посилює потяг.

У нашому аюрведичному інтернет-магазині ви знайдете аюрведа-вітаміни, які оптимально підходять вам за складом. Важливо щорічно здавати кров на біохімічний аналіз визначення того, яких саме мікроелементів не вистачає організму. Лабораторна діагностика допомагає вибирати правильні аюрведичні препарати для жінок.

Знижене лібідо при клімаксі: які потрібні аюрведичні препарати?

Багато хто цікавиться: як підвищити лібідо у жінок після 40 і які препарати цьому сприяють. Відповідну продукцію з Індії ви знайдете в нашому онлайн-каталозі, а саме такі засоби:

  • Ашока Гудкер. Аюрведа-капсули при клімаксі полегшують перехід до менопаузи та підтримують здорове лібідо.
  • Вівадона Чарак. Дія спрямована на підвищення лібідо після менопаузи.
  • ФортіФіт Чарак Фарма. Комплексно підтримує фізичний та психологічний стан, допомагає при статевій слабкості, характерній для процесу старіння. Аюрведа для жінок після 50 рекомендує рослини, що омолоджують, з екстрактів яких складається цей засіб.

Хочете вибрати найкращі аюрведичні препарати? Зверніться за допомогою до менеджера нашого аюрведичного інтернет-магазину Svitove Derevo. Він підкаже товари, які відповідають вашому самопочуттю. Зробіть замовлення сьогодні, а ми подбаємо про швидке відправлення препаратів Києвом або в інший населений пункт України.

Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим.
Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.