Сухість очей

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні вітаміни і краплі для зволоження очей

Зір – одна з найважливіших здібностей людини, адже завдяки цьому почуттю сприймається 90% усієї навколишньої інформації. Тому, коли виникають проблеми з органом зору, ми маємо величезний дискомфорт. Сухість, печіння, втома очей, а також зниження гостроти зору можуть виникати внаслідок багатьох чинників. А боротися із цими симптомами необхідно за допомогою аюрведичних препаратів для очей. Ви можете придбати засоби з Індії в нашому інтернет-магазині в Україні та переконатися в їх ефективності.

Що може спричинити сухість очей

У нормі слізні залози виробляють секрет, який зволожує рогівку. Але за розвитку деяких захворювань обсяг природної вологи зменшується і очі починають пересихати. Особливо часто з цим стикаються ті люди, робота яких пов`язана із тривалою напругою органу зору. Виникають такі симптоми:

  • Відчуття печіння та свербіж.
  • Тяжкість і біль в очах.
  • Втома та бажання зімкнути повіки.
  • Почервоніння та світлобоязнь.
  • Нечіткість зору.

Всі ці прояви можуть виникати при таких патологіях, як блефарит, кон`юнктивіт, цукровий діабет, аутоімунних та ендокринних хворобах. Кращі індійські краплі для очей допомагають боротися із сухістю та значно покращують стан. Їх також можна застосовувати як допоміжні засоби для лікування катаракти, глаукоми та інших важких патологій.

Які аюрведичні препарати підходять для зволоження очей

Індійські краплі для очей – це ефективні засоби на рослинній основі, що практично не мають протипоказань до застосування. У своєму складі вони містять екстракти різних рослин, таких як індійський кмин, пунарнава, ембліка, камфорне дерево, базилік, дамаська троянда та багато інших. Препарати з Індії забезпечують м`який вплив на поверхню ока, не викликають неприємних відчуттів та позбавляють сухості.

Аюрведичні краплі для очей, купити які можна в Києві та по всій Україні, мають такі особливості:

  1. Надають протизапальну, заспокійливу та зволожуючу дію.
  2. Підходять для лікування широкого спектру очних хвороб.
  3. Позбавляють відчуття втоми після роботи за комп`ютером або тривалої їзди за кермом.
  4. Мають доступну ціну.

У нашому аюрведичному інтернет-магазині можна також придбати такі препарати для органів зору, як льняне масло, краплі з таурином та вітамінні комплекси.

Як застосовувати краплі для очей

Використовувати натуральні краплі для очей для покращення зору необхідно 2-4 рази на день, але за призначенням лікаря вони можуть застосовуватися набагато частіше. Оптимальна доза – по 1-2 краплі у кожне око. Особливість аюрведичних препаратів полягає в тому, що вони мають накопичувальний ефект, тобто результат їхньої дії ви побачите лише за кілька тижнів.

Для покращення зору, крім використання крапель для очей, аюрведа рекомендує вживати певні продукти. До них відносяться кунжутна олія, мигдаль, фініки, апельсини, морква, шпинат та яблука. Важливо також у процесі роботи періодично давати очам відпочивати та робити спеціальну гімнастику. Індійська медицина каже, що здатність покращувати зір має медитація та спостереження за вогником свічки.

Якщо ви хочете купити краплі для очей від сухості, то в нашому аюрведичному інтернет-магазині "Світове Дерево" у Києві ви точно знайдете відповідний препарат. При необхідності консультанти допоможуть вам з вибором і дадуть відповіді на питання, що виникли в процесі покупки. Пам`ятайте, що представлені на сайті товари не є медикаментозними засобами, тому перед застосуванням обов`язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем.