Бронхіт

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні капсули і таблетки від бронхіту на травах

Аюрведа - давня індійська медична система, має цілісний підхід до здоров`я та лікування захворювань. Основна увага приділяється підтримці балансу між тілом, розумом та духом задля досягнення оптимального здоров`я. У вченні вважається, що всі хвороби виникають через дисбаланс дош - трьох основних енергій, які керують тілом. У разі респіраторних захворювань, Аюрведа пояснює їх дисбалансом дош Вата та Капха. В результаті порушення балансу в легенях накопичуються токсини, які називаються ама. Вони призводять до запалення, застою та утрудненого дихання. Аюрведа для легенів діє шляхом видалення токсинів з легенів, сприяє зменшенню запалення та покращенню дихання.

Препарати аюрведа для легенів та бронхів

Одним із найпоширеніших видів респіраторних захворювань є бронхіт. Він характеризується запаленням бронхів - труб, якими повітря надходить у легені. Патологія може бути гострою або хронічною, а її симптоми проявляються у вигляді:

  • кашлю;
  • болі у грудях;
  • утрудненого дихання;
  • втоми.

У важких випадках бронхіт може призвести до таких ускладнень, як пневмонія, дихальна недостатність і навіть смерть.

Аюрведа пропонує низку лікарських засобів з Індії, які можна використовувати для терапії бронхіту. Ці ліки виготовляються з натуральних рослин та інгредієнтів, і вони століттями використовувалися для покращення здоров`я дихальних шляхів. Прийом препаратів зміцнює імунну систему, що допомагає запобігти майбутнім респіраторним інфекціям. Аюрведичні препарати від бронхіту безпечні та ефективні та не викликають побічних ефектів, якщо приймати їх відповідно до інструкцій.

Аюрведичні препарати з Індії: призначення та склад

В аюрведичній аптеці можна знайти цілу низку засобів на травах від бронхіту, які виготовляються у вигляді таблеток, капсул, порошків або чаю. Одним із найпопулярніших продуктів є Himalaya від бронхіту - натуральна трав`яна добавка, що містить такі інгредієнти, як солодка, тулсі та васака, які відомі своїми протизапальними та відхаркувальними властивостями. Аюрведа для легенів та бронхів також передбачає використання натуральних рослинних засобів з імбиром, куркумою, базиліком (туласі) та евкаліптом. Вони мають протизапальні, антисептичні та відхаркувальні властивості та допомагають зменшити запалення, очистити дихальні шляхи та полегшити утруднене дихання. Інші засоби аюрведи від кашлю та застуди включають парові інгаляції з ефірними оліями, такими як евкаліпт та перцева м`ята, що сприяють розпушенню слизу та очищенню дихальної системи.

Профілактика та терапія бронхіту за допомогою аюрведичних препаратів починаються з підтримки здорового способу життя. Це включає збалансоване харчування, регулярні фізичні вправи, відмова від куріння і впливу забруднюючих речовин. Аюрведа рекомендує вживати теплу, поживну їжу, таку як супи, рагу та чаї, що містять цілющі трави та спеції. Дихальні вправи, такі як пранаяма, а також асани йоги, наприклад поза кобри, також можуть бути корисні для зміцнення легень і поліпшення дихання.

Продукція Аюрведа від інтернет-магазину "Світове дерево"

У каталозі компанії "Світове Дерево" представлено широкий асортимент лікарських засобів для профілактики та лікування захворювань респіраторної системи. Ви можете вибрати і купити онлайн якісну аюрведичну продукцію з Індії за вигідною ціною з гарантією весь представлений товар. Доставка здійснюється у всі регіони України.