Аюрведичні формули (класичні)

Класичні аюрведичні рецептури

Аюрведичні формули (класичні)

Аюрведична система - унікальне вчення, що зародилося в Індії понад 5 000 років тому. Раніше аюрведа практикувалася лише в Індії та інших східних державах. Перші рецепти передавалися знахарями одне одному лише у усному вигляді. Лише згодом знання почали записувати, а незабаром і перекладати іншими мовами. До XIX століття аюрведичне вчення було найбільш затребуваним у всьому світі, проте його витіснила традиційна медицина. Сьогодні люди знову почали гідно цінувати подарунок індійських мудреців.

Що це – медицина аюрведа? Слово "Аюрведа" походить із санскриту і означає "наука про життя". Аюрведа заснована на принципі, що кожна людина має унікальну комбінацію трьох дош - Вата, Пітта та Капха, які відповідають за підтримку фізичного, ментального та емоційного здоров`я. Мета аюрведичної медицини - сприяти загальному благополуччю та рівновазі, усуваючи першопричину дисбалансу дош за допомогою комбінації натуральних засобів, включаючи трави, спеції та мінерали, зміни способу життя та інших практик, таких як медитація та йога. Аюрведа вважається цілісним та персоналізованим підходом до охорони здоров`я та набирає популярності як додаткова та альтернативна медицина у всьому світі. Це вчення дає можливість знайти оптимальний варіант лікування патологій залежно від переважаючої енергетичної сили в організмі.

Аюрведичні лікарські засоби: основні особливості

Аюрведичні препарати - це головне багатство індійської медицини. Основна особливість полягає в абсолютно натуральному складі – для виготовлення використовуються інгредієнти рослинного та тваринного походження, а також мінерали: жодних синтетичних компонентів.

 • Аюрведичні препарати спрямовані на усунення причин патології, а не просто лікування симптомів. Аюрведичні лікарі вважають, що симптоми є проявом основного дисбалансу, і лікування має бути спрямоване на усунення першопричини для відновлення балансу та зміцнення загального здоров`я та благополуччя.
 • Препарати вважаються безпечними для застосування, оскільки вони виготовляються з натуральних інгредієнтів і не містять шкідливих синтетичних компонентів. Це робить їх реальною альтернативою для людей, які можуть бути чутливими до традиційного медичного лікування або віддають перевагу більш природному підходу до охорони здоров`я.
 • Вони мають комплексну зміцнювальну дію, тобто вони призначені для зміцнення загального здоров`я та доброго самопочуття, а не лише для лікування конкретних симптомів. Це досягається завдяки використанню ретельно підібраних натуральних інгредієнтів, які діють синергетично, підтримуючи природні процеси загоєння організму та сприяючи загальному балансу та гармонії.
 • Аюрведичні препарати не містять синтетичних компонентів у своєму складі. Вони виготовляються з використанням натуральних інгредієнтів, таких як трави, спеції та мінерали, які ретельно відбираються та комбінуються для створення цілісного та індивідуального плану лікування для кожної людини. Це гарантує, що ліки безпечні та ефективні та мають бажаний терапевтичний ефект.

Аюрведа лікування: види препаратів

Каталог аюрведи можна умовно розділити на кілька основних категорій:

 • лікарські препарати для терапії та профілактики різних патологій;
 • косметичні засоби;
 • прянощі для нормалізації функціонування шлунково-кишкового тракту, ендокринної, імунної та серцево-судинної систем;
 • чаї, які мають тонізуючі та седативні ефекти;
 • ароматичні засоби;
 • продукти, у тому числі шоколад, різні солодощі та олії. Потрібно звернути увагу, що аюрведа харчування є основою здоров`я.

Аюрведа - гармонія всіх основних стихій, які мають бути у гармонії. Відсутність балансу переважають у всіх складових викликають різноманітні патології. У такому разі показано застосування аюрведичних препаратів, які сприяють відновленню гармонії у тілі.

Показання та протипоказання до застосування аюрведичних препаратів

Аюрведичні лікарські засоби характеризуються збалансованим складом рослинних екстрактів, які ретельно та дбайливо збираються на території Індії. У них майже немає побічних ефектів та протипоказань, тому кожна людина може повернути бажаний баланс у свій організм. У каталозі інтернет-магазину “Світове Дерево” ви можете знайти препарати для:

 • підвищення реактивності імунної системи;
 • омолодження;
 • відновлення пам`яті;
 • підтримка організму в гармонії.

Купити аюрведичні препарати з Індії високої якості ви можете в інтернет-магазині "Світове Дерево" за доступною вартістю з можливістю доставки в будь-який куточок України.