Колаген

Фільтр ☰ Сортування:


Японський колаген в порошку, желе, таблетках

Що таке Колаген Японія (collagen)?

Колаген є ключовим білком, що міститься в шкірі, волоссі, нігтях, кістках і хрящах. Колаген, який часто називають одним із основних компонентів людського організму, становить близько 30% усіх білків, присутніх в організмі.

Мені тільки 20. Чи потрібно мені приймати колагенові добавки?

Рівень колагену в організмі починає різко знижуватися приблизно з 20-річного віку. Інші фактори, такі як УФ-випромінювання та стрес, можуть посилити швидкість втрати колагену. Тому чим раніше ви почнете приймати добавки з колагеном, тим краще.

Чи може втрата колагену бути пов`язана з факторами, відмінними від віку?

Під час підвищеного стресу мозок наказує тілу почати розщеплювати колаген, щоб забезпечити додаткове джерело енергії. Зовнішні та внутрішні стресові фактори, такі як вплив ультрафіолету, нестача сну, перевтома та занепокоєння можуть впливати на рівень колагену.

Колаген можна отримати як з риби, так і зі свинини. Що легше засвоюється організмом?

Не всі види колагену засвоюються однаково. Було показано, що колаген, отриманий із риби, засвоюється приблизно на 50% ефективніше, ніж колаген, отриманий із свинини.

У чому різниця між низькомолекулярним колагеном та звичайним колагеном?

Звичайний колаген міститься у волокнах і погано розчиняється у воді, що ускладнює його засвоєння. Звичайний колаген має молекулярну масу 300 000, а низькомолекулярний колаген лише кілька тисяч. Він легко розчиняється у воді, на нього не впливає охолодження, його можна подрібнювати на порошок і змішувати з рідинами.

Питання: Чи корисна для вас велика кількість колагену?

Хоча колаген, безумовно, корисний для здоров`я, якщо ви споживаєте занадто багато колагену, він, швидше за все, просто перетвориться на підшкірний жир. Замість того, щоб збільшувати споживання колагену, слід приймати помірні дози низькомолекулярного продукту колагену в поєднанні з іншими корисними для здоров`я інгредієнтами.

У який час дня найкраще приймати collagen?

Колаген Японія — це їжа, а не ліки, тому немає необхідності приймати їх у певний час дня для оптимальної ефективності. Ви можете насолоджуватися Collagen, коли вам зручно. Але деякі джерела вказують що оскільки прийнято вважати, що метаболізм шкіри збільшується під час сну, рекомендується приймати колаген вночі.

Чи можна додавати колаген у звичайні страви?

Колагену немає в повсякденних продуктах, таких як молоко, яйця, овочі та соєві боби. Плавники акули, кінчики курячих крилець та риб`яча шкіра мають високий вміст колагену, але це не ті продукти, які ми їмо щодня. Добавка колагену для краси – найкращий спосіб підтримувати хороше щоденне споживання колагену.

Чи є якісь поживні речовини, які я повинен приймати разом з колагеном?

Відомо, що вітамін С стимулює вироблення колагену в організмі, а також сприяє засвоєнню колагену.

Все про колаген. Джерело: Шушичі Такахаші, Доктор Фармакології.