Ішемічна хвороба серця

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні капсули і таблетки при ішемічній хворобі серця

Основною причиною захворювань серця є постійні стреси, яким супроводжується динамічний ритм сучасного життя. Аюрведичне лікування ішемічної хвороби серця починається зі стабілізації душевного стану.

Життєва енергія Садхака Пітта, що наповнює серце, забезпечує гармонійний душевний стан. Коли ми відчуваємо злість, агресію або ж, навпаки, стаємо пригніченими та розчарованими в житті, функції нашої серцево-судинної системи порушуються, починають розвиватися патологічні процеси.

Незалежно від життєвих обставин та обтяжливих подій, важливо навчитися контролювати свої емоції, не піддаватися негативному впливу ззовні, зберігати в душі світло та гармонію. Адже саме це є запорукою здоров`я душі та тіла.

Рекомендації вчення Аюрведа для серця

Як позбутися ішемічної хвороби серця? Згідно з вченням Аюрведа, допомогти зберегти здоров`я серця можуть медитації, адже вони знижують рівень стресу, а водночас і ризик виникнення ішемічної хвороби серця та інших захворювань системи.

Аюрведа для серця радить регулярні заняття йогою та прогулянки на свіжому повітрі. Це сприяє збалансованому обміну речовин та нормалізує роботу серцево-судинної системи.

Корисною стане і спеціальна дієта. Щоб зберегти здоров`я серця, важливо відмовитися від куріння, алкоголю, фаст-фуду, жирних сортів м`яса, смаженої їжі, продуктів, що містять консерванти, надмірного споживання солодощів.

Нездоровий спосіб життя призводить до накопичення токсинів – Ами, які порушують роботу судин і можуть призвести до серйозних проблем із серцем, аж до блокування аорти.

Для здоров`я серця необхідно включити до раціону більше свіжих овочів та фруктів, горіхів, а також спецій (наприклад, часник, чорний перець, куркуму). Також потрібно пити достатню кількість води.

Також можна замовити онлайн готові трав`яні чаї та капсули з Індії для серця.

Аюрведа при ішемічній хворобі радить слідкувати і за режимом харчування. Їсти потрібно помірно і регулярно, не їсти на ніч, стежити за температурою їжі.

Аюрведичні препарати для серця

Аюрведа розробила цілу систему знань, спрямовану на здоров`я серця. На сайті аюрведичного інтернет-магазину представлені найкращі аюрведичні препарати для серцево-судинної системи.

Аюрведичні препарати з Індії:

  • допоможуть запобігти утворенню бляшок у серцевих артеріях;
  • сприяють виведенню токсинів з організму;
  • забезпечують загальне зміцнення серцевого м`яза;
  • знижують вміст в організмі холестерину;
  • допомагають зберігати спокій та підвищують стійкість до стресів.

На офіційному сайті Аюрведа препарати для серця представлені наступним асортиментом:

Препарати Аюрведи купити в Україні можна в інтернет-магазині "Світове Дерево". Незважаючи на те, що засоби для зміцнення серця, представлені на сайті, є харчовими добавками, необхідно порадитися з лікарем і отримати консультацію фахівця з аюрведичних ліків з Індії.