Ефірні олії з Індії

Фільтр ☰ Сортування:


Індійська ефірна олія

Інтернет магазин Svitove Derevo пропонує вам купити ефірні олії з Індії, вони високої якості та 100% концентровані.

Чисті ефірні олії - це висококонцентровані рослинні екстракти, що переганяються в олію. Популярні в додатковій та альтернативній медицині, ці олії, отримані з квітів, листя, коріння, коренеплодів, насіння та інших частин рослин, століттями використовувалися в лікувальних цілях у багатьох культурах.

Наукові дослідження показали, що багато ефірних олій дійсно корисні для здоров`я. Фактично, багато сучасних ліків отримують з ефірних олій. Однак деякі олії корисні в малих дозах, інші можуть бути небезпечні.

Ефірні олії часто використовуються для зняття стресу, покращення настрою, зняття головного болю та мігрені, покращення нічного сну, зняття нудоти і навіть відлякування комах. Більшість ефірних олій також мають антисептичні властивості.

Корисні сполуки в оліях часто доставляються трьома способами: шляхом інгаляції, місцевого нанесення на шкіру та перорального прийому.

Ефірні олії зазвичай витягуються за допомогою парової дистиляції, процесу, який включає подачу пари на рослину доти, доки не залишиться тільки олія. Ефірні олії містять леткі сполуки, які створюють сильний характерний запах рослини та надають їм лікувального ефекту.

В ароматерапії ці леткі сполуки вдихаються або за допомогою краплі олії на шматку тканини, прикраси або іншого предмета, або поширюються в повітрі за допомогою дифузора для ароматерапії.

Інгаляція – найбезпечніший метод використання ефірних олій. Чисте ефірне масло також використовують для свічок.

Вважається, що при вдиханні молекули ефірних олій впливають на нервову систему та лімбічну область мозку, а також на гормони, хімічні речовини мозку та метаболізм.

Ефірні лікувальні масла з Індії іноді наносяться безпосередньо на шкіру для зняття болю в певній частині тіла - наприклад, для полегшення болю в спині або для полегшення болю в м`язах, або для полегшення болю в носових пазухах, а деякі можуть використовуватися місцево як антисептичні та протизапальні засоби.

Тим не менш, багато ефірних олій можуть викликати роздратування, тому їх не слід наносити на шкіру повністю, а краще спочатку розбавити маслом-носієм (наприклад, маслом мигдалю, кісточок абрикоса або авокадо).

Ефірні олії також іноді додають в мило, лосьйон, шампунь, сіль для ванн та інші продукти та використовують під час масажу та спа-процедур.

Деякі ефірні олії можна використовувати в кулінарії або навіть ковтати у невеликих дозах як ліки, але це слід робити з великою обережністю. Хоча багато хто з них безпечний у малих дозах, інші за своєю природою отруйні і ніколи не повинні потрапляти всередину.

Чисті ефірні олії слід приймати лише під керівництвом кваліфікованого спеціаліста з ефірних олій. Оскільки ефірні олії жиророзчинні, важливо одночасно з їх прийомом вживати якісь дієтичні жири.

Індійські ефірні олії з Індії можна використовувати для лікування багатьох фізичних та емоційних проблем зі здоров`ям. На молекулярному рівні ці олії містять корисні сполуки, такі як антиоксиданти, терпени та складні ефіри, які можуть допомогти покращити самопочуття.

Зокрема, учасники дослідження повідомили про поліпшення імунітету, зменшення болю та занепокоєння, підвищення енергії та ясності розуму. Лабораторні тести також показали покращення маркерів крові, пов`язаних з холестерином, діабетом та серцевими захворюваннями.

Існують величезний список ефірних олій, кожне з яких має унікальний запах і потенційно цілющі властивості.

Наступні ефірні олії з Індії ви можете купити в нашому інтернет-магазині:

 • Камфорна ефірна олія має безліч застосувань. Воно має протизапальні властивості і часто входить до складу косметичних засобів, мазей та бальзамів. Багато людей використовують ефірну олію камфори для зняття роздратування, свербежу та болю. Також масло може допомогти полегшити запальні процеси та закладеність грудної клітки.

 • Ваніль: антиоксидантні властивості ефірної олії ванілі допомагають нейтралізувати вільні радикали та захистити організм від зносу та інфекцій. Може ефективно знизити температуру, борючись із інфекціями.

 • Апельсин: яскравий цитрусовий запах апельсина може підвищити енергію та покращити настрій. Також є дослідження, які показують, що ефірна олія апельсина може зменшити занепокоєння.

 • Тулсі (Базилік священний): чиста ефірна олія базиліка відкриває серце і приносить гармонію в розум, оскільки його вплив на емоції може бути дуже зміцнюючим. Полегшує кашель та закладеність носа, покращує настрій, травлення, підвищує пильність та знімає м`язові болі.

 • Герань: дослідження показують, що ця квіткова олія, зазвичай використовується для догляду за шкірою, ефірна олія герані має антимікробні властивості.

 • Шафран: ефірна олія шафрану вивільняє серотонін в організмі та допомагає боротися з депресією та тривогою. Він також сприяє гарному сну та лікує безсоння. Відомо, що масло шафрану звертає назад симптоми безсоння.

 • Імбир: чиста ефірна олія імбиру є аналгетиком, спазмолітиком, стимулятором травної системи, має протизапальну властивість.

 • Сосна: ефірна олія сосни має протизапальну дію. Полегшує симптоми запальних станів шкіри, таких як прищі, екзема та розацеа. Також полегшує біль, спричинений супутніми захворюваннями, такими як артрит та м`язовий біль.

 • Гвоздика: пряне гвоздичне ефірне масло можна використовувати для лікування зубного та інших болів.

 • Алое вера: має протизапальну, антибактеріальну, противірусну, протигрибкову, антиоксидантну та в`яжучу дію.

 • Туя: ефірна олія туї допомагає стимулювати кровообіг, має протимікробні властивості, є відхаркувальним засобом, допомагає при нервовому розладі, вражаюча особа, яка називається невралгією трійчастого нерва.

 • Лимонник: використовується для зняття стресу та підвищення імунітету, дослідження показують, що ефірна олія лимонника може лікувати лупу та грибкові інфекції, а також полегшувати неспокій, головний біль та розлад шлунка.

 • Кардамон: ефірна олія кардамону має антиоксидантні та сечогінні властивості, які допоможуть знизити артеріальний тиск. Захищає від хронічних захворювань завдяки протизапальній дії.

 • Ладан: ця біблійна олія допомагає лікувати суху шкіру і зменшувати появу зморшок, пігментних плям, шрамів та розтяжок. Ефірна олія ладану досліджується як протираковий засіб.

 • Лаванда: одне з найбільш широко використовуваних ефірних олій, лаванда використовується для розслаблення та зняття безсоння.

 • Чайне дерево: це масло з особливим ароматом використовується для лікування грибкових інфекцій шкіри і як точкове лікування прищів.