Епілепсія

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні капсули і таблетки від епілепсії

"Apasmaara" — так на санскриті позначається епілепсія. Внаслідок порушення нейрофізіологічної діяльності нервових клітин головного мозку відбуваються напади у вигляді судом, незвичайної поведінки та, іноді, втрати свідомості.

Симптоми та причини епілепсії

В аюрведі епілепсію пов`язують із порушеннями в одній із дош. Конституція пацієнта має важливе значення для призначення ефективного лікування, адже саме вона впливає як на перебіг захворювання, так і на правильне призначення аюрведичних препаратів.

Основні причини епілепсії:

 • спадковість;
 • травми мозку;
 • порушення кровообігу та кисневе голодування;
 • інфекційні захворювання — менінгіти, енцефаліти;
 • абсцеси та пухлини мозку;
 • алкоголізм та наркоманія;
 • розсіяний склероз;
 • нейрохірургічні операції на спинному або головному мозку.

Під час нападу у хворого можуть спостерігатися нюхові чи зорові галюцинації, з`являються неконтрольовані механічні рухи, когнітивні порушення. Під час великих судомних нападів може спостерігатися порушення дихання, хрипи, закидання голови, прикусування або западання язика, непритомність, нетримання сечі.

З точки зору аюрведи напади також відрізняються залежно від конституції хворого:

 • Дисбаланс вата-доші — сухість шкіри та слизових оболонок, запори, розлади травлення, порушення сну, депресія.
 • Дисбаланс пітта-доші — підвищена чутливість шкіри, часті висипання, сонячні опіки, порушення чутливості нервових рецепторів.
 • Дисбаланс капха-доші — постійне почуття втоми, часті запаморочення, прояви клаустрофобії.

Після нападу людина відчуває сонливість та апатію, не пам`ятає, що з нею відбувалося.

Аюрведичне лікування епілепсії

Як же позбутися епілепсії?

Аюрведичне лікування з використанням оригінальних ліків з Індії, які можна придбати в нашому інтернет-магазині, спрямоване на відновлення роботи головного мозку та нервової системи. Таким чином зменшується частота та тяжкість нападів, покращується якість життя людини з епілепсією.

У нашому каталозі представлені основні препарати, які широко використовуються в аюрведе та показали високу ефективність при лікуванні епілепсії.

 • Брахмі — у вигляді капсул Брахмі Хімалая (Brahmi Himalaya) або таблеток використовується як ноотропний препарат, що покращує функції головного мозку, покращує роботу нервової системи, полегшує стан при стресі, тривожності, розумовій напрузі.
 • Шива Гулика Нагарджуна (Shiva Gulica Nagarjuna) — багатокомпонентний препарат на основі мумійо, трифали, дашамули та ще 60 інгредієнтів. Сприяє балансу між трьома дошами, виводить токсини, очищає лімфу, нормалізує метаболізм, сприяє омолодженню всього організму. Ефективний при лікуванні епілепсії, розладів нервової системи, психічних захворюваннях.
 • Йоградж Гуггул (Маха) Дабур (Yograj Guggulu (Maha) Dabur) — одна з найдавніших рецептур в аюрведі. Основними компонентами є смола дерева гуггул. Препарат підвищує імунітет, виводить шлаки та токсини, сприяє відновленню здатності організму до саморегуляції. При епілепсії допомагає знизити частоту виникнення судом та знижує їх тяжкість.

Кращі аюрведичні препарати на сайті Svitove Derevo

Наш аюрведичний інтернет-магазин "Світове Дерево" пропонує різноманітні препарати з Індії для лікування епілепсії та полегшення нападів. Ви можете ознайомитись з ними у нашому каталозі та замовити за доступною ціною з доставкою по Києву та Україні.

Звертаємо увагу, що ефективність препаратів у різних людей може відрізнятися. Перед застосуванням аюрведичних препаратів необхідно проконсультуватися зі спеціалістом, контакти якого є на нашому сайті.