Питання та відповіді

Запитання від наших покупців:

Інтернет-магазин Світове Дерево успішно працює з 2015 року, ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому першим нашим правилом є продаж лише якісної і оригінальної продукції.

Ми завжди контролюємо продукцію, яка надходить від наших постачальників. Якщо у товару закінчується термін придатності, ми продаємо його зі знижкою і прозоро інформуємо наших покупців про всі деталі.

На відміну від нас, на українському ринку є багато несумлінних інтернет-магазинів, які свідомо або несвідомо через власний непрофесіоналізм, частково реалізують у себе протерміновану продукцію, з переробленими датами виготовлення або з повністю переклеєними етикетками. Таку продукцію вони одержують від своїх непорядних постачальників, які не встигли вчасно реалізувати партію товару.

Купуючи продукцію у нас, ви можете почувати себе у безпеці і бути впевненні в оригінальності нашої продукції.

Ми можемо відзвітувати за кожен товар, наводячи вам факти і використовуючи офіційні джерела.

Вся продукція представлена на нашому сайті високої якості, вона виготовлена в Індії і Японії та має визнані міжнародні сертифікати якості ISO (Міжнародна Організація зі Стандартизації) та GMP (Належна Виробнича Практика).

Для порівняння станом на 1 січня 2011 р. фармацевтична промисловість України була представлена 127 суб’єктами господарської діяльності, які мали ліцензію на виробництво лікарських засобів у промислових умовах. На відповідність GMP було сертифіковано лише 15 вітчизняних фармацевтичних підприємств. На жаль, станом на 2022 рік далеко не всі вітчизняні виробники змогли досягти цього рівня.

Деякі індійські виробники додатково мають сертифікати якості Organic (Органічна продукція), The Non-GMO Project (Проект без ГМО), HAССP (Аналіз Небезпеки та Критична Контрольна Точка), GAP (Належна Сільськогосподарська Практика), GHP (Належні Гігієнічні Практики), GCP (Належна Клінічна Практика), GLP (Належна Лабораторна Практика).

Завдяки цьому, ми гарантуємо, що починаючи від посадки та збирання врожаю і закінчуючи кінцевим виробництвом, нічого не було залишено на волю випадку і наші покупці отримають безпечну і ефективну продукцію.

Аюрведа є дивовижною системою медицини, якій близько 5000 років, протягом тривалого часу класичні аюрведичні препарати довели свою безпечність та ефективність для здоров’я.

Що стосується сучасних запатентованих аюрведичних препаратів, то для прикладу, продукція популярного індійського виробника Himalaya проходить такий же цикл розробки лікарських препаратів, що і алопатичні препарати, від досліджень токсичності та стабільності, від фази I до фази IV клінічних випробувань.

Кожен продукт проходить в середньому від 6 до 8 років досліджень, які включають в себе кілька клінічних досліджень у провідних лікарнях.

Himalaya: "Наша причина інвестувати в дослідження - розробити рослинні лікарські препарати, які доповнюватимуть звичайну медицину, надаючи пацієнтам ширші можливості лікування та допомагаючи їм вести здорове та щасливе життя.

Очевидно, що для того, щоб медична спільнота усвідомила цінність добре вивчених рослинних лікарських засобів, нам необхідно надати достатні наукові докази, що підтверджують наші заяви. Тільки такі рослинні ліки стануть важливою частиною охорони здоров`я у майбутньому".

В Індії та Японії є сотні виробників товарів для краси та здоров’я, на нашому сайті представленні кращі з них, ті які перевірені часом і довели свою якість та ефективність.

Якщо Ви заможна людина і бюджет для вас немає значення, тоді рекомендуємо вам обрати з поміж продукції виробника Organic India, вона є органічною і має всі визнані міжнародні сертифікати якості.

Але якщо бюджет грає важливу роль – не варто витрачати зайві кошти! Ви можете придбати продукцію інших виробників, які хоч і не мають сертифіката органічності, але також є безпечними та ефективними!

Окрім ціни, зверніть також увагу на опис товару і оберіть той, який максимально підходить вам! Адже, на нашому сайті SvitoveDerevo.com.ua чітко викладена інформація, взята лише з офіційних джерел, тому всі лікувальні дії та показання до застосування підтвердженні клінічними та лабораторними дослідженнями ще до запуску препарату у масове виробництво.

Також зверніть увагу, чим популярніший товар серед наших покупців, тим вища його позиція у видачі на сторінці категорій нашого сайту. Наприклад, товар №1 у списку найбільш продаваний, товар №2 другий за кількістю продажів і так далі за спаданням.

  • ціна
  • розмір упаковки (зазвичай чим більша упаковка тим вона заощадливіша)
  • наявність тих чи інших сертифікатів (наприклад чим більше сертифікатів якості має продукція, тим дорожче вона коштує, тому що покупець отримує гарантії від виробника, що його товар перевірений міжнародними організаціями, відповідно він якісний і безпечний)
  • тривалість терміну придатності (різні виробники можуть вказувати різний термін придатності, наприклад від 1 до 3 років, протягом цього періоду вони гарантують, що їх продукція буде мати свою максимальну якість і ефективність)
  • форма виготовлення (серед найбільш популярних: порошок, таблетки і капсули, порошок є найбільш заощадливим варіантом, але й найменш зручним у застосуванні, до речі, по статистиці в Індії переважну більшість продукції купують саме в формі порошку, в США та Європі з точністю до навпаки - більше купують в формі таблеток і капсул)
  • по кількості міліграм речовини в кожній таблетці чи капсулі (вага може різнитися від декількох до 100 та більше відсотків)

Аюрведичні препарати, японські БАДи, вітаміни та мінерали працюють цілісно, вони мають м`яку накопичувальну дію, яка досягається в результаті їх прийому протягом 3-х і більше тижнів, іноді курс лікування може тривати 6 і більше місяців.

Для отримання відчутного ефекту спеціалісти рекомендують мінімальний курс від 3 місяців, в класичних текстах Аюрведи рекомендована тривалість курсу - 108 днів (3,5 місяця).

Тривалість лікування і початок дії препарату залежить від різних чинників, таких як тяжкість і симптоми захворювання, вік, фізичний і психологічний стан пацієнта, його спосіб життя і т. д. Результати можуть варіюватися від людини до людини.

І запам’ятайте, будь ласка, швидко працює лише хірург, Мати Природа лікує ніжно і бережно.

Для отримання додаткової інформації зверніться до вашого лікаря.

Товари представлені на нашому сайті мають різні терміни придатності: 1, 1.5, 2, 3, 4, 5 і навіть 10 років. Декілька аюрведичних препаратів завдяки своїм особливостям зовсім не мають кінцевого терміну придатності.

Всі виробники гарантують, що протягом вказаного терміну придатності їх продукція буде мати максимальну якість і ефективність. Потрібно розуміти, що на вільному ринку дуже жорстка конкуренція, тому жоден виробник не бажає втратити покупця через препарат який втратив свою ефективність ще до закінчення терміну придатності.

Відповідно коли ви купуєте препарат у якого закінчується термін ви можете бути впевнені що він буде так само ефективним.

З власного багаторічного досвіду прийому аюрведичних препаратів, БАДів, вітамінів та мінералів можемо сказати що навіть через декілька місяців і навіть років порошки, таблетки, капсули які зберігались при правильних умовах не відрізнити від свіжих і діють вони також дуже ефективно.

Доречі, один наш знайомий аюрведичний лікар якось сказав що він спокійно споживав аюрведичні препарати у яких уже більше 4 років тому закінчився термін придатності. Препарати не були в повному обсязі використані в далекому минулому, але з плином часу стали у пригоді.

На сайті SvitoveDerevo.com.ua чітко викладена інструкція до способу застування по кожному препарату - яку кількість штук і скільки разів на день його потрібно приймати. Але, на жаль, досить часто виробники не вказують коли саме потрібно споживати препарати: до, під час чи після їжі. Це ставить у глухий кут багатьох покупців.

В класичних текстах Аюрведи вказано, що препарати які призначені для систем організму / захворювань, які локалізуються нижче пояса людини, наприклад:

- сечовидільна система

- статева система

- опорно-рухова система (захворювання суглобів, кісток, дефіцит кальцію)

- певні захворювання серцево-судинної системи (варикоз, геморой, варикоцеле)

- натуральні обезболюючі

- тощо (перелік охоплює переважну більшість, але не є повним)

потрібно споживати приблизно через 30 хвилин після прийому їжі. Якщо такої можливості немає тоді під час їжі, але наполегливо не рекомендується приймати їх натщесерце.

Це пояснюються тим, що ці аюрведичні препарати можуть мати в своєму складі в якості основних компонентів камедь-смоли рослин: Гуггулу (Коммифора мукул / Commiphora mukul), Шалакі (Босвелія серрата / Boswellia serrata), також Муміє (Asphaltum punjabianum) і бхасми (спеціально обробленні мінерали / метали), які при прийомі натщесерце можуть подразнювати шлунок.

Решту препаратів можна приймати як вам буде зручно, але якщо інше не зазначено в інструкції до застосування.