Геморой

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні препарати для лікування геморою

Сьогодні дуже затребувана індійська мазь від геморою та інші засоби, що протистоять недузі. Число випадків геморою зростає через малорухливий спосіб життя, нерегулярне та неякісне харчування, а також перебування у стресі.

Патологія прямої кишки може виникнути як у чоловіка, так і у жінки. Недуга має такі ознаки як свербіж, печіння, сильний біль навколо заднього проходу та нижньої частини кишечника (прямої кишки), запалення, подразнення, набряк, кровотеча та просочування в аноректальній області, а також вторинною анемією. Найкращі аюрведичні препарати покликані позбавити людину цієї делікатної проблеми і повернути їй звичну високу якість життя.

Розмаїття індійських засобів від геморою

Наш аюрведичний інтернет-магазин "Світове Дерево" має великий вибір продукції аюрведа, яка підходить прихильникам лікування за допомогою рослин. У нашому каталозі представлені численні позиції, виготовлені в Індії на рослинній основі. Рекомендуємо звернути увагу на такі товари:

  • Пайлекс Форте Хімалая мазь (Pilex Forte Ointment Himalaya). Дія препарату спрямована на зменшення гемороїдального вузла, зупинку кровотечі, регенерацію шкіри та слизової оболонки. Аюрведа мазь від геморою позбавляє сверблячки і болю, у тому числі при дефекації. Крім того, засіб протистоїть шкідливим мікроорганізмам та захищає уражену ділянку від інфікування.
  • Пайлекс Хімалая (Pilex Tab Himalaya). Завдяки цим таблеткам з Індії зменшується гемороїдальний вузол, кровотеча поступово припиняється, шкіра та слизова гояться. Неприємні симптоми, як і ризик зараження, нівелюються.
  • Тріфала Гуггул Байдьянатх (Triphala Guggulu Baidyanath). Тріфала при геморої — таблетки, рекомендовані як за наявності кровотечі, і за його відсутності. Має антисептичний ефект та регулює функцію товстої кишки.

Такі та багато інших товарів з натуральним складом ви знайдете у цій категорії нашого аюрведичного інтернет-магазину. Наш каталог відрізняється різноманітним асортиментом, одним з найкращих не лише у Києві, а й у всій Україні. Визначитись з вибором легко завдяки зручному фільтру на нашому сайті та консультації з менеджером.

Яка форма аюрведичного препарату з Індії краще при геморої?

Аюрведичні препарати з Індії — це цілий спектр варіацій форм. Для мазей і кремів, що застосовуються зовні, характерна швидка протизапальна, знеболювальна, дезінфікуюча та кровоспинна дія.

Таблетки їх зазвичай не замінюють, а доповнюють. Так, наприклад, Himalaya від геморою може бути придбана вами у двох формах. У комплексі з маззю таблетки прискорюють одужання.

Всі різновиди форм індійських засобів від геморою містять лише натуральні компоненти. Рецептури багатьох з них сягають своїм корінням у глибину століть, а завдяки сучасним технологіям ці засоби максимально ефективні.

Пропозиції щодо харчування і образу життя

  • Уникайте продуктів, які перешкоджають процесу травлення і викликають закреп.
  • Збільште кількість продуктів з високим вмістом клітковини, таких як фрукти, овочі та цільні зерна, щоб полегшити евакуацію кишечника.
  • Пийте багато води, щоб забезпечити плавне випорожнення.
  • Підтримуйте ідеальну масу тіла.
  • Регулярно займайтеся спортом.
  • Застосовуйте гемороїдальні креми, компреси з льодом або купайте область біля заднього проходу теплою водою кілька разів на день.

Аюрведична аптека — безпечне місце для придбання препаратів від геморою

Хочете купити в Києві перевірену продукцію, яка допоможе при Вата (сухому) чи Пітта (мокнучому) геморої? Тоді зробіть свій вибір саме у нашій аюрведичній аптеці.

Завдяки препаратам, розміщеним у цьому розділі, ви зможете запобігти переходу гострої форми недуги в хронічну, а також не допустити відновлення захворювання.

Ми пропонуємо одні із найдемократичніших цін в Україні. Доставка можлива як по столиці, так і до інших міст. Ми надішлемо посилку найближчим часом після того, як ви зробите замовлення. Вибирайте якісні натуральні препарати, дотримуйтесь інструкцій — і вже зовсім скоро проблему буде вирішено.