Артеріальна гіпертензія

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні капсули і таблетки від підвищеного кров`яного тиску

В інтернет-магазині "SVITOVE DEREVO" ви можете купити аюрведичні препарати при підвищеному тиску з доставкою по Києву та всій території України.

Препарати від тиску з Індії зарекомендували себе у світі як ефективні та безпечні засоби на рослинній основі за доступними цінами.

Артеріальний тиск - це сила, яка надається кров`ю на стінки кровоносних судин. Тиск залежить від роботи, що виконується серцем, та опору кровоносних судин.

Артеріальна гіпертензія (відома як Ракт Гата Вата в Аюрведі) - це підвищений тиск крові в артеріях. Підвищення артеріального тиску залежить від віку, статі, фізичної та розумової активності людини, сімейного анамнезу та дієти. Нормальний артеріальний тиск здорової дорослої людини становить приблизно систолічний 120 мм рт. ст. та діастолічне 80 мм рт. ст.

Аюрведична лінія лікування гіпертонії спрямована на визначення першопричини, а потім застосування аюрведичних препаратів від тиску, які можуть усунути основну причину артеріальної гіпертензії. Для цього необхідно обов`язково покращити травлення та посилити травний вогонь.

По-друге, необхідно видалити токсини, які вже накопичились у серцевих каналах. І, нарешті, рекомендуються техніки розслаблення розуму, включаючи медитацію, йогу та пранаяму, щоб гарантувати, що розум залишається спокійним та стабільним.

Коли варто приймати аюрведичні препарати та ліки від тиску з Індії

Симптоми підвищеного кров`яного тиску:

  • біль у задній частині шиї (потиличний головний біль)
  • пришвидшене серцебиття
  • запаморочення
  • втома

Основні причини гіпертонії (підвищеного тиску)

Причини артеріальної гіпертензії:

Сьогодні незбалансоване харчування, таке як фаст-фуд із консервантами, та малорухливий спосіб життя є основними причинами гіпертонії.

Стрес, занепокоєння та негативні психічні переживання також викликають підвищення артеріального тиску. Іншими причинами можуть бути сімейний підвищений тиск в анамнезі, ожиріння, нестача фізичних вправ, споживання продуктів з високим вмістом жирів та низьким вмістом клітковини, надмірне споживання чаю, кави та рафінованих продуктів тощо.

Відповідно до Аюрведи, якщо травлення неповне, отже, їжа не перетравлюється належним чином, викликаючи травні домішки чи аму (токсини). Ця ама поєднується з плазмою і робить її важкою. У результаті кров стає тяжкою або липкою.

Ця важка кров циркулює різними каналами, і токсини починають накопичуватися в каналах серця, ці токсини викликають звуження каналів. Тому кров повинна чинити більший тиск, щоб циркулювати цими каналами, що призводить до стану високого кров`яного тиску.

Що варто робити за підвищеного тиску?

Дієта та спосіб життя при гіпертонії:

  • Зміна способу життя – це стандартне лікування гіпертонії першої лінії.
  • Регулярні фізичні навантаження середньої інтенсивності, динамічні, аеробні. Це може бути ходьба, біг підтюпцем, їзда велосипедом або плавання 5-7 днів на тиждень.
  • Уникнення стресу або розробка стратегій управління неминучим стресом можуть допомогти контролювати артеріальний тиск.
  • Відмова від куріння знижує ризик підвищеного кров`яного тиску, серцевих захворювань та інших проблем зі здоров`ям.
  • Уникайте м`яса, яєць, кухонної солі, солінь, чаю та кави.
  • Збільште вживання часнику, лимона, петрушки, індійського аґрусу (амла), кавуна, грейпфрута, знежиреного молока та сиру.

Домашній засіб від тиску:

Регулярні перевірки здоров`я – найкращий спосіб контролювати свій кров`яний тиск.

Зробіть сік з 3-4 зубчиків часнику, 10-12 листків базиліка та четвертої чашки солодкого гарбуза, який слід приймати один раз на день.