Хна і басма для волосся з Індії

Фільтр ☰ Сортування:


Індійська басма і хна для волосся

Купити хну для волосся та басму з Індії можна в інтернет-магазині SvitoveDerevo.com.ua, давайте розглянемо завдяки чому на сьогоднішній день басма та хна для волосся стають такими затребуваними продуктами.

Хна і басма - найцінніший скарб косметології, даний нам самою природою. Вони використовуються як натуральні фарби для волосся вже більше! 6 тисяч років. Вперше їх почали застосовувати у Північній Африці, Південній Азії та на Близькому Сході.

Ні для кого, ні секрет, що фарбування хімічними фарбами, мелірування або колорування негативно позначаються на структурі волосся, а часте укладання феном, хімічна або біологічна завивка - пошкоджує волосся, послаблюючи його міцність, забираючи пігмент і блиск.

Як же зберегти волосся здоровим. Адже кожна жінка мріє про густе і красиве волосся. На сьогоднішній день, мабуть, найбезпечнішим та цілком натуральним способом фарбування волосся є фарбування натуральною хною та басмою.

Басма та хна для волосся на відміну від хімічних фарб не руйнують натуральний пігмент волосся і не мають згубного впливу при фарбуванні. Тому ці натуральні барвники, на відміну від фарб не завдають шкоди волоссю, більше того, вони є ефективним лікувальним засобом.

Лікувальна дія хни і басми:

- відновлюють пошкоджене волосся та ущільнюють кутикули

- стимулюють ріст волосся

- роблять волосся сильнішим і здоровішим

- запобігають ламкості та випадінню волосся

- нормалізують рН баланс шкіри голови

- лікують лупу та сухість шкіри

- припиняють передчасне посивіння волосся

- роблять волосся об`ємним, блискучим, м`яким і шовковистим

Фарбування волосся хною

Зі багатовікового досвіду вважається, що найбільш ефективною хною для фарбування волосся є індійська хна. Вона без проблем зафарбовує навіть сивину. На відміну від інших сортів хни (іранської, єгипетської та інших) у неї набагато ширша колірна гамма, а при змішуванні індійської хни з басмою або приготування її, наприклад, з міцною кавою або чаєм можна отримати безліч чудових відтінків. Можна використовувати фарбу для волосся на основі хни Khadi

Переваги індійської хни та басми для волосся над іншими:

* широка кольорова гама

* ефективне фарбування волосся завдяки:

а. дрібній консистенції порошку

в. проникненню вглиб структури волосся

б. рівномірному розподілу

Лавсонія неколюча, або з чого отримують хну

Хну виготовляють із висушеного листя рослини Лавсонія неколюча (Lawsonia inermis). Вона є високим чагарником або невеликим деревом від 2 до 6 м заввишки. В основному вирощується в Індії, Ірані, Судані та Єгипті.