Капікачху (Мукуна пекуча)

Фільтр ☰ Сортування:


Індійська Мукуна в таблетках, капсулах, екстракті, порошку

Санскрит/індійська назва: Капікачху (Kapikachhu), Атмагупта (Atmagupta), Каунч (Kaunch), Конч (Konch), Кеванч (Kevanch), Ківанч (Kiwanch).

З давніх часів природа була чудовим джерелом регенерації та ліків для людини. Мукуна пекуча (Mucuna Pruriens) - це тропічна бобова рослина, яка вирощується в тропічній Азії та Африці. Рослина Капікачху відома як оксамитові боби або чарівні оксамитові боби через їх достаток лікарського використання.

Мукуна пекуча - користь здоров`ю

Активні речовини, присутні в Мукуна пекуча, роблять її чудовою лікувальною рослиною. Один з цих активних компонентів називається леводопа або l-dopa, який перетворюється на дофамін у мозку. L-dopa - це біологічно активна хімічна речовина, яка є попередником декількох нейротрансмітерів, таких як адреналін, норадреналін і дофамін. Підвищений рівень дофаміну допомагає покращити настрій та загальне самопочуття.

Деякі з переваг Мукуна пекуча полягають у наступному:

  • МОЖЕ ПОКРАЩИТИ ЛІБІДО І СЕКСУАЛЬНУ ДІЯЛЬНІСТЬ

    Виробництво тестостерону в організмі відіграє ключову роль у сексуальній активності як у чоловіків, так і у жінок. Жінки виробляють дуже низький рівень тестостерону, але він все ще потрібний для сексуального інтересу та бажання. Отже, традиційно це використовувалося як афродизіак і для чоловіків, і для жінок. Мукуна пекуча знижує надмірний рівень пролактину і може підвищувати рівень тестостерону для значного покращення лібідо.

  • МОЖЕ ПОКРАЩИТИ РЕПРОДУКТИВНЕ ЗДОРОВ`Я

    Дослідження показали, що насіння Мукуна пекуча допомагає не тільки збільшити кількість сперматозоїдів, а й якість сперми.

  • МОЖЕ БУТИ КОРИСНИМ В ЕРЕКТИЛЬНІЙ ДИСФУНКЦІЇ

    Екстракт рослини визнаний ефективним при еректильній дисфункції у чоловіків. Він підтримує рівень циклічного гуанозинмонофосфату у тканині статевого члена, тим самим забезпечуючи ефективну підтримку.

  • купить капикачху