Кватхам і Кашаям

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні Кашаям та Кватхам

Аюрведичні KWATHAM та KASHAYAM, у чому між ними різниця?

Кашаям - це найбільш широко використовуваний аюрведичний лікарський засіб на травах, який зазвичай призначають багато аюрведичних лікарів. Кашаям - це відвари рослин; водорозчинні активні інгредієнти рослин екстрагуються окропом. Кашаям готуються із грубо подрібненого порошку рослин, що дозволяє легко відокремити відвар.

Водорозчинні рослини легше всмоктуються в кишечнику, що дозволяє препарату швидко впливати та досягати бажаного ефекту.

 

Вікіпедія визначає Кашаям як:

«Це давня широко використовувана форма препаратів в Аюрведі, кашаям не є назвою будь-яких конкретних аюрведичних ліків, а є загальним терміном для різних типів лікувального відвару в Аюрведі. Кашаям відноситься до водного відвару або водного екстракту однієї рослини або групи рослин і може використовуватися при різних захворюваннях.

Вся продукція Kottakkal представлена в інтернет-магазині Svitove Derevo виробляється компанією Arya Vaidya Sala (AVS), м. Коттаккал, Індія. AVS виробляє традиційні аюрведичні продукти з 1902 року та приділяє велику увагу традиційним методам обробки. Але вони також проводять великі дослідження. Один із аналітичних звітів кашаяма:

 

Фізико-хімічні параметри Махатіктам Кашаям (рідкий відвар)

SN

НАЗВА ВИПРОБУВАННЯ

ОДИНИЦЯ ВИМІРЮВАННЯ

СТАНДАРТИ

01

Опис

-

Колоїдна рідина коричнево-чорного кольору, гіркого смаку

02

pH

-

4.0 – 5.0

03

Щільність

г/мл

1.0 – 1.15

04

Значення Брікса

-

18.0 – 30.0

05

Усього твердих речовин

% за масою

20.0 – 30.0

 

Таблиця показує, що відвар кашаям досить кислий за своєю природою зі значенням pH від 4 до 5 (№2 у таблиці). Також для збільшення терміну зберігання додані бензоат натрію та парабени.

Тому AVS продовжила великі дослідження. Зрештою вони змогли перетворити рідкий кашаям на тверду форму, яка має форму таблетки і називається кватхам.

 

Фізико-хімічні параметри Махатіктам Кашаям (таблетки)

SN

НАЗВА ВИПРОБУВАННЯ

ОДИНИЦЯ ВИМІРЮВАННЯ

СТАНДАРТИ

01

Опис

-

Таблетка коричнево-чорного кольору з гірким смаком

02

Середня вага

г

1.15 – 1.25

03

Зміст API

г

0.85 – 0.95

04

Твердість

кг/см2

Не менше 6

05

Товщина

мм

6.3 – 6.5

06

Час розпаду

хвилин

Не більше 15

07

Зміна ваги

% за масою

+10%

08

Рихлість

% за масою

Не більше 1

 

Таблетка kwatham має ту ж ефективність, що і рідкий kashayam, але кватхам позбавлений кислотної природи та добавок для збільшення терміну зберігання. Тому ми рекомендуємо нашим шановним клієнтам вживати таблетки кватхам замість рідких кашаям.

Кватхам - це кашаям у формі пігулок і він має переваги в порівнянні з рідкою формою. Таблетки kwatham легко переносити і їх легко брати з собою куди завгодно, що дає більше свободи порівняно з кашаямами. Зручність прийому таблеток, а також відсутність кислого смаку полегшують регулярний прийом кватхаму відповідно до приписів.

Ще одна важлива перевага кватхамів – це спосіб їхньої обробки. Велика увага приділяється повільному нагріванню кватхаму протягом більш тривалого часу, ніж кашаям, це призводить не тільки до більш високої концентрації, але і застигання відвару у вигляді таблеток. Це великі переваги для людей, щоб приймати кватхами перед кашаямами.

  • Таблетки легко приймати
  • Попередньо відмірена доза
  • Без гіркоти
  • Без домішок

 

Яке правильне дозування Кватхам?

Одна таблетка кватхам дорівнює 5 мл (1 чайна ложка) кашаям. Зазвичай середня доза становить дві таблетки двічі на день натщесерце. Таблетки кватхам слід запивати теплою водою, щоб ви могли їх проковтнути та розчинити. Ефективність та дозування кватхамів такі ж, як і у кашаямів, і їх дуже легко змінити з кашаямів на кватхами.

Кожна упаковка kwatham містить 100 таблеток. Завітайте на наш веб-сайт, щоб ознайомитися з безліччю доступних варіантів. Ми пропонуємо 28 різних кватхамів у порівнянні з 21 кашаямом.