Аюрведа при ожирінні і для схуднення

Фільтр ☰ Сортування:


Натуральні аюрведичні препарати для схуднення з Індії

В інтернет-магазині "СВІТОВЕ ДЕРЕВО" ви можете купити аюрведичні препарати для схуднення з Індії з доставкою по всій Україні.

Індійскі препарати для схуднення – це безпечні препарати для схуднення, вони виготовлені лише з лікувальних рослин та мінералів, ці препарати підходять чоловікам та жінкам.

Найпопулярнішими препаратами для схуднення серед наших покупців є Ayurslim і Vrikshamla (Гарцинія) фірми Himalaya.

У комплексі з правильною дієтою та режимом дня, а також фізичними вправами натуральні препарати для схуднення допоможуть вам поступово та безпечно скинути зайву вагу без шкоди здоров`ю, на відміну від багатьох синтетичних засобів для схуднення, які обіцяють швидкий результат без докладання зусиль. Але будьте обережні, тому що такі добавки дуже небезпечні і часто після їхнього прийому відбувається ще більший набір ваги.

І пам`ятайте, що навіть після того, як ви досягнете мети, ви і далі повинні вести здоровий спосіб життя, щоб зберегти вашу красу і здоров`я. Адже спортсмен, який накачав гарні м`язи, а потім припинив відвідувати тренажерну залу, втратить їх після кількох місяців. Потрібна постійна робота з себе.

Перед тим як розпочати вибір препаратів також прочитайте, будь ласка, до кінця інформацію, викладену нижче.

Натуральні та рослинні засоби при ожирінні, погляд аюрведи

Ожиріння - це стан, у якому в людини відкладається занадто багато жиру. Цей термін відрізняється від зайвої ваги, що означає занадто велику вагу. Вага включає м`язи, кістки, жир та воду в організмі.

Ожиріння з`являється, коли організм починає споживати більше калорій, ніж витрачає. Баланс між споживаними та спалюваними калоріями відрізняється для кожної людини. Коли жирові відкладення збільшуються, у людини виникає ризик багатьох серйозних проблем, таких як серцеві захворювання, пошкодження печінки, діабет, артрит та проблеми з нирками.

Людина з індексом маси тіла (ІМТ) від 25 до 29,9 вважається страждаючою надмірною вагою. Якщо ІМТ становить 30 або більше, вважається, що людина хворіє ожирінням.

ІМТ дорівнює вазі кг, розділеному на квадрат зростання метрі.

Приклад: вага 75 кг / 3,31 (зріст 1,82*1,82) = 22,66 ІМТ

Симптоми ожиріння

  • Збільшення жирових відкладень
  • Задишка при навантаженні
  • Млявість
  • Втома
  • Надмірне потовиділення з неприємним запахом

Причини зайвої ваги

На ожиріння можуть вплинути ваша генетична структура, переїдання, споживання жирної їжі, гормональні, поведінкові, фізичні, культурні чинники. Є багато інших аспектів, що викликають ожиріння, таких як вагітність, пухлини, а також ендокринні розлади та ліки, включаючи психотичні препарати, естрогени, кортикостероїди та інсулін.

В аюрведі ожиріння відоме як Медарог, що спричинене збільшенням Капха доші. Властивості Капхи щільні, важкі, повільні, липкі, вологі та холодні за своєю природою. Вона керує всією структурою та мастилом в умі та тілі, крім контролю ваги та утворення всіх семи тканин – поживних рідин, крові, жиру, м`язів, кісток, кісткового мозку та репродуктивних тканин.

Коли Капха загострюється, у організмі виробляються токсини. Ці токсини накопичуються в Медовах шротах (жирових каналах тіла), викликаючи їх закупорку, що призводить до збільшення вироблення Меду Дхату. Це спричиняє збільшення ваги.

Аюрведа безпечні препарати для схуднення - харчування та спосіб життя

Уникайте смаженої їжі, напівфабрикатів, жирної їжі, такої як вершкове масло, очищена олія, сир, йогурт, молоко, вершки, шоколад, а також продукти з високим вмістом вуглеводів, такі як шліфований рис і картопля.

Збільшіть споживання фруктів, салатів, гірких овочів, таких як гіркий гарбуз.

Глибокий, сухий масаж з використанням трав`яних порошків та паст Удвартанам, синхронний масаж зі спеціальними оліями Абх`янга та трав`яна парова лазня допомагає мобілізувати накопичений жир; тоді як програми йоги та асани, такі як Бхуджангасана, Шалабасана, Ардхаматсіендрасана, Триконасана та Вакрасана, запобігають його подальшому накопиченню. Пранаяма та правильне харчування, ходьба та регулярні вправи допомагають підтримувати хороше здоров`я.

Домашній засіб при ожирінні

Аюрведична лінія лікування ожиріння може бути реалізована шляхом виключення з раціону продуктів, що підсилюють Капху, та очищення каналів Медовахи за допомогою аюрведичної медицини, щоб можна було знизити зайву вагу.

Класичні аюрведичні препарати, які допомагають позбутися ожиріння:

Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим.
Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.