Препарати для серцево-судинної системи

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні препарати для серця і судин

В інтернет-магазині "Світове Дерево" ви можете купити аюрведичні препарати для серцево-судинної системи з доставкою по території всієї України.

Індійські ліки для серцево-судинної системи мають високу ефективність, вони виготовлені на основі рослин і мінералів і практично не мають побічних дій. Але перед тим як приступити до вибору препаратів прочитайте, будь ласка, рекомендації, які обов`язково потрібно взяти до уваги.

Серцеві захворювання (хрідая Рогу) докладно описані в Аюрведі. П`ять типів серцевих захворювань були класифіковані на основі дош (вата, пітта і капха).

Хороший лікар завжди дасть рекомендації, які допоможуть пацієнту знизити ризик майбутніх проблем з серцем. Ці рекомендації можуть допомогти вам і вашому лікарю розробити план лікування, що включає ліки для очищення судин / аюрведичні препарати і зміни способу життя, такі як дієта і фізична активність, для всіх ваших факторів ризику.

Фактори ризику захворювань серцево-судинної системи

 1. Куріння збільшує ризик смерті від ішемічна хвороба серця. Куріння позбавляє серце багатої киснем крові і підсилює дію інших факторів ризику, включаючи високий артеріальний тиск, рівень холестерину в крові і відсутність фізичної активності.

 2. Оптимальний артеріальний тиск становить нижче 120/80 мм рт. ст. (Систолічний тиск становить 120, а діастолічний тиск нижче 80). Предгіпертонія - це систолічний тиск від 120 до 139 або діастолічний тиск від 80 до 89. Високий кров`яний тиск - це систолічний тиск 140 і вище або діастолічний тиск 90 і вище.
 3. Коли артеріальний тиск вище, серцю доводиться працювати старанніше. Зміни в звичках, пов`язаних зі здоров`ям, такі як схуднення, зменшення споживання натрію (солі) і регулярна фізична активність, можуть допомогти знизити кров`яний тиск. Якщо у вас артеріальна гіпертензія (підвищений кров`яний тиск), вкрай важливо продовжувати приймати ліки для запобігання серцевих нападів, інсультів, захворювань нирок і серцевої недостатності. Слідкуйте за своїм кров`яним тиском відповідно до рекомендацій лікаря. Слідкуйте за своїми показаннями за допомогою трекера артеріального тиску.

 4. Високий рівень холестерину в крові виникає, якщо ваше тіло виробляє занадто багато холестерину або якщо ви їсте продукти, що містять занадто багато насичених жирів і трансжирів. Лікування пацієнтів з ішемічною хворобою серця з групи високого ризику направлено на зниження рівня холестерину.

  Щоб знизити рівень холестерину, вам, можливо, доведеться змінити свої звички в їжі і схуднути. Поговоріть зі своїм лікарем, щоб дізнатися, чи слід вам приймати ліки від холестерину разом з цими змінами способу життя.

 5. Окружність талії не більше 102 сантиметрів для чоловіків і не більше 89 см для жінок (для людей азіатського походження рекомендації нижче: 94-99 сантиметрів для чоловіків і 79-89 см для жінок).

Регулярна фізична активність має багато переваг, наприклад, допомагає кинути палити, схуднути, позбутися стресу, знизити кров`яний тиск і підвищити рівень холестерину ЛПВЩ (ліпопротеїди високої щільності). Виконання аеробних вправ з використанням великих м`язів ніг і рук допомагає вашому серцю працювати більш ефективно. Фізичні навантаження для поліпшення вашої сили, гнучкості та рівноваги допоможуть вам залишатися рухливими з віком.

Коли застосовують індійські ліки для серцево судинної системи

Якщо у пацієнта проблеми з серцево-судинною системою з відповідними симптомами, можуть виникнути такі захворювання:

Гіпертонія

 • Біль в задній частині шиї (потилична головний біль)
 • Пришвидшене серцебиття
 • Запаморочення
 • Втома

Запишіться на прийом до вашого аюрведичного лікаря / Вайди, якщо виникнуть симптоми:

 • Біль в грудях (стенокардія / грудна жаба)
 • Задишка
 • Біль, оніміння, слабкість або холод в ногах або руках, якщо кровоносні судини в цих частинах тіла звужені.
 • Біль у шиї, щелепі, горлі, верхній частині живота або спині
 • Непритомність

Часті питання про аюрведичні препарати для серцево-судинної системи:

Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим.
Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.