Препарати для вух

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні препарати і краплі для вух

Відповідно до аюрведичних знань і даних традиційної медицини, орган слуху є одним з 5 компонентів організму, що забезпечують сприйняття зовнішніх подразників, а саме коливань звуку. Крім сприйняття голосу, музики, різних шумів, вухо також є органом, що забезпечує орієнтування тіла у просторі. Згідно з аюрведою, орган слуху відповідає за Вата дошу, будучи елементом шабди та акаші. Купити ліки з Індії, щоб відновити гармонію в організмі, ви можете в інтернет-магазині "Світове Дерево".

Якщо людина веде неправильний спосіб життя або не дотримується елементарних правил гігієни, рано чи пізно її спіткають проблеми зі слухом. Також на орган слуху впливають погодні та кліматичні умови: наприклад, рівень захворювань вух значно підвищується восени. Саме тому рекомендується заздалегідь подбати про профілактику патологій.

Аюрведа для вух: як зміцнити орган слуху

В аюрведі покращення здоров`я вух здійснюється за допомогою крапель на основі кунжутної олії з додаванням лікарських рослин. Для цього пацієнт укладається на бік, після чого краплі для органів слуху поступово вливаються у слуховий прохід. У такому положенні людина повинна знаходитися приблизно 20-30 хвилин, щоб препарат міг увібратися, а всі діючі речовини почали стимулювати кровообіг у цій галузі та забезпечувати лікувальний ефект. Аюрведична продукція показує відмінні результати в терапії станів, що супроводжуються прогресивним зниженням слуху.

Лікування вух за допомогою індійських препаратів

Дисбаланс у Вата доша може спричинити порушення слухового нерва та його рецепторного апарату, через що слух починає прогресивно погіршуватися, а пацієнта турбує неприємний шум. При цьому справа не лише у порушенні Вати: розлади Пітта доша провокує розвиток запальних інфекційних захворювань та патологій аутоімунного генезу. Якщо ж спостерігається дисбаланс Капха доші, виникає так звана "блокада" слухового нерва і, як наслідок, імпульсації.

Основні причини проблем із органом слуху

Для того, щоб підібрати правильний препарат для профілактики та лікування захворювань вух, необхідно як слід вивчити етіологію недуг. Серед найпоширеніших причин патологій органів слуху:

  • травми та сторонні тіла зовнішнього слухового ходу;
  • сірчаний затор, який повністю закупорив зовнішній слуховий прохід;
  • запалення та набряк барабанної перетинки;
  • порушення функції слухового нерва;
  • захворювання та порушення функції скронево-нижньощелепної сполуки;
  • побічні ефекти деяких лікарських засобів, наприклад, стрептоміцину;
  • патології щитовидної залози;
  • гіпоглікемія.

Найчастіше проблеми зі слухом пов`язані з гіповітамінозом, різкими перепадами атмосферного тиску, спазмом судин чи стисненням нервів. Щоб встановити точну причину, рекомендується звернутися за допомогою до оториноларингологу.

Аюрведа: біль у вусі

Даний поширений симптом найчастіше викликаний запальним процесом у середньому вусі – мезотимпанітом. У деяких випадках причиною є гнійна інфекція волосяного фолікула зовнішнього слухового перебігу. Також різкий гострий біль турбує пацієнтів з невритом слухового нерва, проте при цьому захворюванні найчастіше болючі відчуття супроводжуються зниженням слуху. Лікування залежить від недуги та призначається компетентним фахівцем. Досить високу ефективність показує використання аюрведичних препаратів для вух на основі олій.

Аюрведична аптека: що робити при шумі у вухах

Тінітус – стан, який досить важко вилікувати без визначення першопричини. Нерідко стан спричинений недотриманням гігієни вух та появою сірчаних пробок у зовнішньому слуховому ході. Для їх усунення слід використовувати краплі Ану Тайлам, які забезпечують очищення життєвої енергії (Прана). Препарат показаний не тільки при проблемах з органом слуху, але й ефективно усуває набряк та запалення слизової оболонки носової порожнини та приносових пазух.

В аюрведичному магазині "Світове Дерево" ви можете ознайомитись з широким асортиментом товарів для лікування захворювань органів чуття, у тому числі і вух. Купити краплі для вух Аюрведа можна онлайн з доставкою у всі регіони України.