Печія

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні трави і препарати від печії

Печія є досить поширеним симптомом з боку травного тракту. Виявляється вона як неприємне відчуття печіння чи болю за грудиною. Люди, які мають такий симптом, змушені певною мірою обмежувати себе в харчуванні, а також приймати медикаментозні засоби. На нашому сайті представлені найкращі аюрведичні препарати з Індії, які чудово справляються як із печією, так і із підвищеною кислотністю шлунка. Вони мають натуральний склад із збалансованим рядом компонентів, а купити їх можна в Україні.

Що таке печія та який механізм її розвитку

На межі між стравоходом та шлунком знаходиться сфінктер, який відкривається тільки при проходженні їжі. Але, коли через різні причини цей сфінктер розслабляється, вміст шлунка починає закидатися назад у стравохід. Як відомо, в стравоході рН лужна, а в шлунку – кисла. Тому, коли кислий шлунковий сік потрапляє на слизову оболонку стравоходу, він викликає роздратування, а людина при цьому відчуває біль.

Якщо ця ситуація виникає рідко, вона не призводить до серйозних наслідків. Але якщо печія є симптомом хронічного захворювання, такого як ГЕРХ, то у слизовій оболонці стравоходу з часом відбуваються патологічні зміни. Саме тому не можна ігнорувати цей симптом. Для лікування ГЕРХ Аюрведа створила безліч дієвих препаратів, які відрізняються природним складом та відсутністю побічних ефектів.

Як позбутися печії

Печію провокує вживання таких продуктів, як кава, шоколад, міцний чай, цитрусові. Також її виникнення пов`язане з переїданням, наявністю надмірної ваги та грижею стравохідного отвору діафрагми. Що допомагає від печії, окрім ліків? Лікування сприяє зміна способу життя. Якщо ви страждаєте на ГЕРХ, необхідно дотримуватися таких рекомендацій:

  • дотримуватися дієти;
  • не переїдати і їсти останній раз за 2-3 години до сну;
  • їсти невеликими порціями і часто;
  • спати з трохи піднятим узголів`ям;
  • не носити надто тісний одяг;
  • контролювати масу тіла.

А для того, щоб прибрати печію та інші симптоми ГЕРХ, можна використовувати засоби з Аюрведи для травлення. Придбати їх ви можете у нашому аюрведичному інтернет-магазині, або ж замовити доставку по всій Україні.

Найефективніші аюрведичні засоби від печії

Препарати Аюрведи для лікування ШКТ прибирають дискомфорт у шлунку, печіння в епігастральній ділянці та за грудиною, а також позбавляють з інших симптомів диспепсії. Вони мають збалансований склад, завдяки якому дія виявляється відразу на низку ознак.

Найефективніші засоби від печії містять у своєму складі:

Препарати від печії представлені переважно у формі капсул та таблеток. Аюрведичні засоби мають накопичувальний ефект, тому потребують тривалого прийому. Вживати їх необхідно за схемою, вказаною в інструкції, а також дотримуватися курсу лікування.

Недорогі пігулки від печії ви можете купити в нашому аюрведичному інтернет-магазині Svitove Derevo у Києві з доставкою по всій Україні. Всі препарати, наявні на сайті, виготовлені в Індії та традиційно використовуються в медицині цієї країни. Завдяки своєму натуральному складу та цілющим властивостям вони в найкоротші терміни позбавляють людину неприємних симптомів печії.