Рефлюкс

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні капсули, порошки і таблетки від рефлюксу

Інтернет магазин Svitove Derevo пропонує з доставкою в Києві та інших містах України найкращі БАДи при ГЕРХ - гастроезофагеальній рефлюксній хворобі. Це одне з найпоширеніших захворювань шлунково-кишкового тракту.

Щодня приблизно 10% населення розвинених країн відчувають симптоми рефлюксу, що викликає неприємні недуги, серед яких:

 • печія;
 • печіння та біль у грудях;
 • захриплість голосу та фарингіт.

Якщо ви відчуваєте постійні симптоми рефлюксу та не задоволені поточними ефектами лікування, продукція Аюрведа може стати оптимальним вибором, призначеним саме для вас. Ми допоможемо вам зрозуміти природу гастроезофагеальної рефлюксної хвороби та запропонуємо перевірені методи боротьби з цим захворюванням.

Кращі аюрведичні препарати у боротьбі з рефлюксом

Пропоновані вашій увазі аюрведичні препарати мають найкраще співвідношення ціни та якості. Завдяки нашій участі ви:

 • дізнаєтеся про найновішу медичну інформацію про гастроезофагеальну рефлюксну хворобу (ГЕРХ);
 • отримайте поради не тільки щодо харчування, а й щодо необхідних змін способу життя, які принесуть помітне полегшення;
 • освойте інтерактивні інструменти, які дозволять вам стати експертом у галузі харчування та внести зміни, необхідні для покращення якості вашого життя;
 • дізнаєтеся, як реалізувати простий план дієти, який допоможе вам полегшити або повністю усунути симптоми рефлюксної хвороби.

Ми відчуваємо печію як своєрідне «печіння» у стравоході. Найінтенсивніше воно відчувається на висоті грудини, тому є багато людей, які, відчувши таке почуття, були переконані, що у них інфаркт чи передінфарктний стан.

Зазвичай печія — не єдиний сигнал організму у тому, що щось негаразд. Це часто супроводжується іншими симптомами, наприклад зниженням рівня енергії і відчуттям хронічної втоми, головними болями, здуттям живота і газоутворенням, відрижкою вмістом шлунка або навіть блюванням (ніби організм хоче чогось позбутися), кислим присмаком в їжі, слабким стільцем, проблемах зі шкірою, дуже рясні менструації.

Аюрведа для кишечника – це препарати, які борються із симптомами закислення організму або, використовуючи аюрведичну термінологію, з порушеннями енергії вогню, яка називається пітта-доша.

Коли «вогонь» починає горіти в організмі сильніше, ніж слід, він рано чи пізно поширюється на різні місця тіла і викликає різні види запалень. Якщо щось у вашому тілі «загориться», це буде ознакою того, що вогонь усередині вас горить занадто сильно і палить вас зсередини.

Що робити, якщо у вас печія?

Оскільки печія – це проблема, що викликає симптоми переважно в травній системі, в першу чергу зверніть увагу на свій щоденний раціон. Оскільки, згідно з аюрведичним підходом, пітта-доша базується в печінці, їжте те, що підтримує печінку, і уникайте того, що надмірно нагріває та обтяжує її.

Ми рекомендуємо такі популярні засоби аюрведи від рефлюксу, як Амлант Махаріші Аюрведа (Amlant Maharishi Ayurveda), що знижує негативний вплив таких продуктів, як:

 • алкоголь;
 • кави;
 • чорний чай;
 • червоне м`ясо;
 • гострі спеції та харчові добавки.

Також обволікаючі засоби при рефлюкс-езофагіті, представлені в денному розділі нашого сайту, захищають ваш організм від негативного впливу кислих фруктів, помідорів, хліба на заквасці, жирної та смаженої їжі.

Аюрведа в лікуванні ШКТ - що слід їсти частіше

Серед продуктів, які рекомендується вживати для свого здоров`я, згідно з вченням Аюрведи, можна відзначити, наприклад, зелені овочі. Це можуть бути брокколі, кабачки та все зелене листя — гіркий смак, властивий зелені, має детоксикаційну дію.

Будуть корисними мигдаль, родзинки, гранат і гранатовий сік, свіжий інжир, кокосова вода, топлене масло гхі (корисний жир для печінки). Серед рекомендованих рослин: амла (індійський аґрус), солодка, алое вера, м`ята, кмин (кумін).