Ажіотаж під час карантину

Популярність аюрведа продукції під час карантину

Шановні відвідувачі інтернет-магазину Світове Дерево, ми змушені вам повідомити, що на даний момент склалась непроста ситуація з ціноутворенням, а також наявністю багатьох аюрведичних товарів.

В перші тижні карантину Covid 19 попит на аюрведичні препарати зріс в рази, щоб задовольнити його і виконати вчасно всі замовлення ми працювали для вас щовечора до 21-22 години.

Подальша ситуація склалась таким чином, що наші власні запаси певної продукції вичерпались, а деякі наші партнери стали заручниками обмежень уряду, їх склади зачинені і вони не мають можливості відправити нам власну продукцію.

Ті постачальники, що мають змогу продати продукцію гуртом, відносяться до тих, хто встановлюють високі ціни.

Індія знаходиться на ще більш суворому карантині, ніж Україна, поки що отримати новий товар неможливо. В добавок ще й погіршився курс гривні, а розрахунок за товар проводиться в іноземній валюті.

На жаль, нам доводиться підвищувати ціни. Запевняємо вас, що наша націнка залишилась незмінною, а на деякі препарати навіть трішки знизилась, тому що ми, м’яко кажучи, з нерозумінням відносимось до продавців які необґрунтовано, значно завищують ціни на товари першої необхідності під час карантину.

Потрібно розуміти, що це тимчасово і ми, як і раніше, працюємо над тим, щоб продавати продукцію по оптимальних цінах.

Дякуємо за розуміння та довіру. Бажаємо вам міцного здоров’я і нехай вам щастить.

 

 

Переглядів: 1517

Дата: Субота, 25 Квітня 2020