Туберкульоз

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні пасти, капсули і таблетки при туберкульозі на травах

В аюрведі туберкульоз називають Раджа Якшма, що означає «король хвороб» через велику кількість симптомів та ускладнень, що супроводжують це захворювання. Аюрведичні препарати, що застосовуються при лікуванні респіраторних захворювань, також ефективні і при туберкульозі.

Звідки береться туберкульоз

Основними причинами виникнення захворювання аюрведа є такі:

 • неправильне харчування;
 • незадоволення власних природних потреб;
 • обачність, безрозсудна поведінка, взяття на себе непосильних навантажень;
 • виснаження тканин — від надмірних фізичних навантажень, сильного стресу чи старіння організму;
 • тривале порушення режиму сну та неспання позначається на імунній системі та знижує, у свою чергу, опірність організму інфекціям, у тому числі й легеневим;
 • порушення харчування, нестача або невсвоєння травною системою вітамінів, мінералів, про- та пребіотиків.

Натуральні засоби від туберкульозу

У нашому інтернет-магазині SVITOVE DEREVO Україна представлені найкращі аюрведичні препарати з Індії від кашлю, туберкульозу та інших захворювань дихальної системи. Завдяки збалансованим зборам лікарських рослин, маслам та трав`яним мазям для розтирання та масажу, відварам для полоскання горла та закопування в ніс, можна полегшити стан під час гострих періодів захворювання, а також домогтися ремісії чи одужання.

 • Дракша Рішта — аюрведична спиртова настойка з Індії. Ефективно бореться з респіраторними інфекціями, а також пневмонією, кашлюком та туберкульозом. Допомагає покращити апетит, бореться із загальною слабкістю, має жарознижувальну дію.
 • Васавалеха — відхаркувальний засіб, що допомагає полегшити симптоми туберкульозу, такі як кашель, задишка, біль у грудній клітці, пропасниця, продуктивний (вологий) кашель.
 • Кофлет — муколітик, що має протикашльову, антибактеріальну та протиалергічну дію, усуває бронхоспазм, зміцнює імунну систему.
 • Астхомап — тонізує слизову оболонку дихальних шляхів, має муколітичну дію, знімає бронхоспазм, знижує частоту та інтенсивність нападів кашлю та задишки.
 • Нірдош — аюрведичні сигарети, які є курильним інгалятором з Індії, до його складу входять виключно рослинні інгредієнти: базилік, кориця, гвоздика, лакриця, куркума, індійський кмин, листя дерева тенду. Сигарети стимулюють роботу дихальної системи, полегшують симптоми бронхіту, туберкульозу та інших респіраторних проблем, заспокоюють, створюють відчуття розслабленості.
 • Імуномодулюючі препарати аюрведи від туберкульозу — Чаванпраш, Махасударшан, Круель та інші ефективні для підтримки організму під час хвороби та підвищення його властивостей у боротьбі зі збудниками.

Щоб досягти ефективності лікування, рекомендується використовувати комплексний підхід — дієта, йога або фізичні вправи, дихальні практики та аюрведичні препарати та БАДи.

Кращі аюрведичні препарати

Якщо ви шукаєте аюрведичні препарати для дихальної системи і, зокрема, для лікування туберкульозу, то в каталозі нашого інтернет-магазину представлена продукція з Індії за доступною ціною. На сайті є можливість записатися на консультацію до досвідченого аюрведичного терапевта, а наші спеціалісти по телефону або через форму зворотного зв`язку допоможуть у доборі необхідних препаратів. Товари можна замовити з доставкою по Києву та Україні.

Звертаємо увагу, що ефективність будь-яких аюрведичних добавок або препаратів залежить від індивідуальних особливостей організму, способу життя та харчування, психологічних та фізичних навантажень та багатьох інших факторів.