Засоби для вмивання обличчя

Фільтр ☰ Сортування:


Індійський засіб для вмивання для обличчя

Рослинні засоби для вмивання з Індії

На відміну від інших частин тіла, обличчя вимагає більш дбайливого догляду, адже шкіра на ньому дуже делікатна та чутлива. Тому сьогодні в магазинах України представлений величезний вибір засобів для вмивання та очищення особи зі спеціально розробленим для цієї мети складом. У нашому аюрведичному інтернет-магазині засобів з Індії ви знайдете безліч одиниць натуральної косметики, основу якої складають рослинні екстракти. З нею ваше обличчя сяятиме, радуватиме своєю чистотою та гладкістю!

Чому для вмивання потрібно застосовувати індійську косметику

У будь-яку пору року обличчя постійно піддається зовнішнім впливам. На ньому осідає пилюка, бруд, а також під кінець дня на ньому накопичується шкірне сало. Крім того, обличчя жінки наносять макіяж, який теж не так легко змити звичайними засобами. Всі ці фактори негативно впливають на шкіру обличчя, закупорюють пори і призводять до появи висипів, чорних крапок та інших проблем.

Гелі для вмивання виробництва Індія виконують такі функції:

  • дбайливо очищають шкіру обличчя від бруду, пилу, поту та шкірного сала;
  • глибоко проникають у пори і позбавляють чорних крапок;
  • ретельно знімають навіть найстійкіший макіяж;
  • насичують шкіру поживними речовинами.

При виборі умивалки для обличчя необхідно обов`язково враховувати тип шкіри, а також наявність на ній висипань і чорних крапок. Шкіра може бути сухою, жирною, комбінованою та нормальною. Наприклад, гелі для сухої шкіри додатково її зволожуватимуть і створюватимуть на ній захисний бар`єр. А засоби для жирної шкіри, навпаки, більше піняться і здатні глибше очищати.

Різновиди аюрведичних умивалок та їх особливості

Індійська косметика для обличчя, купити яку ви можете в Києві, є продуктами з легкою желеподібною структурою. Очищення відбувається завдяки впливу поверхнево-активних речовин у їхньому складі. У нашому асортименті є:

  • очищаючі пінки;
  • освіжаючі гелі;
  • гелі проти чорних крапок;
  • крем-пінки;
  • відбілюючі та омолоджуючі засоби;
  • молочко для обличчя.

Ціна на умивалки часто залежить від того, до якої категорії вони належать – амфотерні, аніонні чи катіонні. З їх допомогою макіяж і бруд знімаються без тертя, а після процедури шкіра не червоніє, і ви не відчуватимете її натяг. Аюрведичні гелі для вмивання доповнюються й іншими функціями, такими як легкий відлущувальний та антивіковий ефекти, розм`якшення огрубілих ділянок та позбавлення від тьмяного відтінку.

Як правильно використовувати умивалки для обличчя

Індійську косметику для обличчя потрібно застосовувати правильно, щоб вона дала бажаний ефект. Рекомендуємо метод подвійного очищення обличчя. Спочатку знімайте макіяж та забруднення за допомогою засобу на олійній основі, після чого наносите умивалку. Вмиватися за допомогою гелю потрібно двічі на день - вранці та ввечері, використовуючи при цьому теплу воду та м`які рухи. Наприкінці промокніть обличчя м`яким рушником або паперовими серветками без тертя.

В аюрведичному інтернет-магазині в Україні є і багато інших категорій найкращих засобів для очищення шкіри обличчя:

Аювердичну косметику прямо з Індії сьогодні легко можна купити в Києві, або ж замовити в будь-яку точку України в інтернет-магазині "Світове Дерево". Ми постійно отримуємо позитивні відгуки від задоволених клієнтів, які відзначають, що умивалки добре справляються з покладеними на них функціями і добре переносяться організмом. Консультанти завжди раді допомогти вам з вибором та підказати, який саме засіб підійде для вашого типу шкіри.