Інфекції сечових шляхів

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні капсули і таблетки від інфекції сечових шляхів

Лікування інфекцій сечовивідних шляхів за допомогою аюрведичних препаратів з Індії дозволяє зміцнити та тонізувати нирки, покращити їх роботу, зміцнити нервову та імунну системи, надасть антисептичну, очисну, відновлюючу та каменерозчинну дію.

Причини хвороб нирок та сечовивідних шляхів

Причин захворювань нирок та сечовивідної системи може бути безліч. Серед них найчастіше зустрічаються такі:

 • недостатнє вживання рідини;
 • неконтрольоване вживання антибіотиків та сечогінних засобів;
 • пригнічення сечівника;
 • надмірне вживання продуктів, що містять кальцій та щавлеву кислоту;
 • важкі фізичні навантаження;
 • переохолодження;
 • прийом гормональних препаратів та контрацептивів;
 • недостатня особиста гігієна;
 • цистити та простатити;
 • стреси та хвилювання.

Також причиною захворювань можуть стати бактеріальні, грибкові та вірусні інфекції, наприклад, герпес, стафілококи, кандидоз, уреаплазмоз. З віком робота нирок та сечовивідних шляхів слабшає, також уразливими є надто чутливі люди та маленькі діти. Патології нирок та сечостатевої системи потребують обов`язкового лікування. Наш аюрведичний інтернет-магазин Svitove Derevo пропонуємо аюрведичні препарати з Індії для нирок, сечового міхура та відновлення функцій інших органів. Придбати їх можна в магазині або через сайт з доставкою по Україні.

Протизапальні препарати для сечостатевої системи у жінок діють у кількох напрямках – мають болезаспокійливий, жарознижувальний та протизапальний ефекти. Ліки не безпосередньо впливають на мікроорганізми, але без них лікування буде не досить ефективним і тривалим. Таблетки для сечостатевої системи чоловіків можуть мати протизапальну та протимікробну дію. У будь-якому випадку лікування і чоловіків і жінок має бути комплексним.

Аюрведичні препарати для лікування інфекцій сечовивідної системи

В аюрведе захворювання сечовивідної системи – це результат дисбалансу трьох дош. На нашому сайті ви зможете знайти найкращі аюрведичні препарати, які мають не тільки лікувальну, а й профілактичну дію. Вони не мають побічних ефектів, не викликають алергічної реакції, проте впливають на весь організм загалом: зміцнюють імунітет, зменшують біль, покращують роботу кровоносної, нервової та лімфатичної систем.

Продукція аюрведа створена на основі натуральних рослинних компонентів та розроблена відповідно до стародавніх рецептур. Аюрведичні засоби від нетримання сечі мають спазмолітичну, знеболювальну та протизапальну дію, є також ефективними препаратами при інших захворюваннях сечостатевої системи.

В асортименті нашого аюрведичного інтернет-магазину представлені якісні та ефективні препарати аюрведа від інфекції сечових шляхів:

 • Цістон та Цістон Форте. Рослинно-мінеральні препарати, що чинить спазмолітичну, протимікробну, діуретичну та протизапальну дію. Вони сприяють м`якому та безболісному виведенню каміння з нирок і запобігають їх утворенню надалі.
 • Гокшура. Ефективний засіб аюрведа для нирок та сечовивідних шляхів. Воно має сечогінну, тонізуючу, заспокійливу і кровоспинну дію. Знімає запалення та усуває бактеріостатичні процеси у сечовивідній сфері.
 • Сісталка Форте. Чудовий омолоджуючий, каменерозчинний, знеболюючий та сечогінний препарат аюрведа для сечового міхура та нирок.

У нас ви можете проконсультуватися і замовити аюрведа БАДи, вітаміни та лікарські препарати з доставкою по Києву та Україні. З їх допомогою ви зможете відновити нормальний ритм повсякденного життя без болю та дискомфорту.