Варикозне розширення вен

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні препарати і вітаміни від варикозу

Аюрведа пов`язує варикозне розширення вен з дисбалансом Вата-доші, надлишок якої згідно з цією традиційною системою здоров`я асоціюється з підвищенням кров`яного тиску, запаленнями та утворенням вузлів у венах, а також ослабленням їх стінок. Іншими словами, неправильний кровообіг розглядається як основна причина варикозу з погляду індійської науки. Дуже важливо розуміти, що варикоз піддається лікуванню лише на початкових стадіях, на більш пізніх стадіях аюрведичні препарати можуть використовуватися лише в якості підтримуючої терапії.

Аюрведа при варикозі покладає проблему на різні чинники. Це включає тривале перебування у вертикальному положенні, нестачу фізичної активності, проблеми з кишечником, інтенсивні фізичні навантаження, дієтичні помилки, період менопаузи, гормональні коливання під час вагітності та природне старіння.

Як діють аюрведичні препарати при варикозі

При виникненні описаних проблем з кровоносною системою, важливою опорою для організму можуть стати натуральні засоби Himalaya для вен, представлені у нашому інтернет-магазині товарів з Індії в Україні. Вони діють у такий спосіб:

 • покращують циркуляцію крові;
 • знімають втому, напругу в ногах;
 • сприяють розрідженню тромбів;
 • зменшують набряклість;
 • підсилюють м`язовий тонус;
 • зміцнюють судини і таке інше.

Трави, що входять до складу аюрведичних препаратів, мають властивості, що сприяють підтримці здоров`я судин, зменшенню запалення та зміцненню стінок вен при варикозі. Важливо враховувати індивідуальні особливості організму та консультуватися з фахівцем із магазину перед початком прийому.

Кращі аюрведичні препарати при варикозному розширенні вен

Аюрведа від варикозного розширення вен є безпечним та ефективним рішенням, здатним надати підтримку судинам, покращивши загальний стан організму та якість життя.

Деякі препарати демонструють особливо високу ефективність при лікуванні варикозу та тромбофлебіту. Їх природні компоненти сприяють зміцненню тонусу венозних стінок, скорочення набряклості, пов`язаної з венозною недостатністю, а також мають знеболюючий, гемостатичний та антисептичний ефект. Серед них:

 1. Пайлекс Хімалая (Pilex Tab Himalaya) — запобігає мікробним інфекціям, ефективно знімає біль і добре себе показує при лікуванні геморою, варикозу.
 2. Пайлекс Форте Хімалая мазь (Pilex Forte Ointment Himalaya) — полегшує симптоми ректальних кровотеч, позитивно впливає на стінки вен.
 3. Шудха Гуггулу Хімалая — зупиняє окислення холестерину, знижує липкість тромбоцитів.
 4. Сахачараді Тейлам — корисно при різних захворюваннях, таких як синусит, варикоз, м`язові спазми та підходить для похилого віку.

Ефективність аюрведичних засобів змінюється залежно від індивідуальних особливостей організму, віку та ступеня тяжкості захворювання. Кожна людина унікальна, і результативність теж.

Пропозиції щодо харчування

 • Страви та закуски повинні складатися переважно з овочів, фруктів, горіхів і цільного зерна.
 • По можливості уникайте рафінованих продуктів і м’яса.

Аюрведа: варикоз не страшний з SvitoveDerevo

Наш асортимент включає натуральні аюрведичні препарати за найкращими цінами в Україні. Якщо ви стикаєтеся з проблемою варикозу та шукаєте ефективні та безпечні засоби, ми готові запропонувати їх вам.

Аюрведа офіційний сайт "Світове Дерево" не тільки надає високоякісні продукти, але й гарантує консультацію та підтримку. Наші фахівці завжди готові проконсультувати вас щодо вибору відповідного засобу відповідно до потреб та особливостей організму.

Турбота про ваше здоров`я — наш пріоритет. "SvitoveDerevo" стане вашим надійним партнером у шляху покращення вашого самопочуття та боротьби з варикозом!