БАДи з Японії

Фільтр ☰ Сортування:


Японські БАДи в таблетках, капсулах, порошку, желе

В інтернет-магазині "СВІТОВЕ ДЕРЕВО" ви можете купити найкращі вітаміни та БАДи з Японії з доставкою по Києву та території всієї України.

Японці добре відомі своїм довголіттям: населення у віці 65 років і старше збільшується і, ймовірно, досягне 30% від загальної чисельності населення у 2025 році.

У Японії приблизно 70% населення використовують японські вітаміни та БАДи у своєму повсякденному житті. Японці дбають про своє здоров`я і усвідомлюють важливість збалансованого життя - стиль, який включає здорові харчові звички.

Тим не менш, смертність від серцево-судинних захворювань, як і раніше, висока і майже така ж, як смертність від раку в Японії, тому що нинішній західний стиль харчування тягне за собою ризик серцево-судинних захворювань, ожиріння, діабету та високого кров`яного тиску.

Тому японці крокуючи разом з часом обов`язково додають у свій раціон вітаміни та БАДи.

Японія є третім за величиною ринком харчових добавок у світі. Зростання турботи про своє здоров`я серед японських споживачів має сприяти подальшому зростанню сектора.

Здорова їжа, кращі БАДи та вітаміни з Японії, які допомагають запобігти або знизити ризик захворювань, пов`язаних з неправильним способом життя, набирають популярності, в той час як ті, які націлені на омолодження, зниження ваги та догляд за красою, також мають добрий потенціал.

Давайте почнемо говорити про японські добавки з одного дуже важливого факту: японці живуть найдовше у світі: середня тривалість життя жінок становить 87 років, а чоловіків – 80 років, у середньому 84 роки. Хоча це досягнення часто приписують японському здоровому способу життя та споживанню їжі, японці також все частіше звертаються до чарівного прогресу в галузі здорового харчування та харчових добавок..

Популярні вітаміни та БАДи з Японії

 1. Колаген є найпоширенішим білком у вашому організмі. Це основний компонент сполучної тканини, з якої складаються деякі частини тіла, включаючи сухожилля, зв`язки, шкіра та м`язи.

  Колаген виконує безліч важливих функцій, у тому числі надає шкірі структури та зміцнює кістки. В останні роки стали популярні колагенові добавки. Більшість з них гідролізуються, що означає, що колаген розщеплюється для полегшення його засвоєння.

  Колаген випускається в основному у вигляді порошку, але також доступний у таблетках. Типи колагену, що містяться в добавках, розрізняються – деякі містять один або два типи, а інші – до п`яти.

 2. Більшості людей потрібно приймати вітаміни, тому що вони можуть недоотримувати всі необхідні з їжі, що вживається. Приймати обов`язково людям, які мають встановлений їх дефіцит.
 3. Мінерали, такі як залізо, кальцій та інші, є важливими поживними речовинами, які потрібні вашому тілу в невеликих кількостях для правильної роботи.
 4. Риб`ячий жир Омега-3 містить як докозагексаєнову кислоту (ДГК/DHA), так і ейкозапентаєнову кислоти (ЕПК/EPA). Жирні кислоти омега-3 є незамінними поживними речовинами, які є важливими для профілактики та лікування серцевих захворювань. Докозагексаєнова кислота, або ДГК, є типом жиру омега-3.

  DHA і EPA міститься у великій кількості в жирній рибі, такий як лосось та анчоуси.

  Ваше тіло може виробляти лише невелику кількість ДГК з інших жирних кислот, тому потрібно споживати її безпосередньо з їжі або добавок.

  Водночас DHA та EPA можуть допомогти зменшити запалення та ризик хронічних захворювань, таких як хвороби серця. Сама по собі ДГК підтримує функцію мозку та здоров`я очей.

  Результати показують, що жирні кислоти омега-3 можуть допомогти:

  • знизити артеріальний тиск
  • зменшити тригліцериди
  • уповільнити розвиток бляшок в артеріях
  • зменшити ймовірність аномального серцевого ритму
  • знизити ймовірність інфаркту та інсульту
  • зменшити ймовірність раптової серцевої смерті у людей із серцевими захворюваннями
 5. Оскільки все більше і більше людей проводять час перед своїми екранами, чи то на роботі, вдома, чи навіть у дорозі, важливо, щоб ми дбали про наші очі. Постійна дія світла екрана може призвести до сильного дискомфорту та втоми. За допомогою японських крапель для очей ми можемо боротися з цим і краще ставитися до нашого тіла.
 6. Японські дієтичні добавки (для схуднення), які буквально змінили погляди на дієту та фітнес. Тепер японські вітаміни та БАДи для схуднення працюють наступними способами:
  • змушують вас відчувати ситими, щоб ви не переїдали і вживали менше калорій
  • допомагають зменшити поглинання поживних речовин, таких як жир, щоб ваше тіло споживало менше калорій
  • сприяють спалюванню жиру.
 7. Японські вітаміни та БАДи для чоловіків, які допомагають нормалізувати гормональний фон та підтримати чоловіче здоров`я. У Японії гормони для цієї мети не використовуються через суворі місцеві правила. Ефект досягається за рахунок використання натуральних екстрактів рослин, морських та активних речовин тваринного походження. Діють дуже ефективно.

  Вітаміни та БАДи з Японії для чоловіків мають такі доведені лікувальні ефекти:

  • нормалізують кровообіг та харчування капілярів
  • відновлюють функції простати
  • підвищують лібідо та бадьорість
  • підвищують загальний м`язовий тонус та імунітет
 8. Дівчата та молоді жінки не замислюються про вікові зміни, тому що їх організм справляється з негативними факторами, а метаболізм та регенерація йдуть швидко. Але з віком вони починають помічати небажані зміни шкіри та форми. Щоденні вітаміни та БАДи для жінок здатні не лише значно уповільнити старіння, а й зменшити його зовнішні прояви у зрілих жінок. Молодим дівчатам такі препарати допоможуть надовго відстрочити старіння шкіри. Для жінок особливо важливим є високий тургор шкіри, тому що від нього залежить не тільки молодість обличчя, а й пружність грудей.

 

Японські вітаміни та БАДи для схуднення

У Японії популярність здорового харчування та дієтичних харчових добавок значною мірою зумовлена споживанням старіючого населення. Але молоді не відстають - косметичні та дієтичні добавки націлені на тих, у кого мало часу, щоб правильно поїсти чи зайнятися спортом.

В цілому, здорова їжа та харчові добавки стали необхідністю і, отже, гарячим ринком для японців, які живуть у суспільстві, в якому надзвичайно дбають про своє здоров`я, красу та своє тіло.

Японія пропонує широкий вибір добавок, які можна знайти у місцевих японських аптеках, що робить їх досить зручними та доступними. Люди споживають щоденні добавки з різних причин, але втрата ваги, безперечно, є однією з найпопулярніших проблем. Відповідно БАДи для схуднення в Японії мають великий попит.

Хоча добавки можуть по-різному працювати з різними типами статури, немає нічого поганого в тому, щоб спробувати добавки, що відпускаються без рецепта, оскільки вони часто клінічно сертифіковані лікарями, що робить їх безпечним варіантом.

Японські БАДи для терапії мозку

Гінко білоба, традиційно цінується в Європі за його користь для здоров`я, багато років також був визнаний здоровим продуктом харчування в Японії.

Систематичний огляд результатів досліджень флавоноїдних глікозидів та терпенових лактонів, екстрагованих з листя гінкго білоба, привів до присвоєння цій добавкі першого в Японії продукту харчування з функціональною заявою для когнітивної функції.

Японські БАДи для суглобів

Одна з проблем зі здоров`ям, яка сьогодні найбільше турбує багатьох, - це остеоартрит. В даний час, згідно з опитуванням фахівців з остеоартриту, це захворювання не тільки проявляється у дорослих, але й має тенденцію до посилення в середньому віці.

Це має величезний та негативний вплив на якість життя людей. Японські добавки для суглобів ефективно допомагають людям, які страждають на кісткові та поширені захворювання, зазвичай остеоартритом, оскільки вони сприяють зменшенню запалення, болю в кістках та повільній дегенерації.

Японські БАДи для чищення судин

Японські революційні харчові добавки, що спеціалізуються на забезпеченні здорового кровотоку. Вони містять наттокіназу високого ступеня чистоти, яка ефективно розкладає осадовий жир у кровоносних судинах, покращує кровообіг і знижує опір кровотоку, зберігаючи здоров`я серця та мозку.

Японські БАДи для печінки

У Японії досить гостро постає проблема здоров`я печінки. В Японії, як і в Кореї, у всіх приватних компаніях та у всіх організаціях, включаючи державні структури, існує традиція ходити в бари та розпивати спиртні напої 2-3 рази на тиждень, щоб сформувати робочу команду. Внаслідок захворювання печінки давно стали національною проблемою. Але за останні роки японські медичні компанії запропонували безліч ефективних методів лікування та підтримуючих препаратів.

Японські добавки допомагають у короткий термін відновити функцію печінки. У разі серйозних захворювань та дисфункцій використовуються спеціалізовані препарати для загальної детоксикації. У плані профілактики можна використовувати добавки для підтримки правильного функціонування печінки.

На нашому сайті представлені високоякісні японські Бади. Якість натуральних японських продуктів для здоров`я, вітамінів та добавок чудово. Суворі процедури контролю та стандарти, які застосовуються на внутрішньому ринку Японії, гарантують найвищу якість продукції, яку ви замовляєте з Японії на нашому сайті.

При виробництві добавок та вітамінів у Японії використовують лише натуральні продукти та екстракти, які підлягають суворому контролю якості. Морський колаген широко використовується в японських добавках та продуктах для здоров`я. Японські стандарти якості харчових добавок, ліків та дієтичних продуктів є одними з найвищих у світі.

Також зверніть увагу на наступні БАДи з Японії:

 1. Гаммалон використовується в психотерапії для нормалізації мозкових клітин та зв`язків.
 2. Екстракт тоуті нормалізує рівень цукру в крові.
 3. Морський сквален - ексклюзивні ліки для кров`яного тиску та підтримки судин.
 4. Фукоїдан використовується для підтримки організму при онкологічних захворюваннях та лікування раку.
 5. Хондроїтин та Глюкозамін забезпечують максимальну гнучкість та рухливість суглобів, а також при спортивній реабілітації. Відновлюють структуру хрящів, уражених запальними та дегенеративними процесами. Сприяють поповненню суглобової рідини. Роблять зв`язки еластичнішими. Зменшують запальні процеси.
 6. Широкої популярності з японських БАДів в Україні набула Альфа-ліпоєва кислота, яку можна вживати з такими продуктами, як червоне м`ясо, морква, буряк, шпинат, броколі та картопля. Вона також доступна у добавках. Оскільки альфа-ліпоєва кислота діє як антиоксидант, вона може забезпечувати захист мозку, а також бути корисною при деяких захворюваннях печінки.

  Люди найчастіше використовують альфа-ліпоєву кислоту при ожирінні, старінні шкіри, високому рівні холестерину.

 7. Також японська куркума стає дуже популярною серед людей. Куркумін є основним активним інгредієнтом куркуми. Має потужну протизапальну дію і є дуже сильним антиоксидантом.

У повсякденному житті японці широко використовують харчові добавки, БАДи та вітаміни для здоров`я. Вони споживають багато морської їжі, включаючи натуральний колаген і морський хондроїтин, тому японці живуть довгим здоровим життям. Сьогодні і мешканці України мають можливість замовити високоякісні японські БАДи з Японії у нашому інтернет магазині.

В інтернет-магазині "SVITOVE DEREVO" представлені одні з найкращих БАДів із Японії для різних систем організму. Купити високоякісні японські БАДи у Києві ви можете на нашому сайті.


Часто задаваемые вопросы про БАДы из Японии: