Вітаміни

Фільтр ☰ Сортування:


Японські вітаміни в таблетках, капсулах, порошку

Несприятливі умови довкілля, нерегулярне чи неправильне харчування, малоактивний чи, навпаки, занадто інтенсивний спосіб життя часто призводять до втрати корисних речовин та мікроелементів, необхідні для повноцінного функціонування організму. Поліпшити самопочуття, стимулювати роботу внутрішніх органів, зберегти молодість та красу, відновити обмін речовин та гормональний баланс, попередити стрес, зняти напругу можна за допомогою БАДів та вітамінів з Японії.

Вітаміни з Японії є унікальним комплексом, який містить усі необхідні мікроелементи, що впливають на підтримку роботи життєво важливих систем організму. Вони виготовляються переважно з натуральних компонентів рослинного та тваринного походження на основі найсучасніших наукових досліджень із використанням передових технологій. Інноваційний підхід вчених до виробництва дієтичних добавок дозволяє отримати унікальні, що входять до складу японських БАДів, інгредієнти – трипептиди високомолекулярного колагену, потужні антиоксиданти, поліфеноли, ферменти, амінокислоти, екстракти та стовбурові клітини з рослин та людської плаценти тощо. Вся фармакологічна продукція проходить суворий державний контроль та має найвищі стандарти якості, підтверджені міжнародними сертифікатами.

Переваги та користь комплексу вітамінів з Японії

Японські препарати давно і успішно застосовуються в превентивній та антивіковій медицині. Незважаючи на те, що вони не є лікарськими засобами, добавки виконують такі завдання:

  • компенсують дефіцит вітамінів, мікроелементів та інших корисних речовин в організмі;
  • мають імуностимулюючу дію і посилюють ферментативний захист клітин;
  • виводять токсини та важкі метали;
  • знижують ризик розвитку багатьох захворювань.

Головна перевага вітамінів виробництва Японії - унікальний, високоефективний натуральний склад та повне засвоєння препаратів без розвитку побічних ефектів.

Асортимент найкращих японських вітамінів

Сьогодні вітаміни із Японії можна купити як окремо, так і у складі вітамінних комплексів. У нашому інтернет-магазині представлені японські вітаміни, призначені для суглобів, росту волосся, активності роботи мозку, японські краплі очей з вітамінами та інша оригінальна продукція від провідних японських виробників.

Сайт японських вітамінів "Світове дерево" пропонує до уваги покупців в Україні наступний асортимент біологічно активних добавок:

  • Вітамін Д - мікроелемент, необхідний для підтримки імунітету у дітей та дорослих. Речовина сприяє кращому засвоєнню кальцію та фосфору, зміцненню нігтів, волосся, кісткових тканин, бере участь у виробленні гормонів, жировому та глюкозному обміні, стимулює вироблення інсуліну. Регулярний прийом вітаміну Д нормалізує тиск, згортання крові, впливає на стан нервової та серцево-судинної систем.
  • Вітамін С - один із найсильніших природних антиоксидантів. Його вживання допомагає відновити захисні функції організму, покращити кровообіг та наситити організм киснем.
  • Вітаміни групи В - містять у складі комплексу речовини ніацин, пантотенову кислоту, біотин, тіамін, рибофлавін, В6, В12, фолієву кислоту. Вони впливають на процеси метаболізму, забезпечують нормальне функціонування імунної та нервової системи, беруть участь у регулюванні росту та розмноження клітин, енергетичному обміні.
  • Фолієва кислота - водорозчинний вітамін В9, який потрібен для кровоносної та імунної систем, здоров`я капілярів та судин. Речовина є фактором росту і необхідна для синтезу клітин епідермісу, волосяного покриву, слизових..
  • Японські вітаміни та мінерали для жінок - комплекс ідеально збалансованих активних компонентів, підібраний з урахуванням особливостей жіночого організму підтримки пружності шкіри, здоров`я нігтів, волосся і кісток. Вітаміни Fancl для жінок розраховані на різні вікові групи та сприяють продовженню краси та молодості. Вони містять 26 унікальних компонентів, у тому числі: омега DHA, вітамін Е, колаген та мінерали, ферменти, коензим Q10, різні тварини та рослинні екстракти.
  • Японські вітаміни та мінерали для чоловіків - комплекс корисних мікроелементів, які забезпечують правильний обмін речовин та беруть участь у синтетичних процесах організму. Прийом комплексу підвищує фізичну витривалість, покращує вироблення тестостерону, впливає на якість статевих клітин.

Крім цих препаратів, у каталозі аюрведичного інтернет-магазину "Світове дерево" можна купити за вигідною ціною в Україні японські вітаміни для дітей, вітаміни з вмістом риб`ячого жиру, краплі для очей Rohto та інші добавки, необхідні для профілактики різноманітних захворювань. Вибираючи якісну японську продукцію, ви продовжите свою молодість, забезпечите міцне здоров`я та гарне самопочуття на довгі роки!