Закреп

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичне м`яке проносне для дітей і дорослих

Серед всієї існуючої продукції Аюрведи є багато засобів, які використовуються для лікування патологій травного тракту. І в цьому випадку йтиметься про таку неприємну проблему, як закреп чи констипація. Відповідно до аюрведичного вчення, цей симптом говорить про розлад вата-доші. У нормі акт дефекації має відбуватися 1-2 рази на день, вранці після пробудження і вдруге протягом дня. Якщо стілець відсутній протягом 48-72 годин, це вже проблема, яка потребує вирішення. В нашому аюрведичному інтернет-магазині представлені кращі препарати з Індії для послаблення стільця. Їх можна придбати безпосередньо в Києві або замовити доставку в будь-яку точку України.

Причини та наслідки запорів

Правильне та збалансоване харчування – це запорука регулярного та комфортного спорожнення кишечника. І для формування м`якого випорожнення в першу чергу необхідна клітковина, яка у великій кількості присутня в овочах та фруктах. До закрепів можуть призводити такі порушення способу життя:

  • одноманітне харчування;
  • недостатнє вживання води;
  • низька фізична активність;
  • порушення сну;
  • хронічний стрес.

І якщо така ситуація виникла, можна прийняти гарне проносне, щоб запобігти розвитку інших неприємних симптомів. Якщо із запором нічого не робити, може з`явитися тяжкість та біль у животі, а також дискомфортне здуття. Крім того, при спробах здійснити акт дефекації необхідно сильно напружуватись, що може призвести до появи тріщин анального сфінктера та геморою.

Рекомендації для позбавлення від запору

Особливість медицини Індії полягає в тому, що всі її препарати мають натуральний склад і не шкодять організму. Для травлення Аюрведа пропонує безліч різних засобів для дітей і дорослих – для лікування гастриту, виразки, печії, діареї та закрепів. Але в процесі лікування констипації необхідно також дотримуватися деяких рекомендацій щодо харчування та способу життя:

  • Збільшити рухову активність (ходьба, плавання, гімнастика).
  • Вживати не менше 1,5 л чистої води на день.
  • Додавати в їжу насіння льону, висівки та морську капусту.
  • Їсти більше овочів та фруктів.
  • Обмежити в раціоні кількість солодкої, жирної, копченої їжі.

Перераховані методи допомагають не тільки позбутися закрепів, але й запобігти їх виникненню в майбутньому. А ось препарати Аюрведи для кишечника діють на проблему відразу після прийому.

Аюрведичні проносні препарати

Всі БАДи Аюрведи – це суміші різних трав із схожою дією. Вони допомагають їжі легко перетравлюватися і проходити через всю систему травлення. Представлені препарати у вигляді порошку, таблеток або капсул, які складаються з терміналії, ембіліки, рицини, ісабголу та інших ефективних рослин.

Наприклад, засіб під назвою Нітям Чурна Занду (Nityam Churna Zandu) – це м`яке проносне, що містить у своєму складі рицинову олію, тріфалу, фенхель і сену. Даний комплекс компонентів покращує перистальтику, позбавляє надмірного газоутворення та сприяє очищенню кишечника. Препарати від закрепів необхідно приймати перед сном, щоб зранку ефективно очистити кишківник.

Препарати Аюрведи купити ви можете прямо на цьому сайті за доступними цінами. Наш аюрведичний інтернет-магазин "Svitove Derevo" знаходиться в Києві, але ми здійснюємо доставку по всій Україні. Якщо вам потрібна допомога з вибором, ми з радістю допоможемо, а також підкажемо, як правильно приймати той чи інший препарат.