Зубні пасти

Фільтр ☰ Сортування:


Індійська зубна паста

Натуральні зубні пасти з Індії

Кожен день ми починаємо і закінчуємо гігієнічними процедурами, до яких відноситься чищення зубів. І при належному догляді за ротовою порожниною можна запобігти розвитку карієсу, пульпіту, пародонтиту та інших захворювань. Безперечно, тут важливу роль відіграють правильна техніка та регулярність, але також увагу потрібно приділяти тому, що саме ви використовуєте для процедур. У нашому аюрведичному інтернет-магазині "Світове Дерево" в Україні можна купити натуральні та органічні зубні пасти з Індії. Вони мають рослинний склад, тому абсолютно безпечні та рекомендовані всім.

У яких ситуаціях можна використовувати наші зубні пасти

Внаслідок неправильного харчування, недостатньої гігієни та інших факторів стан зубів може значно погіршуватися. Застосування засобів догляду за порожниною рота допоможе не тільки запобігти патології, але й не дасть розвиватися вже наявним. Наші зубні пасти підходять абсолютно всім людям як гігієнічний засіб. Але їх можна використовувати за наявності таких проблем, як:

  • Кровоточивість ясен.
  • Неприємний запах з рота.
  • Підвищена чутливість зубів при вживанні гарячої та холодної їжі.
  • Карієс, пародонтоз, пошкодження зубної емалі та слизової ротової порожнини.

Індійські зубні пасти можуть повністю замінити ті, до яких ви звикли, адже ідеально справляються зі своєю функцією. Спробувавши їх у ділі, ви більше не зможете здійснювати щоденні гігієнічні процедури без них.

Позитивні властивості гігієнічних засобів для ротової порожнини

Завдяки натуральному складу та щадній консистенції аюрведичні зубні пасти дбайливо впливають на емаль. Вони підходять як дорослих, так дітей. Вони активно усувають наліт, запобігають утворенню зубного каменю, а також мають легкий ефект відбілювання. Якщо в процесі чищення зубів ви випадково проковтнете засіб, то можете не хвилюватися, адже він не нашкодить.

У каталозі аюрведи у Києві ви знайдете наступні зубні пасти:

Всі вони містять такі рослинні компоненти, як м`ята, лікарський імбир, гвоздика, камфора, ромашка, куркума, мигдаль, акація та інші. Перераховані компоненти косметики для ротової порожнини відновлюють пошкоджені ділянки і загоюють їх. У пастах немає токсичних хімічних складових, тому вона має нейтральний смак і її вистачає на довгий час.

Як правильно чистити зуби аюрведичними пастами

Дуже важливо, щоб догляд за ротовою порожниною був регулярним і технічно правильним. Чистити зуби необхідно вранці після прокидання і далі кожного разу після їди протягом не менше двох хвилин. Ви повинні підібрати собі зручну зубну щітку, бажано середньої жорсткості, щоб вона не дряпала емаль.

У процесі чищення потрібно використовувати зубну нитку для очищення міжзубних просторів, а вже потім пройтися зубною щіткою по всіх поверхнях зубів усередині та зовні. Від нальоту також необхідно очищати язик, і для цього є спеціальний прилад - скребок для язика. Після всіх процедур потрібно прополоскати рот теплою водою. Змінювати щітку стоматологи рекомендують кожні 3 місяці.

В інших категоріях нашого аюрведичного інтернет-магазину ви знайдете багато засобів для комплексного догляду за ротовою порожниною:

Натуральні засоби гігієни ротової порожнини з Індії можна придбати в Києві та по всій Україні. Представлені на нашому сайті товари заслужили на любов безлічі людей, адже ми регулярно отримуємо позитивні відгуки про них. Якщо ви ще не знайомі з нашою продукцією, то можете попросити поради у консультантів. Вони допоможуть з вибором найбільш оптимальної косметики та оформленням замовлення.