Ларингіт

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні сиропи, льодяники, капсули і таблетки від ларингіту на травах

Ларингіт часто супроводжує різні респіраторні захворювання. Він характеризується хворобливими відчуттями в горлі, іноді – втратою голосу. У людей капха-типу хвороба супроводжується великим скупченням слизу на поверхні носоглотки. У даному випадку доречним методом Аюрведа від кашлю стане спеціальна дієта, що сприяє зменшенню вироблення слизу та прийом відхаркувальних аюрведичних препаратів. Високу ефективність виявляють натуральні препарати від ларингіту, в основі яких лежить:

 • мирт;
 • гвоздика;
 • куркума;
 • бібхітаки.

Ларингіт у людей типу пітта протікає з яскравішими симптомами запалення, інтенсивним відходженням густого мокротиння та підвищенням температури тіла. В даному випадку для лікування застосовуються аюрведичні препарати для дихальної системи на основі гхі з вмістом таких компонентів, як:

 • куркума;
 • катука;
 • барбарис.

Для людей типу вата властива сухість слизових тканин носоглотки та втрата голосу. Нерідко даний тип захворювання набуває хронічної форми. Корисною буде вата дієта. Для пом`якшення тканин ефективним засобом визнано «Шатаварі» (у вигляді порошку), алтей, олія кунжуту. Також допоможуть таблетки від ларингіту, що розсмоктуються, які можна придбати у спеціалізованих магазинах у Києві та інших містах України. Препарати абсолютно натуральні, тому таблетки від ларингіту для дітей також підходять. Обов`язковою умовою лікування є вживання великої кількості теплого пиття, наприклад чай із солодки. Відновити голос допоможе гхі з додаванням лепехи.

Лікування фарингіту Аюрведою

Також нерідко застудні захворювання ускладнюються фарингітом. Запалення горла з наявністю великої кількості мокротиння часто буває у людей капха-типу. Цим людям у лікуванні варто наголосити на виведенні слизу. Для людей вата-типу характерне пересихання слизових, захриплість голосу та порушення випорожнень. У цих випадках необхідно змащувати горло аюрведичним препаратом на основі олії кунжуту або гхі з додаванням лепехи або солодки, допоможуть і таблетки від ларингіту та фарингіту на травах з Індії.

Запалення інфекційного характеру, що супроводжується набряком та інтенсивними болями горлі, як правило, пов`язане з піттою. Рекомендується застосовувати трави з протимікробним та лімфоочисним ефектом, наприклад, катуки, вайду або кучерявий щавель.

Полоскання горла аюрведичними засобами

При будь-якому типі захворювання горла дуже корисними у боротьбі з недугою будуть полоскання. Процедура дозволяє видалити зі стінок носоглотки зайвий слиз, надати протимікробну та заспокійливу дію на слизові тканини. Це миттєво полегшує стан людини та сприяє якнайшвидшому одужанню.

Вчення рекомендує використовувати засоби Аюрведи від ларингіту на травах, для приготування відварів для полоскання застосовують такі інгредієнти:

 • геухера;
 • куркума;
 • мирт;
 • сумах;
 • шавлія.

При сухості слизової горла допоможе солодка та ільм. Ларингіт лікувати швидко також допоможуть: гвоздика, харітакі, бібхітакі, а також створені на їх основі льодяники від ларингіту для дорослих. Ефективним аюрведичним препаратом вважається Сітопаладі чурна та Талісаді, які можна замовити в аюрдведичному інтернет-магазині.

Аюрведичні поради щодо профілактики захворювань горла

Важливо зберігати своє тіло в теплі, не допускаючи різкого перемерзання. Регулярно пити теплий трав`яний чай. Приймати в їжу свіжі продукти, переважати в раціоні повинні овочі, фрукти та зелень. Варто контролювати споживання продуктів, що провокують утворення надмірної кількості слизу в організмі.

Зберегти здоров`я допоможуть регулярні заняття йогою, прогулянки на свіжому повітрі та сонячні ванни. У жодному разі не можна забувати і про ментальне здоров`я. Важливо зберігати душевну рівновагу, захищатися від негативних думок та емоцій. Також корисно приймати Аюрведа БАД «Чаванпраш» для підвищення імунітету – ефективний засіб Аюрведи, купити в Україні який можна у спеціалізованому магазині.