Куріння

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні сигарети, сиропи, льодяники, капсули та таблетки від куріння

Аюрведичні засоби для позбавлення від куріння

Куріння є досить поширеною згубною звичкою, але мало хто замислюється, наскільки великої шкоди воно зазнає. Тютюнопаління – це одна з головних причин ранньої смертності у всьому світі, і щороку воно забирає життя 8 мільйонів людей. Якщо ви хочете кинути палити, але поки не знаєте, як це зробити, вам допоможуть винаходи індійської медицини. В Україні можна купити різноманітні аюрведичні препарати від куріння з Індії, які допоможуть вийти зі стану залежності швидко та легко.

Шкідливість куріння для організму

У тютюні міститься небезпечна психоактивна речовина під назвою нікотин. Саме він є основним фактором звикання – як фізичного, так і психічного. При тривалому впливі тютюнового диму на організм людини часто виникають:

  • Захворювання легень – емфізема, хронічна обструктивна хвороба легень.
  • Патології серцево-судинної системи – ішемія, інфаркт міокарда, тромбози, атеросклероз.
  • Онкологічні хвороби – рак легень, ротової порожнини, гортані, стравоходу.
  • Порушення з боку репродуктивної системи (імпотенція) та безплідність.

Величезне значення у розвитку звикання відіграє стрес. Якщо людина перебуває у стані стресу, його руки постійно тягнуться до сигарети, як до заспокійливому засобу. Саме тому для позбавлення від шкідливої звички необхідно працювати у двох напрямках – використовувати аюрведичні препарати з Індії та позбавлятися стресу.

Як кинути палити

Індійська медицина рекомендує застосовувати деякі дієві методи, що допомагають у комплексі з препаратами подолати згубну звичку. Перерахуємо їх:

  1. Наносити на сигарету кілька крапель брахмі гхі перед тим, як закурити. Таким чином, дим вийде дуже різким і людина не отримає задоволення.
  2. Коли хочеться закурити, робити глибокі вдихи.
  3. Займатися медитацією, адже це не лише зменшить потяг до нікотину, а й знизить рівень стресу.
  4. Спробувати пози йоги.
  5. Робити дихальні вправи.

Використовуючи найкращі аюрведичні препарати та дотримуючись описаних рекомендацій, можна назавжди відмовитися від куріння та стати здоровою людиною.

Асортимент від куріння

У нашому аюрведичному інтернет-магазині в Києві можна придбати багато коштів для курців із різноманітними свідченнями. Наприклад, якщо у людини виникає питання, чим замінити куріння як ритуал, ми можемо запропонувати такі популярні засоби:

У Києві трав`яні сигарети можна придбати за доступну ціну. У їхньому складі немає нікотину, а входять туди лише рослини. У процесі куріння цих сигарет людина отримує задоволення, але при цьому вони аж ніяк не шкодять.

До ефективних трав від куріння відноситься і препарат «Кинути курити». До складу цих капсул входять лише рослинні компоненти. Якщо приймати їх за інструкцією, вони пригнічуватимуть тягу до тютюну і допоможуть позбавитися згубної звички.

У аюрведичному інтернет-магазині "Світове Дерево" є й інші товари для запеклих курців. До них відносяться зубні пасти, що допомагають усунути нікотиновий наліт, таблетки, що освіжають горло і полегшують кашель, викликаний курінням, а також краплі, льодяники та саше. Щоб купити препарати з Індії, вам не потрібно вирушати до цієї країни. Ви можете купити їх у нашому магазині або замовити доставку по Україні.

При потребі консультанти допоможуть підібрати необхідні аюрведичні препарати для дихальної системи, а також розкажуть, як їх використовувати.