SvitoveDerevo.com.ua - Інформація про магазин

Інформація про магазин SvitoveDerevo.com.ua, його переваги і безпеку покупок

 

 Svitove Derevo logo

− Про нас

SVITOVE DEREVO - найбільший інтернет-магазин аюрведичних препаратів, японських БАДів, індійської косметики та індійських спецій в Україні. Починаючи з 2015 року, було успішно опрацьовано понад 100 000 замовлень. Ми допомагаємо нашим покупцям ставати красивішими і здоровішими завдяки чудовій продукції, створеній за допомогою природи.

 

 

fast delivery

− Швидка доставка службою Нова Пошта і Укрпошта

У магазині SvitoveDerevo.com.ua діє дійсно швидка доставка по території України. Усі товари, що представлені на нашому сайті знаходяться на нашому власному складі. Тому понад 95% замовлень оформлених / оплачених у робочий день до 16:00 надсилаються службами доставки Нова Пошта та Укрпошта того ж дня (з понеділка по п`ятницю).

 

original goods

− Чіткий контроль якості продукції

Ми завжди перевіряємо продукцію, яка надходить від наших постачальників. На відміну від багатьох недобросовісних інтернет-магазинів ми не продаємо протерміновану продукцію з переробленими датами виготовлення або з повністю переклеєними етикетками.

Якщо у товару закінчується термін придатності, ми продаємо його зі знижкою і прозоро інформуємо наших покупців про всі деталі. Ми можемо відзвітувати за кожен товар, наводячи вам факти і використовуючи офіційні джерела.

Наприклад, не може продукція Biotique або Dabur Indiaяка має термін придатності 3 роки бути виготовленою в 2017 році і мати старий дизайн баночки / етикетки, тому що виробник ще в 2015 році змінив дизайн на новий (це називається, не встигли продати і виправили дати на свіжі).

Або ще такий варіант, дизайн повністю збігається, але голограма не є голограмою, а простим малюнком, якість паперу та шрифту низьке або замість глянсової етикетки простий матовий папір (не зуміли виправити дату виробництва, тому надрукували і наклеїли нові етикетки, які виявилися низькоякісними через відсутність широкоформатного макету).

 

reliable description of the goods

− Достовірність опису продукції

На сайті SvitoveDerevo.com.ua чітко викладені опис та інструкція з офіційних джерел, ми розуміємо, що продавати, наприклад взуття, одяг, статуетки та товари для здоров`я це різні речі, тому ми, ніколи не придумуємо і не копіюємо тексти з інших інтернет-магазинів, а перекладаємо інформацію, використовуючи тільки офіційні англомовні джерела: офіційні сайти виробників, тексти з вкладишів або етикетки товару.

Ви можете бути впевнені, що інструкція до аюрведичних препаратів і інших товарів на сайті SvitoveDerevo.com.ua є інструкцією, а не набором слів або красивим твором на довільну тему.

 

business bank account

− Приймаємо платежі на підприємницький рахунок IBAN

Щоб захистити себе від шахраїв рекомендуємо вам оплачувати товари / послуги на розрахунковий (підприємницький) рахунок, який контролюється податковою. Коли оплата за товари / послуги проводиться на звичайну карту фізособи, то згідно із законодавством вона розцінюється, як добровільний переказ без зобов`язань і в результаті довести, що шахраї отримали від вас гроші за товари майже неможливо, а при маленьких сумах співробітники правоохоронних органів навряд чи будуть займатися вашою справою.