Аюрведичні рослини і мінерали

Індійські рослини і мінерали

Аюрведичні рослини і мінерали

Наша природа має унікальну і дуже потужну силу, вона здатна зцілювати і допомагати нам подолати безліч хвороб, недуг та інфекцій. Аюрведичні препарати для імунітету – величезний комплекс лікувальних трав та мінералів, які є натуральним джерелом сили, здоров`я та енергії. Вони допоможуть при лікуванні хвороб, для їх ефективної профілактики та загального зміцнення організму. Їх можна вживати в найрізноманітнішому вигляді - як корисну добавку до їжі, як настойку, або навіть чай.

Цілющі трави та мінерали аюрведа для серця та інших органів з Індії

В інтернет-магазині Svitove Derevo можна знайти широкий каталог корисних товарів для вашого здоров`я з доставкою у Києві та по всій Україні. Аюрведичні препарати прийшли до нас з Індії, яка славиться своєю унікальною народною медициною. Дані товари значно розширюватимуть ваші можливості для догляду за своїм організмом.

Незважаючи на широке використання медикаментозного лікування, більшість проблем із здоров`ям можна вирішити за допомогою природних помічників. Особливо актуально це буде в осінньо-зимовий період, коли підвищується ризик захворіти чи підхопити інфекцію. У таких випадках корисними будуть трави аюрведи для легенів та бронхів, навіть як профілактичні заходи.

Історія формування такого лікування сягає корінням глибоко в історію. Згідно з давніми індійськими писаннями, у людини є 5 стихій, які повинні бути в гармонії - вода, земля, повітря, вогонь і ефір. Препарати аюрведа для нервової системи та вирішення безлічі проблем зі здоров`ям призначаються саме для того, щоб відновити цю природну гармонію в нашому тілі.

Популярні трави аюрведи для травлення та зміцнення організму

Активно застосовуються в народній медицині сотні цілющих рослин, проте можна виділити деякі найпоширеніші:

 • Амла - також відома як індійський аґрус, і є важливим елементом багатьох аюрведичних омолоджувальних засобів. Має потужні антиоксидантні властивості, бореться з проявами старіння і зміцнює імунітет. Відмінно справляється з проблемами печінки, шлунка, очей та шкіри, а також зменшує кровотечі та лікує рани.
 • Арджуна - популярний помічник для серця і судин. Вважається, що може вилікувати будь-яку кардіологічну недугу, а також буде корисною для кісток. Арджуну наполегливо рекомендується приймати після 50 років для запобігання ризикам виникнення захворювань серця та їх ускладнень.
 • Ашвагандха - індійський женьшень, який має цілих 14 показань прийому. До основних відносяться заспокоєння нервової системи, вплив на репродуктивну систему, та підвищення сили та енергії організму, особливо коли він ослаблений навантаженнями чи хворобами.
 • Гуггул - деревна смола, яка є найпотужнішим абсорбентом. Витягує шлаки з організму, зменшує жирову тканину, знижує рівень цукру, та здатна посилювати дію інших препаратів у комплексі.
 • Гудучи - джерело вічної молодості, здатне подолати сильну інтоксикацію та отруєння організму. Застосовується також при запаленнях, підвищеній температурі, ревматизмі та навіть гепатиті.
 • Куркума - одна з найбільш доступних і популярних рослин. Ефективний засіб аюрведи для печінки, травлення, для розрідження крові. Також часто використовується у косметичних засобах завдяки позитивному впливу на шкіру.
 • Нім - гірке листя, воно дуже корисне для крові: очищає та розріджує її, загоює рани, здатні допомогти швидше одужати від грипу та застуди. Також, олія Ним, має протизапальні властивості, допомагає боротися з інфекціями, грибками та паразитами.
 • Солодка - універсальний засіб для підвищення імунітету, зменшення симптомів гастриту, виразок та інших проблем із травленням, а також для зміцнення нервової системи та в цілому роботи мозку.
 • Шатаварі - рослина для жіночого здоров`я. Позитивно впливає на внутрішні репродуктивні органи, підвищує лібідо та здатність до зачаття дитини, а також активно бореться із гінекологічними проблемами.
 • Брахмі (Бакопа моньє) – засіб для омолодження організму. Має сильний вплив на клітини мозку та нервову систему, стимулюючи та зміцнюючи їх.
 • Гвоздика - широко використовується в аюрведі, вона позитивно впливає на організм: покращує травлення, знімає болі та запалення, покращує репродуктивне здоров`я та підвищує імунітет.
 • Імбир - одна з 3 основних гострих рослин з числа аюрведичних препаратів. Покращує кровообіг, виводить харчові токсини з організму, активізує процес потовиділення, а також зберігає здоров`я та рухливість суглобів.
 • Лляна олія - дуже цінний засіб як на лікування хвороб, так профілактики. Сприяє активному спалюванню жирової тканини, покращує вироблення жіночих та чоловічих гормонів, позитивно впливає на стан шкіри.
 • Спіруліна - мікроводорість, яка допомагає покращити процес травлення, підвищує імунітет, а також сприяє підтримці рівня цукру в крові в нормі.
 • Шалакі (Босвелія серрата) – екстракт із смоли дерева, відмінний антисептик. Чинить позитивний вплив на суглоби, збільшує силу в м`язах і усуває пухлини.
 • Готу Кола (Центелла азіатська) - натуральне заспокійливе, що допомагає упорядкувати нервову систему, активізувати мозкову діяльність. Також, порошок Готу Кола Йоги Глобалс сприятливо впливає і зовні, особливо на волосся та шкіру обличчя.

Як купити аюрведичні препарати в Україні

Всі рослини і мінерали можна придбати в інтернет-магазин "Світове дерево" та замовити доставку по Києву, або до будь-якої іншої точки України. На сайті представлений великий асортимент натуральних препаратів із цілющих трав та мінералів. Всі товари повністю безпечні для здоров`я, екологічно чисті та здатні допомогти всій родині. Дозвольте природі подбати про гармонію у вашому організмі без шкоди та додаткових медикаментів.