Алкоголізм

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні таблетки, капсули, сиропи від алкоголізму

Київ, Україна, Індія, Аюрведичний інтернет магазин Svitove Derevo пропонує до вашої уваги перевірені ефективні препарати для лікування алкогольної залежності. Ми відповімо на будь-які ваші питання та забезпечимо оперативну доставку продукції Києвом та іншими містами України.

Чи допомагає наука Аюрведа від алкоголізму? Слід розуміти, що алкогольна, як і нікотинова, наркотична та інші види залежностей - дуже поширені проблеми в сучасному світі. Мільйони людей страждають від них, спочатку вживаючи одурманюючі речовини в соціальних та релаксаційних цілях.

Надалі залежність виникає, коли ми робимо це надто часто. Тоді це стає звичкою, яка не тільки дорога, а й виснажлива. Залежність від алкоголю, сигарет, наркотиків та інших речовин – одна з найяскравіших проблем сучасного соціуму.

Кращі індійські засоби від алкоголізму і не тільки

Наука Аюрведа пропонує перевірені та ефективні способи допомогти вам або вашим близьким родичам позбутися залежності від алкоголю. Однак ви повинні пам`ятати, що сильна воля призведе до розриву із залежністю.

Наш Аюрведа магазин класифікує будь-які залежності як «мадатія», що означає «забруднення токсинами». Мадатія — це стан або симптоми, що виникають внаслідок прийому великої дози забруднюючої речовини (мад карі). Хоча мадатия описує сп`яніння будь-якою речовиною, спочатку воно відносилося до алкоголю (мадья).

На думку сучасної медицини існує чотири ступені наркотичної залежності (в даному випадку під наркотиками розуміються всі стимулятори – алкоголь, сигарети та наркотики). Це:

 • гостре отруєння;
 • абстинентний синдром;
 • звикання та залежність;
 • зловживання алкоголем та іншими стимуляторами.

Стан мадати тотожний з третім і четвертим ступенями, тобто залежністю і зловживанням. Наш Аюрведа офіційний сайт виділяє чотири типи мадати в залежності від того, яка доша надмірна:

 • Надлишок Вати.

  Симптоми включають головний біль, утруднене дихання, безсоння, дивні сни, галюцинації, збудження, запори, тремор, зміна настрою та думок.

 • Надлишок Піти.

  Якщо стимулятор порушує Пітту, можуть виникнути відчуття печіння у шлунку та проблеми із травленням, надмірне потовиділення та спрага, лихоманка, запаморочення та почервоніння очей.

 • Надлишок Капхі.

  Коли Капха порушується вживанням стимуляторів, симптоми включають надмірний сон, млявість, тяжкість тіла, нудоту та блювання.

 • Надлишок Тридоші.

  Поєднання перелічених вище симптомів вказує на надлишок усіх трьох дош.

Чим же вам зможуть допомогти найкращі аюрведичні препарати, представлені в широкому асортименті на нашому сайті? Вони рекомендуються при таких симптомах отруєння організму, як колючі біль у серці, пітливість, зневоднення, спрага, лихоманка з ознобом, втрата апетиту, біль, запаморочення, порушення сну, нетерплячість.

Аюрведа при алкоголізмі – рекомендоване лікування

Лікування у всіх випадках передбачає прийом препаратів, що балансують доші, їх склад залежить від того, яка доша розбалансована. При лікуванні людини, залежної від психоактивних речовин, насамперед необхідно визначити, яка доша порушена, та рекомендувати відповідне лікування.

Лікарські трави Аюрведа купити в Україні можна рекомендувати для:

 • лікування абстинентного синдрому;
 • видалення накопичених токсинів;
 • стимуляції відновлення клітин та тканин.

Існують деякі легкодоступні способи та методи лікування алкоголізму, які використовуються в мадатиї. Серед них, наприклад, лимон, сік якого потрібно змішати зі склянкою води та пити кілька разів на день;

Приймайте щіпку меленого імбиру двічі на день, запиваючи водою. Ви також можете відварити імбир у склянці води, поки він не зменшиться вдвічі, додати півсклянки молока, дві насінини кардамону та одну чайну ложку меду. Пити раз на день.

Кмин рекомендується по половині чайної ложки двічі на день. Склянку виноградного соку можна пити двічі на день. Одну чайну ложку родзинок слід замочити у воді щонайменше на дві години, з`їсти вранці або ввечері. Пийте склянку-дві яблучного соку двічі-тричі на день. Ви також можете їсти варені яблука.