Атеросклероз

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні капсули, таблетки та препарати для лікування атеросклерозу на травах

Атеросклероз — недуга, при якому артерії звужуються і тверднуть в результаті відкладення холестерину, так званою холестериновою бляшкою. Патологія вважається серцевою, але вона може вражати артерії та інших частинах тіла. Аюрведа для лікування атеросклерозу хороша тим, що допомагає запобігти серйозним наслідкам і нормалізувати стан судин.

Якщо ви волієте боротися з недугою за допомогою засобів, виготовлених з натуральних компонентів, наш аюрведичний інтернет-магазин— до ваших послуг. Тут ви знайдете вражаючий спектр аюрведичних препаратів. Зручний фільтр товарів на нашому сайті допоможе підібрати оптимальний засіб відповідно до ваших умов.

Асортимент ефективних аюрведичних препаратів

У цьому розділі нашого онлайн-каталогу представлений великий вибір таблеток та капсул з ефективними активними інгредієнтами. Кращі аюрведичні препарати виготовляються з рослин з цілющими властивостями. Ми рекомендуємо звернути увагу на такі продукти з Індії:

  • Шудха Гуггулу виробництва "Шрі Ганга" — таблетки аюрведа для серця, що знижують рівень холестерину в крові та організмі в цілому. Вони зменшують ймовірність розвитку ішемії та регулюють метаболізм.
  • Арджуна від компанії «Гудерс» — таблетки виводять з організму холестерин, дають антиішемічний та кардіопротективний ефекти.
  • Зелений чай — капсули, що випускаються брендом «Аюсрі». Пропонована продукція аюрведа славиться здатністю підтримувати здоров`я серцево-судинної системи. Засіб забезпечує метаболізм та розчинення жиру. Потрапляючи в організм, катехіни зеленого чаю позитивно впливають на артеріальний тиск та ліпідні показники.
  • Обеслім марки «Сахул» — засіб аюрведи від атеросклерозу, до складу якого входить цілий комплекс компонентів, які допомагають знизити рівень холестерину.

Всі перелічені та багато інших ефективних товарів можна придбати в Києві, а також замовити з доставкою в інші міста України.

Як вибрати аюрведичний препарат від атеросклерозу?

В аюрведі при аритмії передбачено запаморочливе різноманіття продукції, що надає позитивний ефект на стан судин. Як вибрати відповідний препарат? Ось важливі критерії:

  1. Відсутність допоміжних інгредієнтів. Наприклад, Шудха Гуггулу Himalaya підходить, якщо потрібно в Україні купити аюрведа-таблетки без цукру.
  2. Однокомпонентні чи комплексні засоби. Наприклад, Ласуна Himalaya (Часник посівний) відрізняється дією, спрямованою на зниження кров`яного тиску і тонізацію серцевого м`яза. В інших же аюрведичних препаратах з Індії, як, наприклад, у Клінза Ультра є цілий перелік інгредієнтів, що доповнюють один одного, для очищення судин.

За цими та іншими особливостями можна сортувати товари з Індії у нашому аюрведичному інтернет-магазині. При необхідності наш менеджер буде радий вас проконсультувати.

«Svitove Derevo» — ваша аюрведична аптека із засобами від атеросклерозу

"Світове Дерево" - офіційний сайт аюрведа-продукції, що виготовляється спеціально для боротьби з атеросклерозом. Ми пропонуємо найдієвіші засоби на рослинній основі.

У нашій аюрведичній аптеці — доступні ціни, а в перевагах сервісу вже переконалися багато покупців, які прагнуть боротися з відкладеннями холестеринів. Вибраний товар буде негайно надіслано за вказаною адресою в Києві чи іншому місті України.