Шлунок

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні ліки та препарати для шлунка

В інтернет-магазині "Світове Дерево" ви можете купити найкращі аюрведичні ліки для шлунка з доставкою по Києву та території всієї України.

В Аюрведі агні (вогонь травлення) сприймається як джерело життя. Це буквально воротар хорошого здоров`я та метафора всіх метаболічних функцій в організмі. Все, що ви їсте, розглядається як підношення агні, а що може бути більш могутнім, прямим підношенням, ніж їжа?

Аюрведа - це все про наше ставлення до їжі, яке займає центральне місце у догляді за шлунком.

Те, що ви їсте, може живити і посилювати цей вогонь, зміцнюючи вашу травну систему, а може пригнічувати його, призводячи до пошкодження, послаблення або дисбалансу агні, відновити його допоможуть аюрведичні препарати для шлунка і кишечника.

Згідно Аюрведи, шкідливі продукти, такі як смажена їжа, перероблене м`ясо і дуже холодна їжа, можуть утворювати неперетравлені залишки, що утворюють токсини, або за аюрведичними термінами – «ама». Ама описується як корінна причина хвороби.

Таким чином, мета здоров`я полягає в тому, щоб збалансувати цей метаболічний вогонь, якому можуть допомогти лікарські засоби для очищення шлунка.

Найкращі поради, які дають більшість аюрведичних практиків

  1. Їжте лише тоді, коли голодні.
  2. Дотримуйтесь проміжків між прийомами їжі не менше трьох годин, щоб попередня їжа переварилася.
  3. Уникайте задушення вогню холодною, вологою, гострою, жирною та смаженою їжею.

Основа правильних харчових звичок

  1. Додайте спеції, такі як куркума, кмин, насіння фенхелю, коріандр та хінг (асафетиду) у ваш раціон.
  2. Пийте імбирний чи тминний чай раз на день.
  3. Уникайте холодних напоїв та їжі.
  4. Не пийте холодну воду, оскільки вона уповільнює агні та травлення.
  5. Не перекушуйте, якщо не голодні.
  6. Якщо під час їжі вам хочеться пити – пийте теплу воду невеликими ковтками, щоб допомогти травленню та засвоєнню їжі.
  7. Уникайте суперечливих поєднань продуктів, таких як дуже гаряча та холодна їжа, сира та приготовлена їжа, молоко з м`ясними продуктами, мед із вершковим маслом тощо.

Дотримуючись цих рекомендацій, ви максимізуєте моменти, коли ваш кишечник буде гарним, вдячним та щасливим. Рослинні препарати для травлення вам допоможуть позбутися болю у шлунку.

Розлад шлунка може бути викликаний переїданням або надто швидким прийомом їжі. Якщо вчасно не вжити заходів, це може призвести до хронічних захворювань, таких як синдром подразненого кишечника (СРК), виразка шлунка, хронічний гастрит, апендицит, хвороба Крона і т.д. з якими чудово справляється аюрведа, використовуючи натуральні препарати від виразки шлунка та дванадцятипалої кишки.

Захворювання шлунка

Серед найпоширеніших розладів шлунка – відчуття тяжкості після їжі. Якщо ваш шлунок функціонує оптимально, після їжі ви повинні відчувати легкість та приплив енергії. Якщо натомість ви відчуваєте, що у вашому животі «сидить» цегла, ваш шлунок потребує підтримки.

Люди, у яких часто спостерігається повільне, важке травлення також часто скаржаться на втому. Здається, що їжі потрібна ціла вічність, щоб пройти через травний тракт та призвести до дефекації. Хоча у здорової людини процес перетравлення їжі в шлунку та кишечнику має проходити непомітно.

Відрижка, особливо коли вона супроводжується смаком з`їденої їжі та відчуттям тяжкості у шлунку, є ще одним поширеним розладом шлунка. У той час, як деяка відрижка після їжі є нормальним явищем, надмірна відрижка вказує на ферментацію їжі та токсинів (ама) у шлунку.

Болючість та печіння у шлунку можуть бути результатом загального запалення, інфекції Хелікобактер пілорі, виразки, жовчного або кислотного рефлюксу та/або гастриту. Ці стани надлишкового тепла можуть викликати болючість шлунка при пальпації і зробити його надзвичайно чутливим до гострої їжі. Часта нудота та розлад шлунка також вказують на проблеми зі шлунком і іноді супроводжуються блюванням.

 

Аюрведичні препарати від розладів шлунка

Тіло з часом звикає до хімічних речовин, що робить їх менш ефективними для лікування розладів травлення.

Замість того щоб збільшувати дозування, спробуйте аюрведичні ліки для шлунка. Лікуйте метеоризм, розлад шлунка, кислотність, запори та виразки шлунка за допомогою аюрведи.

Аюрведичні препарати від запорів:

Харітакі (Terminalia chebula): їжте харітакі щодня, щоб зменшити запори. Ви можете приймати харітакі в вигляді порошку, таблеток, капсул.

Ісабгол (Plantago ovata): лікує запори, але також знижує рівень холестерину та регулює роботу кишечника.

Листя сени (Cassia angustifolia): слід використовувати з обережністю, оскільки це листя дуже ефективне. Якщо ви використовуєте їх протягом тривалого часу, ваше тіло не зможе ефективно засвоювати поживні речовини в організмі.

Уникайте цих продуктів при запорах:

  1. Оброблені продукти.
  2. Хлібобулочні вироби, в яких використовується біле борошно вищого ґатунку.
  3. Червоне м`ясо.
  4. Кофеїн.
  5. Жирні продукти.
  6. Молочні продукти.

Аюрведичні препарати, що знижують кислотність шлунка:

Яштімадху (Glycyzrrhiza glabra):це антацид, який знижує кислотність. Він також запобігає утворенню виразок і позбавляє вас від закладеності у грудях.

Амла (Phyllanthus emblica): також широко використовується як засіб аюрведи при підвищеній кислотності.

Уникайте цих продуктів при підвищеній кислотності:

  1. Обмежте вживання алкоголю.
  2. Уникайте жирної та гострої їжі.
  3. Включіть у свій раціон продукти багаті на клітковину.
  4. Уникайте кислих продуктів.
  5. Зберігайте правильну поставу після їжі.

Ліки аюрведи при здутті живота:

Імбир (Zingiber officinale): легко доступний і зазвичай його додають в чай. Імбирний чай - це хороший спосіб розпочати свій день або підбадьоритися увечері. Імбирний чай лікує метеоризм та лікує закладеність носа.

Хінг / Асафетида (Ferula assa-foetida): додають в їжу (особливо в бобові страви) та соління, щоб зменшити здуття живота.

Диета при при вздутии живота:

Кисломолочний сир і лассі – хороший спосіб зменшити здуття живота, але уникайте жирної їжі та бобових. Кисломолочний сир має кілька переваг для здоров`я, які допомагають травленню та покращують стан шлунка та товстої кишки.

Противиразкові препарати для шлунка

При виразковій хворобі шлунка є різні комбінації рослин, які допоможуть вилікувати вас. Існують різні трав`яні формули, які можуть зменшити виразку шлунка - Алсарекс, Авіпаттікар Чурна, які ви можете купити з доставкою у Києві або по території всієї України на нашому сайті.

Дієта при виразці шлунка

Намагайтеся не тримати шлунок порожнім і вживайте молоко, щоб зменшити виразку шлунка. Уникайте жирної та гострої їжі.

Гастрит

Гостра їжа може викликати виразки на чутливій слизовій оболонці або в тонкому кишечнику, званому дванадцятипалою кишкою (виразка дванадцятипалої кишки), або в стравоході (виразка стравоходу). Виразки шлунка болючі, викликають пекучий біль у шлунку, нудоту, блювання та втрату ваги, аюрведа та препарати для слизової оболонки шлунка добре допомагають при цих станах. Натуральні аюрведичні препарати для лікування хвороб шлунка та його відновлення надають невід`ємну допомогу при багатьох проблемах зі здоров`ям.

Препарати аюрведи для лікування гастриту:

  1. Амалакі
  2. Яштімадху
  3. Авіпаттікар
  4. Псіліум

Дієта при гастриті

Розслабте шлунок рїжінами без спецій. Почніть з води, потім соки і через кілька днів можна вживати овочі та фрукти. Позитивно впливають при лікуванні гастриту рис, кокос, календула, картопля. Аюрведа дає багато рекомендацій при гастриті та виразці шлунка, слідуючи яким ви швидко відновите здоров`я шлунка.

Аюрведичні рослини від розладу шлунка:

  1. Аджван
  2. Амла-Адрак
  3. Лаванга
  4. Чорний перець

Дієта при розладі шлунка

Очистіть шлунок водою та соками, щоб вивести токсини. Рекомендується дотримуватися фруктової дієти, щоб полегшити шлунок. Потім ви можете споживати овочі, цілісні зерна та горіхи.

Діарея

При діареї можна спробувати рослинні формули, такі як Даярекс, Боуелкер, Псілліум, Харітакі. При діареї необхідно заповнити втрату рїжіни, тому рекомендується вживати овочеві супи.

З нашим швидким ритмом життя та нерегулярним режимом харчування більшість із нас схильні до проблем із травленням. Аюрведа допоможе вам знайти загальне здоров`я та гарне самопочуття.


Часті питання про аюрведичні препарати для шлунка:

Аюрведичні препарати для шлунка можуть мати різний склад та форму випуску, тому правила прийому можуть відрізнятися. Однак, загалом, для правильного прийому аюрведичних препаратів для шлунка можна рекомендувати наступне:

  • Дотримуйтесь інструкцій на упаковці. Зазвичай інструкції вказують на дозування, спосіб застосування, час прийому та тривалість прийому.
  • Приймайте препарати відповідно до вашого аюрведичного конституційного типу (доша). В аюрведі кожній людині надається свій унікальний конституційний тип, і для кожного типу застосовуються різні рекомендації щодо харчування та прийняття ліків. Якщо у вас є сумніви щодо вашого типу доші, краще звернутися до досвідченого аюрведичного лікаря.
  • Приймайте препарати до або під час їжі. Деякі аюрведичні препарати для шлунка можуть бути ефективними лише при застосуванні під час їжі.
  • Не перевищуйте рекомендовану дозу. Деякі аюрведичні препарати можуть містити активні інгредієнти, які можуть бути шкідливими, якщо перевищити дозу, що рекомендується.
  • Пийте препарати з водою. Вода допоможе послабити або розбавити препарат, що полегшить його прийняття.
  • Дотримуйтесь режиму прийому. Рекомендується приймати аюрведичні препарати регулярно та протягом певного періоду часу, щоб досягти найкращих результатів.