Аюрведичні препарати з Індії

Індійські аюрведичні препарати

Аюрведичні препарати з Індії

В інтернет-магазині Аюрведи SvitoveDerevo.com.ua ви можете купити аюрведичні препарати, які стають все популярнішими у світі завдяки тому, що вони створені тільки з натуральних інгредієнтів (рослин, речовин тваринного походження та мінералів, змішаних разом чи окремо). Наш аюрведичний магазин індійських товарів у Києві «Світове Дерево» дає змогу придбати аюрведичні препарати провідних індійських виробників, таких як:

Всі аюрведичні товари представлені на нашому сайті, це оригінальна продукція, привезена з Індії.

Ми не продаємо аюрведичні товари індійських брендів, які виготовлені за межами Індії, наприклад, в Об`єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ) та інших країнах. Тому що через відмінність у складі та процесу виробництва, якість продукції виготовленої в цих країнах може бути нижча від якості аюрведичних препаратів виготовлених на батьківщині Аюрведи – Індії.

На прикладі це означає, що чаванпраш Дабур виготовлений в ОАЕ за якістю поступається чаванпрашу Дабур, виготовленому в Індії. І це не просто вигадки, а відгуки взяті з власного досвіду сотень покупців.

*** Також сьогодні в більшості аптеках України можна легко купити аюрведичні добавки, наприклад, фірми The Himalaya Drug Company, ці товари виготовлені в Індії для експорту в країни СНД (текст на упаковці написаний російською або українською мовами). Але, на жаль, їх колір, склад та дозування відрізняється від аналогів виготовлених для внутрішнього ринку Індії. І знову ж таки лікувальний ефект від цих препаратів може бути слабшим.

Як відрізнити оригінальні аюрведичні препарати?

Зробити це дуже легко, у справжніх аюрведичних товарів повинні бути такі атрибути:

  1. на упаковці текст має бути написаний тільки англійською мовою або хінді (можуть бути разом)
  2. країна виробник має бути вказана Індія
  3. штрих код (перші три цифри - це код країни виробника) в Індії він 890 (але бувають винятки з правил, наприклад Cruel Unjha)
  4. та обов`язково на упаковці товару має бути зазначена максимальна роздрібна ціна в індійських рупіях (M.R.P.: Rs.)

Це обов`язковий атрибут для товарів, випущених для реалізації на внутрішньому ринку Індії.

Оригінальні аюрведичні препарати з Індії

Аюрведа – філософська медицина з історією понад 5 000 років

Аюрведичні препарати, які ми пропонуємо своїм покупцям, є результатом більш ніж 5 000 років досліджень, спостережень та клінічних випробувань лікарів Аюрведи, а також сучасних наукових досягнень.

 

Як правило, більшість виробників аюрведичних препаратів вирощують лікарські рослини та спеції на своїх власних екологічно чистих плантаціях, вони використовують правильні методи посіву, вирощування та збирання врожаю, а також його переробку відповідно до давніх приписів.

Аюрведичні препарати, звісно, не є панацеєю від усіх хвороб, адже система медицини Аюрведа в першу чергу вчить нас вести правильний спосіб життя. Згідно Аюрведі якщо ви народилися здоровим, правильно харчуєтеся відповідно до вашого типу доші (конституції тіла), п`єте чисту воду, не піддаєтеся стресові і маєте правильне мислення, то у вас майже немає шансів захворіти.

З особистого досвіду рекомендуємо вам звернутися до хорошого аюрведичного лікаря, який за допомогою пульсодіагностики та інших умов зможе визначити ваш психосоматичний тип доші, після чого ви отримаєте унікальні рекомендації для вашого організму, які можна порівняти з інструкцією з експлуатації автомобіля.

Знання включають: яку їжу і коли вам можна споживати, коли правильно прокидатися і лягає спати, якими видами спорту займатися (колективними чи одиночними, активними чи пасивними), які духовні практики вам корисні (йога, медитації) та інші знання, які допоможуть гармонізувати ваш розум, душу та тіло.

Аюрведичні препарати можуть дуже допомогти в лікуванні захворювань, але без комплексного підходу, в більшості випадків, їхня дія припиниться після припинення прийому.

Аюрведа відрізняється від звичайної медицини в першу чергу тим, що вона завжди дивиться в корінь проблеми, її першопричину, а не лікує тільки наслідки.Аюрведические препараты из Индии

В основі нашої місії є переконання, що здоров`я має бути доступним для всіх, і ми прагнемо зробити це можливим завдяки Аюрведі, її знанням та натуральним препаратам. Ми щиро сподіваємось, що Арведа допоможе вам відновити втрачене здоров`я, а також зміцнити організм, стати красивими та повними життєвої енергії.

Товари з Індії на нашому сайті мають точний опис від виробника, на сторінці товару також можна переглянути фотографії, його склад, спосіб та рекомендації до прийому аюрведичного препарату, а також рекомендації до зберігання.

Купити аюрведичні препарати та товари з Індії в Україні

Купити аюрведичні препарати в Україні ви можете, використовуючи наш інтернет-магазин SvitoveDerevo. Територіально магазин SvitoveDerevo.com.ua розташований у Києві. Але найчастіше замовити та отримати товар у нас буде швидше, ніж у вашому рідному місті. Ми надсилаємо нашу продукцію до всіх міст України, користуючись послугами провідної служби доставки по Україні - Нова Пошта, а також економної служби Укрпошта.

Після замовлення у нашому інтернет-магазині ви зможете отримати аюрведичні препарати у Києві, Одесі, Харкові, Львові, Тернополі, Дніпрі, Ужгороді та інших містах протягом 1 – 2 днів. У більш віддалені, невеликі містах аюрведичні товари будуть доставлені протягом 2 – 3 днів (терміни можуть змінюватися в залежності від поточної ситуації в роботі служби доставки).

 


Часті питання про аюрведичні препарати з Індії: