Діарея

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні трави і препарати від діареї

Індійське вчення про гармонію тіла і душі людини під назвою Аюрведа є одним із найдавніших. Згідно з ним, кожним з нас керує три основні сили – Вата, Пітта та Капха. І якщо один із цих елементів порушується, в організмі відбувається збій і виникають різні захворювання. Головна причина діареї – послаблення травного агні – біологічного вогню. Також появу цього симптому пов`язують із збільшенням кількості шлаків та токсинів у травному тракті.

Аювердичне лікування діареї проводиться з урахуванням усіх перелічених порушень. А придбати дієві кошти з Індії можна у Києві або замовити у нашому аюрведичному інтернет-магазині з доставкою по всій Україні.

Діарея: причини, симптоми, різновиди

Згідно з індійською медициною, до появи проносу може призводити неправильне харчування, забруднення води, потрапляння в організм різних токсинів, а також стреси. Розрізняють три види проносу, для лікування яких можна використовувати таблетки Аюрведи:

  • Вата-типу. Супроводжується спазмами, болем та газоутворенням.
  • Пітта-типу. Характеризується погіршенням загального стану, появою в рідкому калі слизу.
  • Капха-типу. Кал при цьому різновиді має жовтий колір, а також домішку крові чи гною.

Загалом діарея супроводжується деякими класичними симптомами – часті рідкі випорожнення, біль і спазми в животі, кров або слиз у калі, підвищене газоутворення та відчуття печіння в області заднього проходу. Якщо таблетки від проносу не використовувати своєчасно, діарея може призвести до зневоднення.

Аюрведичне лікування діареї

Для позбавлення від діареї необхідно нормалізувати травлення та обмін речовин, а також посилити вогні. Індійська медицина пропонує багато рецептів для лікування проносу. Наприклад, можна вживати за 10 хвилин до їди суміш імбиру з сіллю, або ж приймати імбир із соком лайма після їди. Хороший ефект дають також мускатний горіх, кориця, кмин та коріандр.

Крім застосування таблеток від діареї, дорослим та дітям необхідно дотримуватися дієти:

  • Пити достатню кількість рідини.
  • Не вживати важкої, смаженої їжі з великою кількістю спецій.
  • Виключити продукти, що сприяють газоутворенню, – бобові, капусту.
  • Є легкі супи (особливо з сочевицею) та каші (рідкий рис).
  • З фруктів дозволені апельсини, яблука, диня.

Діарея може мати різні причини та ступінь тяжкості, тому тривалість лікування індивідуальна. Іноді симптоми проходять лише за кілька днів, а іноді для повного одужання потрібно кілька тижнів.

Кошти від діареї по Аюрведі

На даному сайті представлені всі індійські таблетки від проносу, а також препарати у вигляді капсул, порошків та олій. До складу цих засобів входять м`ята перцева, індійський кмин, гвоздичне дерево, фенхель, подорожник яйцеподібний, мармеладна егле та багато інших рослин. Лікувальні властивості цих засобів полягають у нормалізації травлення, поліпшенні перистальтики, налагодженні регулярного та сформованого випорожнень.

Перед використанням препаратів Аюрведи для кишечника необхідно проконсультуватися з лікарем. З обережністю вживати вагітним і жінкам, що годують. А для досягнення бажаного ефекту застосовувати схему, вказану в інструкції.

Найефективніші таблетки від діареї з Індії ви можете купити в нашому аюрведичному інтернет-магазині "Svitove Derevo". Ми знаходимося у Києві, але доставку здійснюємо по всій Україні. Якщо ви не знайомі з індійською медициною та не знаєте, який засіб придбати, звертайтесь до нас. Ми з радістю підкажемо вам та допоможемо з вибором.