Препарати для опорно-рухової системи

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні препарати для лікування хвороб опорно-рухового апарату

Опорно-руховий апарат – комплекс кісток, суглобів, сухожиль і м`язів, а саме тих структур, які формують каркас організму людини. Лікарі констатують, що останнім часом захворювання на ОРА значно "помолодшали": якщо раніше вони переважно зустрічалися у людей старше 55-60 років, то сьогодні остеохондроз грудного відділу хребта можна діагностувати навіть у 25-річного юнака. Прийом індійських препаратів аюрведи допомагають позбутися симптомів, що турбують, і повністю усунути недугу.

Визначити наявність захворювання опорно-рухового апарату можна за такими ознаками: біль у спині, суглобах та м`язах, скутість рухів, дискомфорт тощо. В результаті людина стає малорухливою, намагаючись запобігти появі симптомів, і відмовляється від своїх захоплень. Найкращі аюрведичні препарати рекомендується приймати не тільки для лікування патологій, а й для профілактики захворювань ОРА.

Аюрведичні препарати та вітаміни для м`язів: як усунути міалгію

Більшість спортсменів застосовують БАДи, щоб збільшити м`язову силу та витривалість. Найбільшою популярністю користуються порошки на білковій основі, комплекси вітамінів та мінералів, а також стероїдні препарати. Останні є досить небезпечними для організму, тому їх заборонено використовувати, проте деяких атлетів це не зупиняє. Найкращим безпечним варіантом для досягнення бажаного результату вважається аюрведа – такі добавки на 100% складаються з компонентів натурального походження. Також аюрведичні препарати мають цілющі властивості, усуваючи набряклість, м`язовий біль і прискорюючи загоєння травмованих ділянок, що конче необхідно після тренувань.

Аюрведичні препарати та вітаміни для суглобів та зв`язок: препарати від вивихів, розтягувань, артриту та артрозу

У більшості пацієнтів діагностується саме патологія суглобового апарату: першим проявом захворювань суглобів є виникнення болю під час руху та поява відчуття скутості. Такі симптоми з`являються через недостатню секрецію синовіальної рідини. Індійські препарати для суглобів дозволяють позбутися недуги шляхом виведення з організму шлаків та токсичних сполук. Ліки містять рослинні екстракти, вітаміни та мінеральні комплекси, які гармонізують рівень Вата доші. Після застосування ви знову можете відчути свободу рухів без болю та повноцінно насолоджуватися життям.

Артроз – досить поширена хронічна патологія, що характеризується деструкцією хрящової тканини суглобів через дисбаланс обміну речовин. Позбутися цього захворювання неможливо, проте аюрведа для суглобів ефективно зупиняє прогресування недуги і усуває больовий синдром. Починати приймати препарати рекомендується відразу після появи перших симптомів, оскільки лікарські препарати допомагають впоратися із запальним процесом і стимулюють регенерацію хрящової тканини. Аюрведичні препарати для зміцнення суглобів не лише усувають симптоми, а й ліквідують причину патології завдяки кумулятивному ефекту. Ознайомитись з препаратами для хрящів та зв`язок ви можете у каталозі інтернет-магазину "Світове Дерево".

Аюрведичні препарати та вітаміни для хребта: як позбутися болю в спині, спондиліту/спондильозу, радикуліту та ішіасу

Хоча б один раз у житті кожен із нас скаржився на біль чи дискомфорт у спині. Приблизно 30% населення нашої планети страждає через патології хребетного стовпа, у тому числі через спондиліт, спондильоз, остеохондроз, ішіас, гриж Шморля і т.д. Найчастіше болі в спині та патології хребта зустрічаються у людей з малорухомим способом життя, а також у тих, хто займається значними фізичними навантаженнями.

Спондиліт - запальна патологія хребта. Спондильоз - деструктивно-дегенеративне захворювання хребетного стовпа. Патології розвиваються поступово переважно у людей похилого віку та характеризуються появою болю після фізичних навантажень та відчуттям скутості у спині після пробудження. Аюрведичні антифлогістичні препарати усувають симптоми та ефективно борються з причиною захворювань, дозволяючи вільно розправити плечі та вирівнятися без дискомфорту.

Аюрведичні препарати та вітаміни для кісток та зубів: лікування переломів, дефіциту кальцію та остеопорозу

Деякі аюрведичні препарати для кісток та зубів показані при переломах та остеопорозі завдяки їх складу: наприклад, трава абха сприяє прискоренню загоєння травмованих тканин, збільшує щільність структури кістки, усувають біль та запальний процес. У деяких комплексах є вітамін Д3 з кальцієм, які украй необхідні для нормального функціонування організму.

Аюрведичні препарати та вітаміни для набору маси тіла

Багато спортсменів стурбовані питанням набору м`язової маси. Для успішного досягнення цієї мети рекомендується приймати аюрведичні препарати з ашвагандою у складі. Найбільш ефективними є активні компоненти рослини при виконанні анаеробних вправ. Також Ашваганда дає можливість швидко відновитися після фізичної активності та травм.

Аюрведичні препарати при паралічі на рослинній основі

Одним з найкращих препаратів при паралічі вважається ашваганда, оскільки вона має імуномодулюючий ефект, противірусні властивості, а також стимулює діяльність нервової системи. Також лікарський засіб збільшує тонус м`язів та стимулює ріст м`язової маси, що конче необхідно при атрофії, яка завжди супроводжує парези/паралічі.

Аюрведичні капсули, порошки, олії та таблетки від подагри

Подагра - патологія, яка характеризується накопиченням солей сечової кислоти у суглобах та за їх межами. Захворювання проявляється гострими болями як при рухах, а й у стані спокою. Суглоби червоніють, стають гарячими на дотик, не рідко температура підвищується як локально, а й системно. Щоб позбутися недуги, необхідно підійти до проблеми комплексно: протягом тривалого часу пацієнтам необхідно приймати препарати, що сприяють виведенню сечової кислоти з організму, займатися фізичною активністю та робити масаж.

Аюрведичні капсули, порошки, олії та таблетки від ревматоїдного артриту

Аюрведичні протиревматичні препарати показані при ревматоїдному артриті завдяки їх імуномодулюючому ефекту. Компоненти лікарських засобів мають протизапальний, аналгезуючий, регенеративний, антиоксидантний і седативний ефекти. Аюрведа зменшує набряклість суглобів та зупиняє дегенеративні процеси, індукуючи період ремісії.

Травматичні запальні захворювання (фіброзит, капсуліт, бурсит, синовіт, тендиніт, тендовагініт, міозит)

Найкращі протизапальні препарати допоможуть позбавитися патологій опорно-рухового апарату травматичного запального генезу. Завдяки ефективному впливу безпосередньо на причину захворювання, можна не просто швидко усунути симптоми, а й повністю позбутися недуги.

Вибрати та купити бальзам, мазь, якісні індійські препарати для підтримки опорно-рухової системи можна в аюрведичному інтернет-магазині "Світове дерево". На сайті можна замовити необхідний засіб з доставкою у Києві та по всій території України.


Часті питання про аюрведичні препарати для опорно-рухової системи: