Препарати для органів зору

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні препарати і вітаміни для очей

Науково-технічний прогрес, наявність майже в кожної людини смартфона та іншого гаджета, необхідність постійного вивчення нової інформації стали причиною того, що очі постійно напружені. Як наслідок, знижується гострота зору. Очі - парний орган почуттів, що відповідає за сприйняття візуальної інформації завдяки сприйнятливості електромагнітного випромінювання. Зоровий орган сучасної людини знаходиться в постійній напрузі, що нерідко призводить до головного болю, зниження працездатності через швидку стомлюваність, а також до різних патологій очей. Кращі аюрведичні препарати дозволяють не тільки запобігти недузі, але й позбутися її без шкоди для організму.

Аюрведичні препарати для покращення чіткості зору при короткозорості та далекозорості

Близорукістю називають офтальмологічне захворювання, яке характеризується нездатністю людини бачити віддалені предмети. Міопія вважається досить поширеною проблемою, тому питання її лікування завжди було актуальним. Далекозорість (гіперметропія) - абсолютно протилежний дефект: людині важко сфокусуватися на близько розташованих предметах, тоді як віддалені об`єкти добре візуалізуються. Згідно з вченням Аюрведа, очі контролює Алочак Пітта - у балансі вона дозволяє бачити картинки яскравими та чіткими. У каталозі аюрведичної аптеки "Світове Дерево" ви можете ознайомитись з ефективними препаратами аюрведи для відновлення зору.

Аюрведичні вітаміни та краплі для очей від запалення: блефарит, кон`юнктивіт

Блефарит - запальне захворювання органу зору, яке характеризується поразкою країв повік. Найчастіше захворювання проявляється такими симптомами: почервоніння, поява локального набряку, свербіж, відчуття наявності стороннього тіла в очах, почуття втоми. Кон`юнктивіт - запалення кон`юнктиви (слизової оболонки ока). Захворювання проявляється майже такими ж симптомами, як і блефарит. Є лише одна відмінність: при кон`юнктивіті на краях повік не буде гнійних відкладень.

З точки зору аюрведи, Алочака Пітта, яка переважно знаходиться у слизовій оболонці ока, сітківці, кришталику та зоровому нерві, слабшає з віком. Дисбаланс у стані цього пітта призводить до появи запальних захворювань очей через підвищення сприйнятливості до патологій. Кращі індійські краплі для очей допоможуть вам повернути гармонію Алочака Пітта та забути про хвороби органів зору.

Аюрведичні вітаміни та краплі від очного тиску

Глаукома - захворювання, яке характеризується підвищенням внутрішньоочного тиску внаслідок підвищення концентрації капхи у вітрумі. При зростанні тиску в оці можна спостерігати напруженість очного яблука, пацієнти нерідко скаржаться на нестерпний головний біль, тому до патології потрібно ставитися вкрай уважно та обережно. При підвищенні внутрішньоочного тиску найкраще допомагають індійські препарати з пунарнавою, шанкапушпі та джатамамсі у складі.

Аюрведичні вітаміни та краплі очей від дальтонізму

Дальтонізм - переважно спадкове захворювання, яке проявляється зниженою здатністю розрізняти різні кольори. Захворювання вважається невиліковним, проте фахівці аюрведи розробили унікальні кращі індійські краплі для очей для покращення зору, які суттєво покращують зір. Препарати аюрведи рекомендують багато відомих офтальмологів, які переконалися в ефективності даних лікарських засобів. Дізнатися докладніше про продукцію Аюрведа можна у консультанта інтернет-магазину "Світове Дерево", який допоможе підібрати ефективні індійські препарати від дальтонізму.

Аюрведичні вітаміни та краплі від діабетичної ретинопатії

Цукровий діабет – хронічне ендокринологічне захворювання, якому характерне порушення засвоєння глюкози через дефіцит синтезу інсуліну (гормону підшлункової залози). При цій патології виникає дисбаланс всіх видів обміну речовин. Аюрведисти вважають, що причиною захворювання є "порушення інтелекту підшлункової залози" - клітини острівців Лангерганса страждають на амнезію. Одним із грізних ускладнень цукрового діабету є діабетична ретинопатія, яка характеризується болями у власних очах, зниженням гостроти зору до сліпоти. Краплі для очей з Індії дозволяють запобігти розвитку та прогресуванню патології завдяки стабілізації Алочака Пітти.

Аюрведичні вітаміни та краплі для очей від сверблячки

Приблизно до 40 років Алочака Пітта починає виснажуватися, і багато людей відзначають, що набагато частіше виникає роздратування очей. Орган зору переважно запалюється у тих, чия робота пов`язана з комп`ютером, керуванням або постійною напругою зору. Роздратування та свербіж очей найчастіше обумовлені сухістю слизових оболонок внаслідок надмірного накопичення вати або підвищення рН через надлишок пітти. Також зоровий апарат тісно пов`язаний із печінкою, тому запалення може свідчити про патологію головного фільтра організму. Вітаміни для очей допоможуть усунути роздратування та дозволять знову дивитися на світ без труднощів.

Аюрведичні вітаміни та очні краплі від катаракти на ранній стадії

Катаракта або помутніння кришталика - патологія, що відноситься до недуг капха-типу. Захворювання виникає через надмірне накопичення капхи в кришталику, через що порушується його прозорість. З прогресуванням патології зір дедалі погіршується, а поле зору затуманюється. Фахівці аюрведи рекомендують приймати таблетки з вітамінами для очей та екстрактами пунарнави (боергавії), шатаварі та брахмі.

Аюрведичні вітаміни та краплі від пігментного ретиніту

Пігментний ретиніт - спадкова патологія сітківки, що характеризується зниженням гостроти зору до сліпоти. Таблетки для сітківки ока на основі Бутеї однонасінної, Соломоцвіту шорсткого та пунарнави сприяють зменшенню хворобливих відчуттів та збереженню гостроти зору.

Аюрведичні вітаміни та краплі для очей від втоми, для зволоження очей та від почервоніння

Втома, сухість та почервоніння очей може стати результатом порушення:

  1. Вата-доші.
  2. Пітта-доші.
  3. Капха-доші.

Слід зазначити, що деякі аюрведичні краплі для очей викликають неприємне печіння протягом однієї, або декількох хвилин. Такого ефекту не потрібно боятися, оскільки печіння стимулює сльозотечу та природне очищення ока від бруду та слизових виділень. Після застосування ви забудете про неприємні відчуття, оскільки у погляді залишаться лише свіжість та легкість.

Вибрати та купити аюрведичні препарати для очей можна у інтернет-магазині індійських товарів "Світове дерево". У каталозі представлені ефективні засоби для лікування різних захворювань органів зору, які можна замовити з доставкою по Києву та Україні.