Занепокоєння (тривожність)

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні капсули, порошки і таблетки від почуття тривоги

Сьогодні практично кожен з нас перебуває у постійному стресі та відчуває занепокоєння щодо майбутнього. Напруга, постійне почуття тривоги, проблеми зі сном, погіршення здоров`я посилюють стрес та негативно впливають на самопочуття. Як наслідок, виникають проблеми з нормальною роботою серцево-судинної, ендокринної та нервової систем.

Аюрведа від тривоги

Хтось для зменшення тривожності практикує йогу та медитації, хтось звертається до медиків чи інших фахівців, хтось використовує рецепти народної медицини. Одним із популярних методів є найстаріша система східної медицини аюрведа. Найважливіший її аспект - лікування та профілактика захворювань з використанням цілющих властивостей рослин та ведення здорового способу життя.

Наш аюрведичний інтернет магазин пропонує препарати з Індії, які допоможуть впоратися з тривожністю, безсонням та стресом, природно захистити від хвороб, загальмувати розвиток вже наявних патологій і уникнути негативних наслідків на загальний стан організму.

Застосування кращих аюрведичних препаратів від занепокоєння дозволить зняти нервову напругу, зменшити нервозність та допоможе впоратися із повсякденним стресом. Вони розслабляють нервову систему і зміцнюють організм.

Заспокійливі препарати аюрведи в Києві

В аюрведі для нормалізації роботи нервової системи і від стресу традиційно застосовується низка природних інгредієнтів, які сприяють підтримці нормального самопочуття та здорового стану, зменшення тривожності.

  • Ашвагандха. Використання цієї трави схоже на дію антидепресантів. Вона знижує рівень кортизолу, гормону стресу, зменшуючи таким чином занепокоєння, підвищує витривалість організму, нормалізує сон, покращує концентрацію та пам`ять.
  • Брахмі. Одна з основних рослин аюрведичної медицини, що допомагає впоратися з тривогою завдяки його адаптогенним властивостям. Його регулярне використання діє розслаблюючим та заспокійливо, допомагає покращити розумові здібності, концентрацію уваги, нормалізувати тиск.
  • Вача (корінь Аїру болотного). Ця рослина широко застосовується в аюрведі при панічних атаках, порушення мозкового кровообігу, психічних розладах. Його тонізуючі та заспокійливі властивості благотворно діють на нервову систему, сприяють відновленню психологічного стану, зменшують почуття тривоги. Також добре відоме як аюрведичне снодійне.
  • Аюрведичні олії. Застосування масел для лікування та профілактики різних розладів та захворювань за допомогою масажу та ароматерапії описано у безлічі аюрведичних текстів. Вони сприятливо впливають на нервову систему, здатні зняти втому, напругу, допомагають розслабитися, впоратися з тривогою і часто використовуються в аюрведі для нормалізації сну.

Продукція аюрведи в Україні

Різні порошки, капсули, таблетки та олії з Індії, які здатні допомогти впоратися з занепокоєнням та тривожністю, представлені в нашому аюрведичному інтернет магазині. Великий асортимент препаратів можна придбати у Києві або зробити замовлення з будь-якого регіону України.

Незважаючи на те, що аюрведичні лікарські рослини корисні для організму, їхня ефективність залежить від індивідуальних особливостей тіла, супутніх захворювань, застосовуваних лікарських препаратів.

Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем. На сайті магазину "Світове Дерево" можна знайти контакти практикуючого спеціаліста, домовитися про прийом та отримати всю необхідну інформацію.