Нирки

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні препарати і вітаміни для нирок

Нирки безпосередньо беруть участь у водному обміні організму. Стан цих органів може відбиватися як на самопочутті, так і на зовнішньому стані людини. Про підтримку здоров`я сечовидільної системи допомагають подбати популярні сьогодні в Україні аюрведичні препарати для нирок.

Те, наскільки важливим є правильне функціонування цих органів, розуміли ще лікарі стародавньої Індії. Їм було відомо, як відновити нирки після недуг. Цей багатовіковий досвід втілений у сучасних аюрведичних препаратах, що мають вражаючу ефективність.

Що є продукцією аюрведа для лікування нирок?

Аюрведа — найдавніша і найдосконаліша система медицини родом з Індії, що дозволяє досягти здоров`я та довголіття. Воно базується на гармонії тіла та духу, що є результатом застосування лікувальних рослин та мінералів.

Завдяки ретельному вивченню властивостей флори древні лікарі готували найкращі аюрведичні препарати, спрямовані на покращення функціонування нирок.

Наш аюрведичний інтернет-магазин пропонує великий асортимент коштів, в яких втілилися традиційні індійські рецепти. Головна перевага цієї продукції – м`який вплив на організм.

Усунення набряклості аюрведа-бадами

Згідно з аюрведичною медициною, набряки — наслідок затримки води в організмі, висока капха або інший дисбаланс дош. Звільнення від набряклості — тривалий процес, у якому допоможуть аюрведа-бади.

Натуральні сечогінні засоби не мають агресивної дії на відміну від аптечних діуретиків, що продаються в Україні, при прийомі яких набряки нерідко повертаються. Якщо вас цікавлять ефективні препарати для покращення роботи нирок, можна звернути увагу на Гокшураді Гуггулу. При лікуванні набряклості застосовуються такі рослини, як Якірці колючі, зелений кардамон, коріандр.

Лікування інфекцій сечовивідних шляхів

На інфікування сечових шляхів можуть вказувати такі симптоми:

  • Частіші позиви до сечовипускання.
  • Біль і печіння в процесі виділення сечі.
  • Домішки крові в сечі.
  • Гнійні виділення.

Лікуванню сприяє продукція аюрведи, призначена для сечового міхура. Належний результат також дає нирковий аюрведичний тонік та препарати, здатні привести до тонусу організм.

Лікування сечокам`яної хвороби

Якщо для вас актуальне чищення нирок, препарати також можна підібрати в цій категорії. Представленим тут засобам під силу розчиняти і подрібнювати каміння. Про їх наявність зазвичай свідчить ряд ознак:

  1. Болі внизу живота, що віддають у стегно.
  2. Незначне сечовипускання, що супроводжується болем.
  3. Домішки крові, а іноді і гною в сечі.

Найефективніший засіб для виведення каменів із нирок не один. Ми рекомендуємо такі продукти, як Цистон, Сісталка, Гокшураді Гуггулу, Чандрапрабха Ваті, Варуна, Гокшура. Під їх впливом камені розм`якшуються і виводяться з організму разом із сечею.

Вигідне придбання аюрведичних препаратів в Україні

Якщо вас турбують уроліти, інфекція сечовидільної системи або нетримання сечі, аюрведа — підходящий напрямок для пошуку дієвих ліків.

У нашому аюрведичному інтернет-магазині Svitove Derevo можна замовити засоби аюрведи з доставкою по Києву та в інші міста України. Наш менеджер, який спеціалізується на системі стародавньої індійської медицини аюрведа, допоможе вибрати таблетки, порошок або капсули для сечового міхура та нирок.

У нас — одні з найприйнятніших цін у Києві. Ваше замовлення буде оброблено невідкладно, що дозволить незабаром приступити до лікування.